Wypożyczalnie samochodów Auckland, Nowa Zelandia

Auckland, Nowa Zelandia tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Auckland, Nowa Zelandia
29 kwi — 6 maj
Zwrot w miejscu odbioru
Auckland, Nowa Zelandia
czw 29.4
Południe
czw 6.5
Południe
Wiek kierowcy:

Wypożyczalnie samochodów Auckland

Auckland, Nowa Zelandia - wszystkie największe wypożyczalnie
Ocena: Znakomity – 8.9

Ocena bazuje na 53 opiniach

Ocena: Znakomity – 8.4

Ocena bazuje na 33 opiniach

Ocena: Znakomity – 9.0

Ocena bazuje na 2 opiniach

Ocena: Znakomity – 9.0

Ocena bazuje na 2 opiniach

Ocena: Znakomity – 8.4

Ocena bazuje na 27 opiniach

Ocena: Znakomity – 8.0

Ocena bazuje na 6 opiniach

Ocena: Dobry – 7.0

Ocena bazuje na 6 opiniach


Auckland, Nowa Zelandia — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Auckland Intl

Wynajem samochodów Auckland

Do tej pory w tym miesiącu użytkownicy momondo szukali samochodu na wynajem w mieście Auckland 97 razy.

Auckland – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Auckland – National, Avis i Budget są jednymi z wielu wypożyczalni samochodów, które zmieniły swoje procedury czyszczenia pojazdów w związku z pandemią koronawirusa. Wypożyczalnie samochodów zawsze przykładały dużą wagę do czystości samochodów, ale teraz dokładają dodatkowych starań, by zapewnić najwyższe standardy bezpieczeństwa. Zapoznaj się z listą dostępnych opcji w tym kraju. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście Auckland?

Auckland – najtańszy wynajem oferuje Hitch Car Rentals, ze średnią ceną za dzień 96 zł i z odbiorem w 2 wypożyczalniach w mieście. Najtańsza oferta Hitch Car Rentals znaleziona przez użytkowników momondo wynosi 36 zł.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Wypożyczalnie działające w mieście Auckland, w tym popularne wypożyczalnie takie jak National, Avis czy Budget, zazwyczaj dają możliwość rezygnacji z wynajmu samochodu bez dodatkowych kosztów. Choć momondo nie ma wpływu na zasady anulowania rezerwacji ustalane przez wypożyczalnie, chętnie pomożemy Ci w znalezieniu najtańszego auta na wynajem na Twoją następną podróż.

Auckland – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu maj?

Odwiedzającym miasto Auckland w miesiącu takim jak maj polecamy wypożyczenie samochodu klasy ekonomicznej. Nie polecamy aut klasy ekonomicznej do jazdy na oblodzonej lub zaśnieżonej powierzchni – samochody te świetnie za to radzą sobie w czasie deszczu i umiarkowanych temperatur. W tym czasie średnie temperatury w mieście zwykle wynoszą około 12°C a opady oscylują w granicach 120 mm – będą to więc idealne warunki na wynajem samochodu klasy ekonomicznej. Wynajem samochodu z klasy Ekonomiczna kosztuje średnio 46 zł dziennie w mieście Auckland.

Ile wypożyczalni ma Bargain Car Rentals na terenie miasta Auckland?

W mieście Auckland, Nowa Zelandia najwięcej punktów wynajmu samochodów ma Bargain Car Rentals (5 wypożyczalni). Użytkownicy momondo, szukający samochodów na wynajem w Bargain Car Rentals Auckland, Nowa Zelandia, zwykle znajdują oferty za 152 zł/dzień.

Auckland, Nowa Zelandia – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Limit prędkości w mieście Auckland to 50 km/h, o ile znaki drogowe nie wskazują inaczej. Poza miastem nie można poruszać się z prędkością większą niż 100 km/h. Po autostradach zaś można jechać z prędkością do 110 km/h.

Auckland, Nowa Zelandia - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu kwiecień?

Jeśli interesuje Cię Auckland, warto poznać warunki atmosferyczne przed wypożyczeniem odpowiedniego samochodu. Średnia temperatura w miesiącu kwiecień wynosi tam 16°C, a opady 90 mm.

kwiecień – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Auckland – kwiecień to czas, kiedy panujące warunki atmosferyczne nie wpływają na decyzję o wynajęciu poszczególnych typów pojazdów. Z naszych danych wynika, że użytkownicy momondo często wyszukują konkretnych modeli samochodów, starając się znaleźć idealny samochód na wynajem w mieście Auckland. Podróżujący, którzy wynajmują samochód w mieście Auckland i którym zależy na korzystnej cenie, z reguły wybierają mniejsze auta. Ich cena jest zazwyczaj niższa. Przykładami tego typu samochodów są Hyundai Accent, Toyota Corolla i Class Minivan.

Czy pogoda w mieście Auckland jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Auckland?

Jeśli interesuje Cię wynajęcie samochodu w mieście Auckland i zwiedzenie pozostałej części regionu, warto zapoznać się z panującymi tam warunkami atmosferycznymi. Auckland to średnie temperatury w granicach 16°C i opady rzędu 90 mm.


Samochody w innych miastach - Nowa Zelandia

Nowa Zelandia – sprawdź oferty wypożyczalni samochodów w takich miastach jak Christchurch, Queenstown czy Wellington

Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta Auckland

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta Auckland

Zacznij planować swoją podróż do: Auckland