Wynajem samochodów – Lotnisko Tel Awiw-Ben Gurion

Lotnisko Tel Awiw-Ben Gurion – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Tel Awiw, Izrael - Tel Awiw-Ben Gurion (TLV)
19 sie — 26 sie
Zwrot w miejscu odbioru
Tel Awiw, Izrael - Tel Awiw-Ben Gurion (TLV)
pt. 19.8
Południe
pt. 26.8
Południe
Wiek kierowcy:

Lotnisko Tel Awiw-Ben Gurion – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Lotnisko Tel Awiw-Ben Gurion – znajdź najlepsze oferty popularnych samochodów do wynajęcia poniżej
Fiat 500
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

71 zł/dzień

4 wrz - 11 wrz
Fiat 500
Skoda Superb
lub podobny (Klasa standardowa)
Dla 5 pasażerów

119 zł/dzień

19 wrz - 28 wrz
Skoda Superb
Vauxhall Mokka
lub podobny (Kompaktowy SUV)
Dla 4 pasażerów

103 zł/dzień

3 wrz - 10 wrz
Vauxhall Mokka
Kia Sportage
lub podobny (Średni SUV)
Dla 5 pasażerów

101 zł/dzień

19 wrz - 28 wrz
Kia Sportage
Seat Leon
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

75 zł/dzień

19 wrz - 28 wrz
Seat Leon
Renault Clio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

68 zł/dzień

19 wrz - 28 wrz
Renault Clio

Lotnisko Tel Awiw-Ben Gurion oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Lotnisko Tel Awiw-Ben Gurion – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Samochody Małe

129 zł - 510 zł

Wszystkie typy samochodów

257 zł - 705 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Lotnisko Tel Awiw-Ben Gurion wynosi 223 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 43%, zaczynającymi się już od 129 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 49% tańszy niższe od średnich cen w mieście Lotnisko Tel Awiw-Ben Gurion. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Lotnisko Tel Awiw-Ben Gurion zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Małe) w mieście Lotnisko Tel Awiw-Ben Gurion znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Lotnisko Tel Awiw-Ben Gurion wynosi 293 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 47%, zaczynającymi się już od 158 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 32% tańszy niższe od średnich cen w mieście Lotnisko Tel Awiw-Ben Gurion. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Lotnisko Tel Awiw-Ben Gurion zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Średnie) w mieście Lotnisko Tel Awiw-Ben Gurion znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Lotnisko Tel Awiw-Ben Gurion wynosi 550 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest października, z cenami niższymi o około 45%, zaczynającymi się już od 305 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 22% droższe niższe od średnich cen w mieście Lotnisko Tel Awiw-Ben Gurion. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Lotnisko Tel Awiw-Ben Gurion zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Lotnisko Tel Awiw-Ben Gurion wynosi 295 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest października, z cenami niższymi o około 19%, zaczynającymi się już od 240 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 32% tańszy niższe od średnich cen w mieście Lotnisko Tel Awiw-Ben Gurion. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Lotnisko Tel Awiw-Ben Gurion zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (SUV) w mieście Lotnisko Tel Awiw-Ben Gurion znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Lotnisko Tel Awiw-Ben Gurion wynosi 706 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest grudnia, z cenami niższymi o około 49%, zaczynającymi się już od 366 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 40% droższe niższe od średnich cen w mieście Lotnisko Tel Awiw-Ben Gurion. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Lotnisko Tel Awiw-Ben Gurion zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (Luksusowy) w mieście Lotnisko Tel Awiw-Ben Gurion wynosi 387 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest października, z cenami niższymi o około 53%, zaczynającymi się już od 183 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Luksusowy) są o 10% tańszy niższe od średnich cen w mieście Lotnisko Tel Awiw-Ben Gurion. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Lotnisko Tel Awiw-Ben Gurion zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Renault Clio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

68 zł/dzień

19 wrz - 28 wrz
Renault Clio

Lotnisko Tel Awiw-Ben Gurion – wypożyczalnie samochodów

Lotnisko Tel Awiw-Ben Gurion – wszystkie największe wypożyczalnie
1 lokalizacja
Opis

