Wynajem samochodów w Izraelu

Szukasz tanich ofert wynajmu aut w Izraelu? Znajdziesz je tutaj!

Tel Awiw, Izrael
15 lut — 22 lut
Zwrot w miejscu odbioru
Tel Awiw, Izrael
śr. 15.2
Południe
śr. 22.2
Południe
Wiek kierowcy:

Izrael – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Izrael – znajdź najlepsze oferty popularnych samochodów do wynajęcia poniżej
Toyota Yaris
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

53 zł/dzień

13 lut - 16 lut
Toyota Yaris
Citroen C4
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

62 zł/dzień

13 lut - 20 lut
Citroen C4
Toyota Avensis
lub podobny (Klasa średnia)
Dla 5 pasażerów

94 zł/dzień

13 lut - 16 lut
Toyota Avensis
Vauxhall Mokka
lub podobny (Kompaktowy SUV)
Dla 4 pasażerów

98 zł/dzień

13 lut - 16 lut
Vauxhall Mokka
Fiat Panda
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

52 zł/dzień

13 lut - 20 lut
Fiat Panda
Mercedes-Benz E-Class
lub podobny (Auto luksusowe)
Dla 5 pasażerów

247 zł/dzień

13 lut - 16 lut
Mercedes-Benz E-Class
Opel Insignia
lub podobny (Klasa standardowa)
Dla 5 pasażerów

117 zł/dzień

13 lut - 20 lut
Opel Insignia
BMW X1
lub podobny (Standardowy SUV)
Dla 5 pasażerów

168 zł/dzień

13 lut - 20 lut
BMW X1
Kia Carens
lub podobny (Minivan)
Dla 5 pasażerów

149 zł/dzień

13 lut - 16 lut
Kia Carens

Izrael oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Izrael – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Samochody Małe

170 zł - 510 zł

Wszystkie typy samochodów

287 zł - 833 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Izrael wynosi 267 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest września, z cenami niższymi o około 37%, zaczynającymi się już od 170 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 49% tańszy niższe od średnich cen w mieście Izrael. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Izrael zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Małe) w mieście Izrael znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Izrael wynosi 347 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest grudnia, z cenami niższymi o około 38%, zaczynającymi się już od 219 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 34% tańszy niższe od średnich cen w mieście Izrael. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Izrael zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Średnie) w mieście Izrael znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Izrael wynosi 614 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest grudnia, z cenami niższymi o około 50%, zaczynającymi się już od 310 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 15% droższe niższe od średnich cen w mieście Izrael. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Izrael zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Izrael wynosi 347 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest września, z cenami niższymi o około 21%, zaczynającymi się już od 277 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 34% tańszy niższe od średnich cen w mieście Izrael. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Izrael zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (SUV) w mieście Izrael znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Izrael wynosi 778 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest grudnia, z cenami niższymi o około 51%, zaczynającymi się już od 382 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 33% droższe niższe od średnich cen w mieście Izrael. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Izrael zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Van) w mieście Izrael znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Luksusowy) w mieście Izrael wynosi 776 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest grudnia, z cenami niższymi o około 76%, zaczynającymi się już od 194 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Luksusowy) są o 33% droższe niższe od średnich cen w mieście Izrael. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Izrael zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Luksusowy) w mieście Izrael znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Fiat 500
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

52 zł/dzień

13 lut - 20 lut
Fiat 500
Seat Ibiza
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

53 zł/dzień

13 lut - 16 lut
Seat Ibiza
Ford Focus
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

62 zł/dzień

13 lut - 20 lut
Ford Focus

Znajdź popularne atrakcje w pobliżu miejsca odbioru samochodu

Izrael – sprawdź największe atrakcje w pobliżu popularnych wypożyczalni samochodów

Atrakcje w pobliżu:

Jaffa Gate41,1 km
Old City of Jerusalem41,4 km
Mount Zion41,6 km

Atrakcje w pobliżu:

Mount Zion228,3 km
Jaffa Gate228,9 km
Old City of Jerusalem229,0 km

Atrakcje w pobliżu:

Mount Zion205,4 km
Jaffa Gate205,9 km
Old City of Jerusalem206,1 km

Izrael – wypożycz samochód w pobliżu jednego z tych popularnych hoteli

Izrael – najpopularniejsze hotele

Wynajem samochodów Izrael

Izrael - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Izrael – najbardziej przystępną cenowo wypożyczalnią samochodów jest CalAuto. W niektórych regionach kraju najniższe ceny wynajmu można znaleźć już od 116 zł za dzień. Dla porównania średnia krajowa cen wynajmu wynosi 386 zł za dzień.

