Wypożyczalnie samochodów Marrakesz, Maroko

Marrakesz, Maroko tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Marrakesz, Maroko
24 kwi — 1 maj
Zwrot w miejscu odbioru
Marrakesz, Maroko
sob 24.4
Południe
sob 1.5
Południe

Marrakesz — kiedy najlepiej wypożyczyć auto?

Wszystkie

45 zł - 257 zł

Rodzinny

49 zł - 165 zł

Ekonomiczna

39 zł - 105 zł

Najtańszym miesiącem na wypożyczenie auta jest maja. Cena jest wówczas o 35% niższa niż w pozostałych miesiącach. Najdroższy jest natomiast sierpnia. Jeśli szukasz określonego typu samochodu, maja jest miesiącem, w którym auta klasy ekonomicznej są najtańsze. Jeśli zależy Ci na dodatkowym miejscu dla Twojej rodziny, maja to najtańszy miesiąc na wypożyczenie aut z większą liczbą siedzeń (6+). Cena wynajmu samochodu zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.


Wypożyczalnie samochodów Marrakesz

Marrakesz, Maroko - wszystkie największe wypożyczalnie
Ocena: Znakomity – 9.6

Ocena bazuje na 1 opinii

Ocena: Znakomity – 8.8

Ocena bazuje na 8 opiniach

Ocena: Dobry – 6.9

Ocena bazuje na 6 opiniach

Ocena: OK – 5.4

Ocena bazuje na 6 opiniach

Ocena: OK – 4.8

Ocena bazuje na 2 opiniach

Ocena: Przeciętny – 2.8

Ocena bazuje na 2 opiniach

Ocena: Przeciętny – 2.1

Ocena bazuje na 3 opiniach


Marrakesz, Maroko — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Marrakesz-Menara

Wynajem samochodów Marrakesz

W tym roku kwiecień to miesiąc, w którym użytkownicy momondo szukali samochodu w mieście Marrakesz 837 razy.

Marrakesz – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Wpożyczalnie samochodów zawsze przykładały dużą wagę do czystości aut. Jeśli Twój kierunek podróży to Marrakesz, pamiętaj o tym, że wypożyczalnie w tym miejscu zaostrzyły przepisy dotyczące czyszczenia pojazdów, by zapewnić wynajmującym jak największe bezpieczeństwo. Wypożyczalnie samochodów, które przeprowadzają dokładne czyszczenie aut, to Avis, Sixt i Dollar. Zapoznaj się z informacjami o każdej z dostępnych opcji. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Marrakesz, Maroko - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu maj?

Wypożyczenie samochodu na weekend (maj) w mieście Marrakesz może kosztować zaledwie 40 zł – średnie ceny wynajmu to 64 zł. Najniższa znaleziona cena wynajmu samochodu na tydzień to 36 zł, a więcej opcji było dostępnych w okolicach średniej, czyli 68 zł.

Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście Marrakesz?

Najniższe ceny za dzień wynajmu oferuje zwykle Locationauto. Wynajem auta w mieście Marrakesz kosztuje średnio 55 zł za dzień. Najtańsza oferta znaleziona w ich 2 wypożyczalniach w mieście wynosi 27 zł za dzień.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Większość wypożyczalni daje możliwość anulowania wynajmu samochodu bez dodatkowych kosztów. Pamiętaj, że momondo nie ustala zasad anulowania rezerwacji poszczególnych wypożyczalni – możemy za to pomóc Ci w znalezieniu najlepszych ofert wynajmu auta w mieście Marrakesz. Pamiętaj jednak, by podczas szukania samochodu na wynajem sprawdzić dokładne warunki odwołania rezerwacji.

Ile wypożyczalni ma ADDCAR RENTAL na terenie miasta Marrakesz?

Marrakesz, Maroko oferuje 8 punktów wynajmu prowadzone przez ADDCAR RENTAL . Średni dzienny koszt wypożyczenia auta wynosi 90 zł.

Marrakesz, Maroko – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Jeśli interesuje Cię wynajem samochodu, pamiętaj, że ograniczenia prędkości w granicach miasta Marrakesz wynoszą 60 km/h (o ile znaki drogowe nie wskazują inaczej). Ograniczenia prędkości w obszarach podmiejskich to 100 km/h, a po autostradach można jechać z prędkością do 120 km/h.

Marrakesz, Maroko - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu kwiecień?

Podróżujący do miasta Marrakesz w takim miesiącu jak kwiecień mogą spodziewać się średniej temperatury na poziomie 17°C i opadów rzędu 30 mm. Te informacje mogą się przydać przy wybieraniu samochodu na wynajem.

kwiecień – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Marrakesz – kwiecień to miesiąc, w którym panują zazwyczaj wysokie temperatury, w związku z czym momondo poleca wynajem kabrioletu, aby w pełni wykorzystać sprzyjające warunki.

Czy pogoda w mieście Marrakesz jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Marrakech-Safi?

Warunki atmosferyczne regionu w tym miesiącu to średnie temperatury rzędu 17°C i opady w granicach 30 mm. Miej to na uwadze, podczas wybierania odpowiedniego samochodu w mieście Marrakesz.


Samochody w innych miastach - Maroko

Maroko – sprawdź oferty wypożyczalni samochodów w takich miastach jak Casablanca, Agadir czy Fez

Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta Marrakesz

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta Marrakesz

Zacznij planować swoją podróż do: Marrakesz