Wynajem samochodów Marrakesz, Marrakech-Safi

Marrakesz, Marrakech-Safi – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Marrakesz, Maroko
1 gru — 8 gru
Zwrot w miejscu odbioru
Marrakesz, Maroko
czw. 1.12
Południe
czw. 8.12
Południe
Wiek kierowcy:

Marrakesz, Marrakech-Safi – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Marrakesz, Marrakech-Safi – znajdź najlepsze oferty popularnych samochodów do wynajęcia poniżej
Peugeot 208
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

13 zł/dzień

5 gru - 16 gru
Peugeot 208
Fiat 500
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

12 zł/dzień

5 gru - 16 gru
Fiat 500
Ford Focus
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

14 zł/dzień

5 gru - 16 gru
Ford Focus
Fiat 500
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

18 zł/dzień

25 sty - 3 lut
Fiat 500
Volkswagen Tiguan
lub podobny (Średni SUV)
Dla 5 pasażerów

24 zł/dzień

25 sty - 3 lut
Volkswagen Tiguan
Kia Sportage
lub podobny (Średni SUV)
Dla 5 pasażerów

32 zł/dzień

25 sty - 3 lut
Kia Sportage
Kia Cee'd
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

29 zł/dzień

16 lut - 22 lut
Kia Cee'd
Kia Rio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Samochody 4-drzwiowe

24 zł/dzień

5 gru - 16 gru
Kia Rio
Volkswagen Tiguan
lub podobny (Średni SUV)
Dla 5 pasażerów

29 zł/dzień

25 sty - 3 lut
Volkswagen Tiguan

Marrakesz, Marrakech-Safi oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Marrakesz – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Samochody Małe

85 zł - 169 zł

Wszystkie typy samochodów

174 zł - 396 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Marrakesz, Maroko wynosi 106 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 21%, zaczynającymi się już od 85 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 59% tańszy niższe od średnich cen w mieście Marrakesz. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Marrakesz zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Małe) w mieście Marrakesz znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Marrakesz, Maroko wynosi 194 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 37%, zaczynającymi się już od 123 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 25% tańszy niższe od średnich cen w mieście Marrakesz. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Marrakesz zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Średnie) w mieście Marrakesz znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Marrakesz, Maroko wynosi 467 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 39%, zaczynającymi się już od 286 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 45% droższe niższe od średnich cen w mieście Marrakesz. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Marrakesz zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Marrakesz, Maroko wynosi 250 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 36%, zaczynającymi się już od 161 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 3% tańszy niższe od średnich cen w mieście Marrakesz. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Marrakesz zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (SUV) w mieście Marrakesz znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Marrakesz, Maroko wynosi 264 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 49%, zaczynającymi się już od 137 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 4% droższe niższe od średnich cen w mieście Marrakesz. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Marrakesz zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Van) w mieście Marrakesz znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Luksusowy) w mieście Marrakesz, Maroko wynosi 316 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest sierpnia, z cenami niższymi o około 0%, zaczynającymi się już od 357 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Luksusowy) są o 19% droższe niższe od średnich cen w mieście Marrakesz. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Marrakesz zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Fiat Panda
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

12 zł/dzień

5 gru - 16 gru
Fiat Panda
Seat Ibiza
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

13 zł/dzień

5 gru - 16 gru
Seat Ibiza

Marrakesz – wypożyczalnie samochodów

Marrakesz, Marrakech-Safi - wszystkie największe wypożyczalnie

diRENT

3 lokalizacje
Opis

Czystość

10,0

Komfort lotu

8,0

Ogólnie

10,0

Odbiór/zwrot

10,0

Value

10,0

Budget

3 lokalizacje
Opis

Czystość

9,5

Komfort lotu

9,0

Ogólnie

9,0

Odbiór/zwrot

9,0

Value

9,0

ADDCAR RENTAL

8 lokalizacji
Opis

Czystość

2,0

Komfort lotu

2,0

Ogólnie

2,0

Odbiór/zwrot

2,0

Value

2,0

Sunnycars

9 lokalizacji

AbbyCar Car Rentals

4 lokalizacje

Autounion Car Rental

4 lokalizacje

Ecovia

4 lokalizacje

AIRCAR

3 lokalizacje

Kilka faktów o wypożyczalniach samochodów w mieście Marrakesz

Zobacz świetne oferty wynajmu, popularne wypożyczalnie i rodzaje samochodów, które najlepiej sprawdzą się podczas wizyty w mieście Marrakesz.

