Wypożyczalnie samochodów Malmö, Szwecja

Malmö, Szwecja tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Malmö, Szwecja
28 kwi — 5 maj
Zwrot w miejscu odbioru
Malmö, Szwecja
śr 28.4
Południe
śr 5.5
Południe
Wiek kierowcy:

Wypożyczalnie samochodów Malmö

Malmö, Szwecja - wszystkie największe wypożyczalnie
Ocena: Znakomity – 10.0

Ocena bazuje na 1 opinii

Ocena: Znakomity – 10.0

Ocena bazuje na 3 opiniach

Ocena: Znakomity – 8.1

Ocena bazuje na 8 opiniach

Ocena: Dobry – 7.7

Ocena bazuje na 4 opiniach

Ocena: Dobry – 7.3

Ocena bazuje na 4 opiniach


Malmö, Szwecja — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Malmö

Wynajem samochodów Malmö

W tym miesiącu 121 osób szukało samochodu na wynajem w mieście Malmö.

Malmö – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Wpożyczalnie samochodów zawsze przykładały dużą wagę do czystości aut. Jeśli Twój kierunek podróży to Malmö, pamiętaj o tym, że wypożyczalnie w tym miejscu zaostrzyły przepisy dotyczące czyszczenia pojazdów, by zapewnić wynajmującym jak największe bezpieczeństwo. Wypożyczalnie samochodów, które przeprowadzają dokładne czyszczenie aut, to Hertz, Dollar i Thrifty. Zapoznaj się z informacjami o każdej z dostępnych opcji. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście Malmö?

Budget oferuje z reguły najtańsze ceny wynajmu za dzień w mieście Malmö, które są dostępne niezależnie od punktu wypożyczenia auta. Możesz liczyć się ze średnim wydatkiem rzędu 116 zł za dzień, ale nasi użytkownicy znaleźli w tym mieście najtańsze oferty już za 80 zł za dzień.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Większość wypożyczalni działających w mieście Malmö daje możliwość darmowej rezygnacji z wynajmu. momondo informuje, czy dana wypożyczalnia samochodów – na przykład Hertz, Dollar czy Thrifty – pobierze opłatę za odwołanie wynajmu samochodu, gdy musisz na ostatnią chwilę zmienić plan swojego wyjazdu.

Malmö – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu maj?

Jeśli maj to miesiąc, w którym planujesz podróż do miasta Malmö, pomyśl o wynajmie samochodu klasy standard. Średnie opady wynoszą wtedy 50 mm a temperatura oscyluje w okolicach 14°C. W takich warunkach świetnie sprawdzają się auta klasy standard, ponieważ dobrze radzą sobie nawet w czasie deszczu lub w niższych temperatur. Wynajem samochodu z klasy Średnia-wyższa kosztuje średnio 306 zł dziennie w mieście Malmö.

Ile wypożyczalni ma Europcar na terenie miasta Malmö?

Europcar ma 5 punktów wynajmu. Użytkownicy momondo znajdują zazwyczaj oferty za średnio 241 zł za dzień, wynajmując samochód z tej wypożyczalni.

Malmö, Szwecja – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Wynajmując auto w mieście Malmö, pamiętaj, że obowiązujący tam limit prędkości to 60 km/h. Ograniczenia prędkości poza obszarem miejskim i na autostradach wynoszą odpowiednio 100 km/h i 120 km/h. Zwracaj uwagę na informacje na znakach drogowych, ponieważ na niektórych obszarach miasta Malmö mogą obowiązywać inne limity prędkości.

Malmö, Szwecja - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu kwiecień?

Jeśli interesuje Cię Malmö, warto poznać warunki atmosferyczne przed wypożyczeniem odpowiedniego samochodu. Średnia temperatura w miesiącu kwiecień wynosi tam 5°C, a opady 30 mm.

kwiecień – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Malmö – kwiecień to okres, w którym pogoda zazwyczaj nie wpływa na wybór poszczególnych rodzajów samochodów na wynajem. Użytkownicy momondo najczęściej mają konkretne preferencje dotyczące wynajmowanych samochodów w mieście Malmö. Podróżujący, którzy wynajmują samochód w mieście Malmö i którym zależy na korzystnej cenie, z reguły wybierają mniejsze auta. Ich cena jest zazwyczaj niższa. Przykładami tego typu samochodów są Opel Corsa, Ford Focus i Ford Fiesta.

Czy pogoda w mieście Malmö jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Skania?

Skania to region w którym średnie temperatury (kwiecień) wahają się w granicach 5°C, a opady 30 mm. Te informacje mogą okazać się przydatne podczas wyboru odpowiedniego auta w mieście Malmö.


Samochody w innych miastach - Szwecja

Szwecja – sprawdź oferty wypożyczalni samochodów w takich miastach jak Sztokholm, Goteburg czy Umeå

Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta Malmö

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta Malmö

Zacznij planować swoją podróż do: Malmö