Budget to najpopularniejsza wypożyczalnia samochodów w kraju. Wypożyczalnia ta otrzymała 183 opinie i uzyskała ocenę 5,6/10. W ostatnim czasie 27% osób korzystających z momondo, dla których Izrael to cel podróży, wypożyczyło samochód w Budget.

Sunnycars, Izrael to wypożyczalnia samochodów, która obecnie ma najwięcej punktów wynajmu w tym kraju. Szukając wypożyczalni aut w miejscu, do którego się wybierasz, możesz skorzystać z 65 punktów wynajmu w całym kraju. Tel Awiw może być dobrym pomysłem, ponieważ to najpopularniejsze miasto kraju. Sunnycars to wypożyczalnia z rozbudowaną siatką i 10 punktami wynajmu na lotnisku lub w centrum miasta.

Izrael – Wszystkich kierowców obowiązuje po prawej stronie. Za nieprzestrzeganie tych zasad możesz otrzymać mandat.

Patrząc na dane o jakości dróg z 2019 roku, Izrael to 46. miejsce na 137 krajów. Jakość wewnętrznych dróg została oceniona na 4,6 w skali od 1 do 7, gdzie 7 jest najwyższą możliwą oceną.

Izrael – Dopuszczalne stężenie alkoholu we krwi u kierowcy wynosi 0,50‰. W poszczególnych regionach i miastach mogą obowiązywać dodatkowe zasady dotyczące dopuszczalnego limitu spożywania alkoholu. Zapoznaj się z nimi, zanim zarezerwujesz samochód. 18 lat to wiek prawny, od którego można spożywać alkohol w tym kraju. W tym kraju obowiązują surowe prawa dotyczące spożywania alkoholu i prowadzenia pojazdów przez osoby, które nie osiągnęły odpowiedniego wieku.

Izrael – turyści, którzy odwiedzają ten kraj, z reguły decydują się na wynajem auta Economy. Może mieć to związek z pogodą podczas ich podróży, planowanymi aktywnościami lub budżetem wyjazdu. W ciągu ostatnich 30 dni 42% osób korzystających z naszego serwisu zdecydowało się na wynajem auta Economy w cenie średnio 98 zł za dzień.

Izrael – W zeszłym tygodniu średnie ceny paliwa wynosiły średnio 8,97 zł per liter. Izrael – Jak wynika z naszych danych, ceny paliwa w tym kraju w skali światowej nie są najwyższe ani najniższe. Kuwejt obecnie odnotowuje najniższe ceny paliwa wynoszące 1,50 zł per liter, a Hongkong – najwyższe, w wysokości 12,96 zł per liter. Pamiętaj, że ceny regularnie się zmieniają i mogą różnić się w zależności od daty podróży.


Izrael – wypożyczalnie samochodów na popularnych lotniskach

Izrael – wypożycz samochód na jednym z najpopularniejszych lotnisk

Sprawdź więcej wypożyczalni samochodów w mieście Środkowy Wschód

Środkowy Wschód – sprawdź oferty wypożyczalni samochodów

Zacznij planować swoją podróż do: Izrael


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Warto skorzystać z momondo, aby znaleźć ofertę samochodu na wynajem, bo możesz zaoszczędzić czas i pieniądze. momondo wyszukuje i umożliwia porównywanie cen i zasad wypożyczenia samochodów z tysięcy stron oferujących wynajem.

momondo pomaga znaleźć najlepsze oferty wynajmu samochodów, umożliwiając filtrowanie wyników według ceny, liczby pasażerów, cech samochodu, miejsca odbioru, zwrotu i wielu innych czynników.

Tak, momondo pozwala na przefiltrowanie wyników wyszukiwania wypożyczalni samochodów i wyświetlenie tylko tych, które oferują bezpłatne odwołanie.

Tak, wystarczy wybrać filtr z dogodnymi zasadami tankowania podczas wyszukiwania samochodów na momondo.

Tak, usługa dokładnego czyszczenia to jedna z opcji dostępnych podczas wyszukiwania samochodów na momondo.

Tak, wyszukując samochodów na momondo, znajdziesz również oferty bez limitu kilometrów.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Rezerwuj z pełnym przekonaniem
Porównujemy oferty wynajmu samochodów z ponad 70 000 lokalizacji, umożliwiając Ci dokonanie szybkiego i łatwego wyboru.
Świadomość ekologiczna
Wybierz jeden z wielu pojazdów, w tym hybrydowe i elektryczne, aby Twoja podróż była przyjemna i przyjazna środowisku.
Brak ukrytych kosztów
Wszystkie podane ceny są cenami całkowitymi. Nie ma żadnych ukrytych kosztów ani opłat, więc masz pewność, że cena, którą widzisz, jest wiarygodna.