Wypożyczalnie samochodów Malmö

Malmö tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Malmö, Szwecja
23 sty — 30 sty
Zwrot w miejscu odbioru
Malmö, Szwecja
sob 23.1
Południe
sob 30.1
Południe

Malmö — kiedy najlepiej wypożyczyć auto?

Wszystkie

82 zł - 322 zł

Ekonomiczna

89 zł - 160 zł

Najtańszym miesiącem na wypożyczenie auta jest stycznia. Cena jest wówczas o 22% niższa niż w pozostałych miesiącach. Najdroższy jest natomiast maja. Jeśli szukasz określonego typu samochodu, listopada jest miesiącem, w którym auta klasy ekonomicznej są najtańsze. Cena wynajmu samochodu zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.


Wypożyczalnie samochodów Malmö

Malmö - wszystkie największe wypożyczalnie
Ocena: Znakomity – 10.0

Ocena bazuje na 1 opinii

Ocena: Znakomity – 10.0

Ocena bazuje na 2 opiniach

Ocena: Znakomity – 8.1

Ocena bazuje na 8 opiniach

Ocena: Dobry – 7.7

Ocena bazuje na 4 opiniach

Ocena: Dobry – 7.3

Ocena bazuje na 4 opiniach


Malmö — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Malmö

Wynajem samochodów Malmö

W tym miesiącu 121 osób szukało samochodu na wynajem w mieście Malmö.

Malmö – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Wpożyczalnie samochodów zawsze przykładały dużą wagę do czystości aut. Jeśli Twój kierunek podróży to Malmö, pamiętaj o tym, że wypożyczalnie w tym miejscu zaostrzyły przepisy dotyczące czyszczenia pojazdów, by zapewnić wynajmującym jak największe bezpieczeństwo. Wypożyczalnie samochodów, które przeprowadzają dokładne czyszczenie aut, to Hertz, Dollar i Thrifty. Zapoznaj się z informacjami o każdej z dostępnych opcji. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Malmö - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu luty?

Nasze dane pokazują, że wypożyczając samochód na weekend (luty) w mieście Malmö, możesz spodziewać się cen wysokości ok. 116 zł. Wyjątkowo dobre oferty kosztują ok. 93 zł – to najniższe ceny, jakie do tej pory odnotowaliśmy dla miasta Malmö. Wydłużenie wynajmu na siedem dni zmienia zakres cen na od ok. 108 zł do 108 zł.

Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście Malmö?

Budget oferuje z reguły najtańsze ceny wynajmu za dzień w mieście Malmö, które są dostępne niezależnie od punktu wypożyczenia auta. Możesz liczyć się ze średnim wydatkiem rzędu 115 zł za dzień, ale nasi użytkownicy znaleźli w tym mieście najtańsze oferty już za 80 zł za dzień.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Większość wypożyczalni działających w mieście Malmö daje możliwość darmowej rezygnacji z wynajmu. momondo informuje, czy dana wypożyczalnia samochodów – na przykład Hertz, Dollar czy Thrifty – pobierze opłatę za odwołanie wynajmu samochodu, gdy musisz na ostatnią chwilę zmienić plan swojego wyjazdu.

Malmö – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu luty?

Jeśli luty to miesiąc, w którym planujesz podróż do miasta Malmö, pomyśl o wynajmie samochodu klasy standard. Średnie opady wynoszą wtedy 50 mm a temperatura oscyluje w okolicach 2°C. W takich warunkach świetnie sprawdzają się auta klasy standard, ponieważ dobrze radzą sobie nawet w czasie deszczu lub w niższych temperatur. Wynajem samochodu z klasy Średnia-wyższa kosztuje średnio 303 zł dziennie w mieście Malmö.

Ile wypożyczalni ma Europcar na terenie miasta Malmö?

Europcar ma 5 punktów wynajmu. Użytkownicy momondo znajdują zazwyczaj oferty za średnio 239 zł za dzień, wynajmując samochód z tej wypożyczalni.

Malmö – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Wynajmując auto w mieście Malmö, pamiętaj, że obowiązujący tam limit prędkości to 60 km/h. Ograniczenia prędkości poza obszarem miejskim i na autostradach wynoszą odpowiednio 100 km/h i 120 km/h. Zwracaj uwagę na informacje na znakach drogowych, ponieważ na niektórych obszarach miasta Malmö mogą obowiązywać inne limity prędkości.

Malmö, Szwecja - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu styczeń?

Jeśli interesuje Cię Malmö, warto poznać warunki atmosferyczne przed wypożyczeniem odpowiedniego samochodu. Średnia temperatura w miesiącu styczeń wynosi tam 0°C, a opady 60 mm.

styczeń – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

W mieście Malmö styczeń to okres, w którym najczęściej występują minusowe temperatury, opady śniegu oraz lód na drogach. Najlepszym rodzajem samochodu na wynajem będzie w związku z tym SUV z napędem na cztery koła w przypadku podróży do miasta Malmö.

Czy pogoda w mieście Malmö jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Skania?

Skania to region w którym średnie temperatury (styczeń) wahają się w granicach 0°C, a opady 60 mm. Te informacje mogą okazać się przydatne podczas wyboru odpowiedniego auta w mieście Malmö.


Samochody w innych miastach - Szwecja

Szwecja – sprawdź oferty wypożyczalni samochodów w takich miastach jak Sztokholm, Goteburg czy Umeå

Zacznij planować swoją podróż do: Malmö

  • Sprawdź najnowsze informacje o lotach do: Malmö

    Sprawdź najlepszy czas na podróż, najniższe ceny i najpopularniejsze linie lotnicze.

    Znajdź loty do: Malmö
  • Zacznij planować swoją podróż

    Sprawdź najlepsze hotele w najpopularniejszych dzielnicach miasta Malmö

    Znajdź hotele w: Malmö