Najpopularniejsza wypożyczalnia

Locationauto

Popularne typy samochodów

Mini, Economy, Compact

Najtańszy samochód na wynajem

67 zł

Najpopularniejszy model

Hyundai i10
Najpopularniejszą wypożyczalnią samochodów w mieście Marrakesz znalezioną na momondo jest w tym miesiącu Locationauto. Pozostałe popularne firmy to AIRCAR i ADDCAR RENTAL
W ciągu ostatnich 72 godzin wypożyczalnie aut w mieście Marrakesz oferowały następujące typy samochodów: Mini, Economy, Compact.
Najniższa cena samochodu na wynajem w mieście Marrakesz to 67 zł/dzień. W tym obszarze średnie ceny zaczynają się od 101 zł/dzień.
Najpopularniejszym wynajmowanym typem samochodu w mieście Marrakesz w ciągu ostatnich 7 dni był Hyundai i10. Popularną alternatywą na naszej stronie jest także Kia Picanto.

Marrakesz – wypożycz samochód w pobliżu jednego z tych popularnych hoteli

Marrakesz – najpopularniejsze hotele

Marrakesz – poruszanie się wynajętym samochodem (FAQ)

Marrakesz - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Najniższe ceny za dzień wynajmu oferuje zwykle Locationauto. Wynajem auta w mieście Marrakesz kosztuje średnio 58 zł za dzień. Najtańsza oferta znaleziona w ich 2 wypożyczalniach w mieście wynosi 50 zł za dzień.

Większość wypożyczalni daje możliwość anulowania wynajmu samochodu bez dodatkowych kosztów. Pamiętaj, że momondo nie ustala zasad anulowania rezerwacji poszczególnych wypożyczalni – możemy za to pomóc Ci w znalezieniu najlepszych ofert wynajmu auta w mieście Marrakesz. Pamiętaj jednak, by podczas szukania samochodu na wynajem sprawdzić dokładne warunki odwołania rezerwacji.

Marrakesz, Maroko oferuje 8 punktów wynajmu prowadzone przez ADDCAR RENTAL . Średni dzienny koszt wypożyczenia auta wynosi 78 zł.

Jeśli interesuje Cię wynajem samochodu, pamiętaj, że ograniczenia prędkości w granicach miasta Marrakesz wynoszą 60 km/h (o ile znaki drogowe nie wskazują inaczej). Ograniczenia prędkości w obszarach podmiejskich to 100 km/h, a po autostradach można jechać z prędkością do 120 km/h.

Podróżujący do miasta Marrakesz w takim miesiącu jak Listopad mogą spodziewać się średniej temperatury na poziomie 16 °C i opadów rzędu 30 mm. Te informacje mogą się przydać przy wybieraniu samochodu na wynajem.

Warunki atmosferyczne regionu w tym miesiącu to średnie temperatury rzędu 16 °C i opady w granicach 30 mm. Miej to na uwadze, podczas wybierania odpowiedniego samochodu w mieście Marrakesz.


Wypożyczalnie samochodów na popularnych lotniskach w pobliżu miasta Marrakesz

Zarezerwuj samochód na którymś z najpopularniejszych lotnisk w pobliżu miasta Marrakesz

Marrakesz – popularne rodzaje samochodów na wynajem

Marrakesz – wypożycz jeden z tych popularnych typów samochodów

Zacznij planować swoją podróż do: Marrakesz


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Wybór momondo do znalezienia samochodów na wynajem ma sens, ponieważ nasz serwis jest szybki i bezpłatny. Znajdujemy wszystkie ceny i zasady wynajmu samochodów, a Ty po prostu wybierasz tę ofertę, która jest najlepsza dla Ciebie i Twojej podróży.

momondo pomaga znaleźć najlepsze oferty wynajmu samochodów, umożliwiając filtrowanie wyników według ceny, liczby pasażerów, cech samochodu, miejsca odbioru, zwrotu i wielu innych czynników.

Tak, wyszukiwarka momondo ma filtry, które umożliwiają wyświetlenie wypożyczalni samochodów oferujących bezpłatne odwołanie.

Oczywiście! momondo oferuję taką opcję podczas wyszukiwania samochodów do wynajęcia.

Tak, usługa dokładnego czyszczenia to jedna z opcji dostępnych podczas wyszukiwania samochodów na momondo.

Tak, na momondo znajdziesz oferty wynajmu aut bez limitu kilometrów.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Rezerwuj z pełnym przekonaniem
Porównujemy oferty wynajmu samochodów z ponad 70 000 lokalizacji, umożliwiając Ci dokonanie szybkiego i łatwego wyboru.
Świadomość ekologiczna
Wybierz jeden z wielu pojazdów, w tym hybrydowe i elektryczne, aby Twoja podróż była przyjemna i przyjazna środowisku.
Brak ukrytych kosztów
Wszystkie podane ceny są cenami całkowitymi. Nie ma żadnych ukrytych kosztów ani opłat, więc masz pewność, że cena, którą widzisz, jest wiarygodna.