Wynajem samochodów w Izraelu

Szukasz tanich ofert wynajmu aut w Izraelu? Znajdziesz je tutaj!

Tel Awiw, Izrael
1 lip — 8 lip
Zwrot w miejscu odbioru
Tel Awiw, Izrael
pt 1.7
Południe
pt 8.7
Południe
Wiek kierowcy:

Izrael – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Izrael – znajdź najlepsze oferty popularnych samochodów do wynajęcia poniżej
Opel Combo
lub podobny (Van osobowy)
Dla 5 pasażerów

374 zł/dzień

4 lip - 18 lip
Opel Combo
Mini Countryman
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów

75 zł/dzień

4 lip - 18 lip
Mini Countryman
Nissan Kicks
lub podobny (Standardowy SUV)
Dla 5 pasażerów

232 zł/dzień

4 lip - 18 lip
Nissan Kicks
Fiat 500
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów

65 zł/dzień

30 cze - 7 lip
Fiat 500
Daewoo Leganza
lub podobny (Średnia-wyższa)
Dla 5 pasażerów

135 zł/dzień

30 cze - 7 lip
Daewoo Leganza
Class SUV
lub podobny (Luksusowe)
Dla 5 pasażerów

289 zł/dzień

30 cze - 7 lip
Class SUV
Toyota Rush
lub podobny (Kompaktowy SUV)
Dla 4 pasażerów

103 zł/dzień

30 cze - 7 lip
Toyota Rush
Skoda Citigo
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów

83 zł/dzień

30 cze - 7 lip
Skoda Citigo
Hyundai Accent
lub podobny (Kompakt)
Dla 4 pasażerów

73 zł/dzień

30 cze - 7 lip
Hyundai Accent

Izrael oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Izrael – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Samochody Małe

125 zł - 498 zł

Wszystkie typy samochodów

251 zł - 693 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Izrael wynosi 213 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 42%, zaczynającymi się już od 125 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 49% tańszy niższe od średnich cen w mieście Izrael. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Izrael zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Małe) w mieście Izrael znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Izrael wynosi 279 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 45%, zaczynającymi się już od 154 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 33% tańszy niższe od średnich cen w mieście Izrael. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Izrael zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Średnie) w mieście Izrael znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Izrael wynosi 531 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest października, z cenami niższymi o około 44%, zaczynającymi się już od 298 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 22% droższe niższe od średnich cen w mieście Izrael. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Izrael zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Izrael wynosi 288 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest października, z cenami niższymi o około 20%, zaczynającymi się już od 234 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 31% tańszy niższe od średnich cen w mieście Izrael. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Izrael zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (SUV) w mieście Izrael znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Izrael wynosi 668 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest grudnia, z cenami niższymi o około 47%, zaczynającymi się już od 358 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 38% droższe niższe od średnich cen w mieście Izrael. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Izrael zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Van) w mieście Izrael znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Luksusowy) w mieście Izrael wynosi 378 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest października, z cenami niższymi o około 53%, zaczynającymi się już od 179 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Luksusowy) są o 9% tańszy niższe od średnich cen w mieście Izrael. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Izrael zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Luksusowy) w mieście Izrael znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Daihatsu Sirion
lub podobny (Ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

56 zł/dzień

30 cze - 7 lip
Daihatsu Sirion
Fiat 500
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów

65 zł/dzień

30 cze - 7 lip
Fiat 500
Hyundai Accent
lub podobny (Kompakt)
Dla 4 pasażerów

73 zł/dzień

30 cze - 7 lip
Hyundai Accent

Znajdź popularne atrakcje w pobliżu miejsca odbioru samochodu

Izrael – sprawdź największe atrakcje w pobliżu popularnych wypożyczalni samochodów

Atrakcje w pobliżu:

Old City of Jerusalem41,4 km
Mount Zion41,6 km

Atrakcje w pobliżu:

Mount Zion228,3 km
Old City of Jerusalem229,0 km

Atrakcje w pobliżu:

Mount Zion205,4 km
Old City of Jerusalem206,1 km

Izrael – wypożycz samochód w pobliżu jednego z tych popularnych hoteli

Izrael – najpopularniejsze hotele

Wynajem samochodów Izrael

Izrael - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Izrael – najbardziej przystępną cenowo wypożyczalnią samochodów jest CalAuto. W niektórych regionach kraju najniższe ceny wynajmu można znaleźć już od 118 zł za dzień. Dla porównania średnia krajowa cen wynajmu wynosi 422 zł za dzień.

