Tani wynajem aut Marrakesz, Maroko

Marrakesz, Maroko – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Marrakesz, Maroko
5 sie — 12 sie
Zwrot w miejscu odbioru
Marrakesz, Maroko
czw 5.8
Południe
czw 12.8
Południe
Wiek kierowcy:

Marrakesz, Maroko oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia

Samochody Małe

56 zł - 141 zł

Wszystkie typy samochodów

84 zł - 299 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Marrakesz, Maroko wynosi 81 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 31%, zaczynającymi się już od 56 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 55% tańszy niższe od średnich cen w mieście Marrakesz. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Marrakesz zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Małe) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Marrakesz, Maroko wynosi 144 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 35%, zaczynającymi się już od 94 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 20% tańszy niższe od średnich cen w mieście Marrakesz. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Marrakesz zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Średnie) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Marrakesz, Maroko wynosi 312 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest października, z cenami niższymi o około 25%, zaczynającymi się już od 235 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 43% droższe niższe od średnich cen w mieście Marrakesz. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Marrakesz zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Duże) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Marrakesz, Maroko wynosi 164 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest maja, z cenami niższymi o około 54%, zaczynającymi się już od 77 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 9% tańszy niższe od średnich cen w mieście Marrakesz. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Marrakesz zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (SUV) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Marrakesz, Maroko wynosi 165 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 30%, zaczynającymi się już od 117 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 8% tańszy niższe od średnich cen w mieście Marrakesz. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Marrakesz zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Van) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.


Wypożyczalnie samochodów Marrakesz

Marrakesz, Maroko - wszystkie największe wypożyczalnie
3 lokalizacji
Opis

Czystość

10,0

Komfort

8,0

Ogólnie

10,0

Odbiór/Zwrot

10,0

Jakość a cena

10,0
3 lokalizacji
Opis

Czystość

8,8

Komfort

8,8

Ogólnie

8,8

Odbiór/Zwrot

8,8

Jakość a cena

9,2
3 lokalizacji
Opis

Czystość

5,0

Komfort

4,0

Ogólnie

5,0

Odbiór/Zwrot

5,0

Jakość a cena

5,0
8 lokalizacji
Opis

Czystość

4,0

Komfort

4,0

Ogólnie

2,0

Odbiór/Zwrot

2,0

Jakość a cena

2,0
9 lokalizacji
4 lokalizacji
3 lokalizacji
3 lokalizacji

Marrakesz, Maroko — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Marrakesz-Menara

Wynajem samochodów Marrakesz

W tym roku lipiec to miesiąc, w którym użytkownicy momondo szukali samochodu w mieście Marrakesz 837 razy.

Marrakesz – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Wpożyczalnie samochodów zawsze przykładały dużą wagę do czystości aut. Jeśli Twój kierunek podróży to Marrakesz, pamiętaj o tym, że wypożyczalnie w tym miejscu zaostrzyły przepisy dotyczące czyszczenia pojazdów, by zapewnić wynajmującym jak największe bezpieczeństwo. Wypożyczalnie samochodów, które przeprowadzają dokładne czyszczenie aut, to Budget, Dollar i Hertz. Zapoznaj się z informacjami o każdej z dostępnych opcji. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Marrakesz, Maroko - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu sierpień?

Wypożyczenie samochodu na weekend (sierpień) w mieście Marrakesz może kosztować zaledwie 41 zł – średnie ceny wynajmu to 66 zł. Najniższa znaleziona cena wynajmu samochodu na tydzień to 37 zł, a więcej opcji było dostępnych w okolicach średniej, czyli 70 zł.

Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście Marrakesz?

Najniższe ceny za dzień wynajmu oferuje zwykle Locationauto. Wynajem auta w mieście Marrakesz kosztuje średnio 56 zł za dzień. Najtańsza oferta znaleziona w ich 2 wypożyczalniach w mieście wynosi 28 zł za dzień.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Większość wypożyczalni daje możliwość anulowania wynajmu samochodu bez dodatkowych kosztów. Pamiętaj, że momondo nie ustala zasad anulowania rezerwacji poszczególnych wypożyczalni – możemy za to pomóc Ci w znalezieniu najlepszych ofert wynajmu auta w mieście Marrakesz. Pamiętaj jednak, by podczas szukania samochodu na wynajem sprawdzić dokładne warunki odwołania rezerwacji.

Ile wypożyczalni ma ADDCAR RENTAL na terenie miasta Marrakesz?

Marrakesz, Maroko oferuje 8 punktów wynajmu prowadzone przez ADDCAR RENTAL . Średni dzienny koszt wypożyczenia auta wynosi 93 zł.

Marrakesz, Maroko – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Jeśli interesuje Cię wynajem samochodu, pamiętaj, że ograniczenia prędkości w granicach miasta Marrakesz wynoszą 60 km/h (o ile znaki drogowe nie wskazują inaczej). Ograniczenia prędkości w obszarach podmiejskich to 100 km/h, a po autostradach można jechać z prędkością do 120 km/h.

Marrakesz, Maroko - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu lipiec?

Podróżujący do miasta Marrakesz w takim miesiącu jak lipiec mogą spodziewać się średniej temperatury na poziomie 28 °C i opadów rzędu 0 mm. Te informacje mogą się przydać przy wybieraniu samochodu na wynajem.

lipiec – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Marrakesz – lipiec to miesiąc, w którym panują zazwyczaj wysokie temperatury, w związku z czym momondo poleca wynajem kabrioletu, aby w pełni wykorzystać sprzyjające warunki.

Czy pogoda w mieście Marrakesz jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Marrakech-Safi?

Warunki atmosferyczne regionu w tym miesiącu to średnie temperatury rzędu 28 °C i opady w granicach 0 mm. Miej to na uwadze, podczas wybierania odpowiedniego samochodu w mieście Marrakesz.


Samochody w innych miastach - Maroko

Maroko – sprawdź oferty wypożyczalni samochodów w takich miastach jak Casablanca, Agadir czy Fez

Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta Marrakesz

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta Marrakesz

Zacznij planować swoją podróż do: Marrakesz