Tani wynajem aut Tromsø, Norwegia

Tromsø, Norwegia – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Tromsø, Norwegia
24 cze — 1 lip
Zwrot w miejscu odbioru
Tromsø, Norwegia
czw 24.6
Południe
czw 1.7
Południe
Wiek kierowcy:

Tromsø, Norwegia oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia

Małe Cars

192 zł - 490 zł

All Car Types

241 zł - 639 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Tromsø, Norwegia wynosi 276 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest maja, z cenami niższymi o około 31%, zaczynającymi się już od 192 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 35% tańszy niższe od średnich cen w mieście Tromsø. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Tromsø zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Małe) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Tromsø, Norwegia wynosi 380 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest maja, z cenami niższymi o około 0%, zaczynającymi się już od 0 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 11% tańszy niższe od średnich cen w mieście Tromsø. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Tromsø zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Średnie) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Tromsø, Norwegia wynosi 445 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 0%, zaczynającymi się już od 0 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 6% droższe niższe od średnich cen w mieście Tromsø. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Tromsø zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Duże) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Tromsø, Norwegia wynosi 309 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest kwietnia, z cenami niższymi o około 0%, zaczynającymi się już od 0 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 27% tańszy niższe od średnich cen w mieście Tromsø. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Tromsø zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (SUV) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Tromsø, Norwegia wynosi 490 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 0%, zaczynającymi się już od 0 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 14% droższe niższe od średnich cen w mieście Tromsø. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Tromsø zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Van) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Mieści 1 sztukę bagażu
Samochody 2/4-drzwiowe
371 zł/dzień
Tromsø
Tromsoe Airport
Chevrolet Sonic Sedan
371 zł/dzień
Zobacz ofertę
Citroen C2
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2-3-drzwiowe
380 zł/dzień
Tromsø
Tromsoe Airport
Citroen C2
380 zł/dzień
Zobacz ofertę
Citroen C2
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2-3-drzwiowe
388 zł/dzień
Tromsø
Fridtjof Nansenplass 3c
Citroen C2
388 zł/dzień
Zobacz ofertę

Wypożyczalnie samochodów Tromsø

Tromsø, Norwegia - wszystkie największe wypożyczalnie
2 lokalizacji
Opis

Czystość

9,0

Komfort

9,2

Ogólnie

9,2

Odbiór/Zwrot

8,7

Jakość a cena

8,2
2 lokalizacji
Opis

Czystość

10,0

Komfort

8,0

Ogólnie

8,0

Odbiór/Zwrot

8,0

Jakość a cena

8,0
3 lokalizacji
Opis

Czystość

9,3

Komfort

8,0

Ogólnie

8,6

Odbiór/Zwrot

8,0

Jakość a cena

7,3
2 lokalizacji
Opis

Czystość

7,6

Komfort

7,4

Ogólnie

6,3

Odbiór/Zwrot

5,6

Jakość a cena

5,8
2 lokalizacji
Opis

Czystość

6,3

Komfort

5,6

Ogólnie

5,3

Odbiór/Zwrot

4,0

Jakość a cena

5,6
3 lokalizacji
2 lokalizacji
1 lokalizacja

Tromsø, Norwegia — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Tromso/Langnes

Wynajem samochodów Tromsø

W tym miesiącu 307 osób szukało samochodu na wynajem w mieście Tromsø.

Tromsø – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Tromsø – Europcar, Hertz i Budget są jednymi z wielu wypożyczalni samochodów, które zmieniły swoje procedury czyszczenia pojazdów w związku z pandemią koronawirusa. Wypożyczalnie samochodów zawsze przykładały dużą wagę do czystości samochodów, ale teraz dokładają dodatkowych starań, by zapewnić najwyższe standardy bezpieczeństwa. Zapoznaj się z listą dostępnych opcji w tym kraju. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Tromsø, Norwegia - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu lipiec?

Wypożyczenie samochodu na weekend (lipiec) w mieście Tromsø może kosztować zaledwie 212 zł – średnie ceny wynajmu to 235 zł. Wydłużenie wynajmu na siedem dni zmienia zakres cen na od ok. 136 zł do 188 zł.

Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście Tromsø?

Tromsø – najtańszy wynajem oferuje Hertz, ze średnią ceną za dzień 269 zł i z odbiorem w 3 wypożyczalniach w mieście. Najtańsza oferta Hertz znaleziona przez użytkowników momondo wynosi 136 zł.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Większość wypożyczalni działających w mieście Tromsø daje możliwość darmowej rezygnacji z wynajmu. momondo informuje, czy dana wypożyczalnia samochodów – na przykład Europcar, Hertz czy Budget – pobierze opłatę za odwołanie wynajmu samochodu, gdy musisz na ostatnią chwilę zmienić plan swojego wyjazdu.

Tromsø – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu lipiec?

Odwiedzającym miasto Tromsø w miesiącu takim jak lipiec polecamy wypożyczenie samochodu klasy ekonomicznej. Nie polecamy aut klasy ekonomicznej do jazdy na oblodzonej lub zaśnieżonej powierzchni – samochody te świetnie za to radzą sobie w czasie deszczu i umiarkowanych temperatur. W tym czasie średnie temperatury w mieście zwykle wynoszą około 11°C a opady oscylują w granicach 79 mm – będą to więc idealne warunki na wynajem samochodu klasy ekonomicznej. Wynajem samochodu z klasy Ekonomiczna kosztuje średnio 233 zł dziennie w mieście Tromsø.

Ile wypożyczalni ma Hertz na terenie miasta Tromsø?

Hertz ma 3 punkty wynajmu. Użytkownicy momondo znajdują zazwyczaj oferty za średnio 269 zł za dzień, wynajmując samochód z tej wypożyczalni.

Tromsø, Norwegia – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

50 km/h to limit prędkości obowiązujący w granicach miasta Tromsø. Ograniczenie te obowiązuje także w okolicznych miejscowościach i innych obszarach miejskich. Poza nimi można poruszać się z prędkością do 90 km/h, a na autostradach – do 110 km/h. Jeśli planujesz wynająć samochodów w mieście Tromsø, pamiętaj o obowiązujących tam ograniczeniach prędkości.

Tromsø, Norwegia - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu czerwiec?

czerwiec to miesiąc, w którym temperatura w mieście Tromsø wynosi średnio 9°C a przewidywane opady 55 mm. To ważna informacja, pomocna przy wyborze odpowiedniego do warunków samochodu.

czerwiec – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Tromsø – czerwiec to czas, kiedy panujące warunki atmosferyczne nie wpływają na decyzję o wynajęciu poszczególnych typów pojazdów. Z naszych danych wynika, że użytkownicy momondo często wyszukują konkretnych modeli samochodów, starając się znaleźć idealny samochód na wynajem w mieście Tromsø. Podróżujący, którzy wynajmują samochód w mieście Tromsø i którym zależy na korzystnej cenie, z reguły wybierają mniejsze auta. Ich cena jest zazwyczaj niższa. Przykładami tego typu samochodów są Volkswagen Polo, Ford Ka i Opel Corsa.

Czy pogoda w mieście Tromsø jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Troms?

Warunki atmosferyczne regionu w tym miesiącu to średnie temperatury rzędu 9°C i opady w granicach 55 mm. Miej to na uwadze, podczas wybierania odpowiedniego samochodu w mieście Tromsø.


Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta Tromsø

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta Tromsø

Zacznij planować swoją podróż do: Tromsø