Sunnycars, Izrael to wypożyczalnia samochodów, która obecnie ma najwięcej punktów wynajmu w tym kraju. Szukając wypożyczalni aut w miejscu, do którego się wybierasz, możesz skorzystać z 48 punktów wynajmu w całym kraju. Tel Awiw może być dobrym pomysłem, ponieważ to najpopularniejsze miasto kraju. Sunnycars to wypożyczalnia z rozbudowaną siatką i 9 punktami wynajmu na lotnisku lub w centrum miasta.

Izrael – Wszystkich kierowców obowiązuje po prawej stronie. Za nieprzestrzeganie tych zasad możesz otrzymać mandat.

Patrząc na dane o jakości dróg z 2019 roku, Izrael to 46. miejsce na 137 krajów. Jakość wewnętrznych dróg została oceniona na 4,6 w skali od 1 do 7, gdzie 7 jest najwyższą możliwą oceną.

Izrael – Dopuszczalne stężenie alkoholu we krwi u kierowcy wynosi 0,50‰. W poszczególnych regionach i miastach mogą obowiązywać dodatkowe zasady dotyczące dopuszczalnego limitu spożywania alkoholu. Zapoznaj się z nimi, zanim zarezerwujesz samochód. 18 lat to wiek prawny, od którego można spożywać alkohol w tym kraju. W tym kraju obowiązują surowe prawa dotyczące spożywania alkoholu i prowadzenia pojazdów przez osoby, które nie osiągnęły odpowiedniego wieku.

Izrael – Turyści, którzy odwiedzają ten kraj, z reguły decydują się na wynajem auta Mini. Może mieć to związek z pogodą podczas ich podróży, planowanymi aktywnościami lub budżetem wyjazdu. W ciągu ostatnich 30 dni 30% użytkowników zdecydowało się na wynajem auta Mini w cenie średnio 95 zł za dzień.

Izrael – W zeszłym tygodniu średnie ceny paliwa wynosiły średnio 9,38 zł per liter. Izrael – Jak wynika z naszych danych, ceny paliwa w tym kraju w skali światowej nie są najwyższe ani najniższe. Algieria obecnie odnotowuje najniższe ceny paliwa wynoszące 1,39 zł per liter, a Hongkong – najwyższe, w wysokości 13,40 zł per liter. Pamiętaj, że ceny regularnie się zmieniają i mogą różnić się w zależności od daty podróży.


Izrael – wypożyczalnie samochodów na popularnych lotniskach

Izrael – wypożycz samochód na jednym z najpopularniejszych lotnisk

Środkowy Wschód – sprawdź więcej wypożyczalni samochodów

Środkowy Wschód – sprawdź oferty wypożyczalni samochodów

Zacznij planować swoją podróż do: Izrael


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Warto skorzystać z momondo, aby znaleźć ofertę samochodu na wynajem, bo możesz zaoszczędzić czas i pieniądze. momondo wyszukuje i umożliwia porównywanie cen i zasad wypożyczenia samochodów z tysięcy stron oferujących wynajem.

momondo pomaga znaleźć najlepsze oferty wynajmu samochodów, umożliwiając filtrowanie wyników według ceny, liczby pasażerów, cech samochodu, miejsca odbioru, zwrotu i wielu innych czynników.

Tak, momondo pozwala na przefiltrowanie wyników wyszukiwania wypożyczalni samochodów i wyświetlenie tylko tych, które oferują bezpłatne odwołanie.

Tak, wystarczy wybrać filtr z dogodnymi zasadami tankowania podczas wyszukiwania samochodów na momondo.

Tak, usługa dokładnego czyszczenia to jedna z opcji dostępnych podczas wyszukiwania samochodów na momondo.

Tak, wyszukując samochodów na momondo, znajdziesz również oferty bez limitu kilometrów.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Rezerwuj z pełnym przekonaniem
Porównujemy oferty wynajmu samochodów z ponad 70 000 lokalizacji, umożliwiając Ci dokonanie szybkiego i łatwego wyboru.
Świadomość ekologiczna
Wybierz jeden z wielu pojazdów, w tym hybrydowe i elektryczne, aby Twoja podróż była przyjemna i przyjazna środowisku.
Brak ukrytych kosztów
Wszystkie podane ceny są cenami całkowitymi. Nie ma żadnych ukrytych kosztów ani opłat, więc masz pewność, że cena, którą widzisz, jest wiarygodna.