Czystość

10,0

Komfort lotu

10,0

Ogólnie

10,0

Odbiór/zwrot

10,0

Value

10,0
1 lokalizacja
Opis

Czystość

8,0

Komfort lotu

6,0

Ogólnie

8,0

Odbiór/zwrot

6,0

Value

6,0
1 lokalizacja
Opis

Czystość

8,0

Komfort lotu

8,0

Ogólnie

8,0

Odbiór/zwrot

8,0

Value

8,0
1 lokalizacja
Opis

Czystość

8,0

Komfort lotu

7,3

Ogólnie

6,6

Odbiór/zwrot

6,0

Value

6,0
1 lokalizacja
Opis

Czystość

6,8

Komfort lotu

6,0

Ogólnie

4,2

Odbiór/zwrot

4,0

Value

4,8
1 lokalizacja
Opis

Czystość

4,0

Komfort lotu

4,0

Ogólnie

4,0

Odbiór/zwrot

3,0

Value

3,0
1 lokalizacja
Opis

Czystość

6,6

Komfort lotu

5,6

Ogólnie

3,3

Odbiór/zwrot

3,9

Value

3,3
2 lokalizacje

Tel Awiwu – wypożycz samochód w pobliżu jednego z tych popularnych hoteli

Tel Awiwu – najpopularniejsze hotele

Wynajem samochodów Lotnisko Tel Awiw-Ben Gurion

Lotnisko Tel Awiw-Ben Gurion – wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Lotnisko Ben Gurion Intl – najtańszy samochód do wypożyczenia na lotnisku to Hyundai Accent w ofercie firmy CalAuto. Cena wynosi wtedy średnio 111 zł/dzień. W przeszłości inne osoby znajdowały jednak na momondo oferty wypożyczenia samochodu takiego jak Hyundai Accent już za 96 zł/dzień przez firmę CalAuto. Warto pamiętać o tym, aby zarezerwować samochód z odpowiednim wyprzedzeniem, co zapewni najlepsze ceny.

Z naszych danych wynika, że najlepszy czas na wypożyczenie samochodu na lotnisku (Lotnisko Ben Gurion Intl) wypada na 22 dni przed datą odbioru samochodu. Ceny wynoszą wtedy średnio 91 zł/dzień. W zeszłym roku na momondo znaleziono oferty wynajmu samochodu na lotnisku (Lotnisko Ben Gurion Intl) w weekend za 166 zł/dzień, a w tygodniu za 126 zł/dzień. Warto wziąć pod uwagę wypożyczenie samochodu w najtańszym miesiącu, jakim jest Wrzesień. Ceny wynoszą wtedy średnio 119 zł/dzień.

Lotnisko Ben Gurion Intl – najlepsza wypożyczalnia samochodów na lotnisku to CalAuto, z 1 opinią i średnią oceną na poziomie 8. W ciągu ostatniego roku 26% osób korzystających z momondo wypożyczyło samochód z firmy CalAuto. Wypożyczalnie Europcar i Alamo dostępne na lotnisku (Lotnisko Ben Gurion Intl), również posiadają wysokie oceny. Europcar ma średnią ocenę 7,2 od 18 osób, a Alamo średnią ocenę 6,4 otrzymaną od 9 osób.

Lotnisko Ben Gurion Intl – wypożyczenie auta na lotnisku kosztuje średnio 210 zł/dzień, natomiast wynajem samochodu na tydzień – 960 zł. Wynajem auta na lotnisku (Lotnisko Ben Gurion Intl) na miesiąc kosztuje z kolei średnio 4 569 zł. Warto pamiętać o tym, że ceny różnią się w zależności od wypożyczalni, terminu oraz rodzaju wypożyczanego pojazdu.


Samochody w innych miastach - Izraela


Zacznij planować swoją podróż do: Lotnisko Tel Awiw-Ben Gurion


Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo przeszukuje i porównuje tysiące stron z wynajmem samochodów, aby zapewnić Ci najlepszy wybór zasad wynajmu i wypożyczalni. Znalezienie samochodu jest szybkie i bezpłatne, więc korzystanie z momondo do rezerwacji samochodów ma sens.

momondo ułatwia znalezienie doskonale dopasowanej oferty wynajmu samochodu, umożliwiając Ci zawężenie wyszukiwania za pomocą licznych opcji filtrowania. Możesz zawęzić swój wybór, ustalając cenę, typ samochodu, lokalizację i inne czynniki.

Tak, możesz wyszukać wypożyczalni samochodów oferujących bezpłatne odwołanie, korzystając z filtrów na momondo.

Tak, momondo ma filtry umożliwiające znalezienie ofert z dogodnymi zasadami tankowania.

Tak, możesz użyć filtrów na momondo, by znaleźć samochody na wynajem z dokładnym czyszczeniem.

Tak, na momondo znajdziesz oferty wynajmu aut bez limitu kilometrów.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Rezerwuj z pełnym przekonaniem
Porównujemy oferty wynajmu samochodów z ponad 70 000 lokalizacji, umożliwiając Ci dokonanie szybkiego i łatwego wyboru.
Świadomość ekologiczna
Wybierz jeden z wielu pojazdów, w tym hybrydowe i elektryczne, aby Twoja podróż była przyjemna i przyjazna środowisku.
Brak ukrytych kosztów
Wszystkie podane ceny są cenami całkowitymi. Nie ma żadnych ukrytych kosztów ani opłat, więc masz pewność, że cena, którą widzisz, jest wiarygodna.