Wynajem samochodów w Maroku

Szukasz tanich ofert wynajmu aut w Maroku? Znajdziesz je tutaj!

Marrakesz, Maroko
7 gru — 14 gru
Marrakesz, Maroko
czw. 7.12
Południe
czw. 14.12
Południe
Wiek kierowcy:

Oferty wypożyczalni z ponad 70 000 miejsc.

Informacje i trendy dotyczące wynajmu samochochodów w mieście Maroko

Przydatne wskazówki, które pomogą Ci zarezerwować idealne auto w mieście Maroko.

Maroko – Która wypożyczalnia oferuje najtańszy wynajem aut?

Maroko – najbardziej przystępną cenowo wypożyczalnią samochodów jest United Rent a Car Morocco. W niektórych regionach kraju najniższe ceny wynajmu można znaleźć już od 34 zł za dzień. Dla porównania średnia krajowa cen wynajmu wynosi 104 zł za dzień.

Maroko: Która wypożyczalnia samochodów jest najpopularniejsza?

Jeśli Maroko to cel Twojej podróży i planujesz wynająć tam samochód, polecamy Locationauto – jedną z najpopularniejszych wypożyczalni w kraju. W ostatnim miesiącu 34% osób korzystających z naszego serwisu wybrało Locationauto na miejsce wynajmu auta. Wypożyczalnia ta otrzymała ocenę 5,4 na 10 na podstawie 2 opinii klientów.

Maroko - która wypożyczalnia ma najwięcej punktów wynajmu?

Maroko – Sunnycars posiada najwięcej punktów wynajmu. Wypożyczalnia dysponuje 29 punktami wynajmu, a wiele z nich można znaleźć na lotniskach i w centrum miasta. Jeszcze nie wiesz, w którym mieście odebrać samochód? Marrakesz to obecnie najpopularniejsze miasto w kraju. Marrakesz ma 5 punktów wynajmu Sunnycars.

Maroko – Jakie samochody są najczęściej wypożyczane w tym kraju?

Wybór samochodów na wynajem jest duży, ale jeśli kraj, który odwiedzasz, to Maroko, zwróć uwagę, że najpopularniejszy typ auta to Klasa Mini. Szacujemy, że 34% osób korzystających z naszego serwisu w ciągu ostatnich 30 dni wybrało właśnie typ samochodu Klasa Mini, którego wynajem to koszt średnio 89 zł za dzień. Możesz oczywiście wybrać inne auto w zależności of tego, ile chcesz wydać, co planujesz i jaka jest pogoda.

Maroko – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Maroko – znajdź najlepsze oferty popularnych samochodów do wynajęcia poniżej
Ford Ka
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

28 zł/dzień

8 gru - 16 gru
Ford Ka
Peugeot 208
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

30 zł/dzień

8 gru - 18 gru
Peugeot 208
Seat Ibiza
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

35 zł/dzień

4 gru - 11 gru
Seat Ibiza
Fiat 500
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

40 zł/dzień

8 gru - 22 gru
Fiat 500
Opel Astra
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

51 zł/dzień

15 gru - 22 gru
Opel Astra
Peugeot 208
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

54 zł/dzień

8 gru - 18 gru
Peugeot 208
Toyota Yaris
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

54 zł/dzień

5 sty - 12 sty
Toyota Yaris
Opel Astra
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

55 zł/dzień

8 gru - 16 gru
Opel Astra
Kia Rio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Samochody 4-drzwiowe

56 zł/dzień

29 sty - 5 lut
Kia Rio

Maroko oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Maroko – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Małe cars

73 zł - 147 zł

Wszystkie typy samochodów

152 zł - 362 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (małe car) w mieście Maroko wynosi 95 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 24%, zaczynającymi się już od 73 zł za dzień. Wynajem auta typu małe car jest zazwyczaj 62% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Maroko. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Maroko zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (małe car) w mieście Maroko znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (średnie car) w mieście Maroko wynosi 171 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 31%, zaczynającymi się już od 118 zł za dzień. Wynajem auta typu średnie car jest zazwyczaj 32% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Maroko. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Maroko zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (średnie car) w mieście Maroko znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (duże car) w mieście Maroko wynosi 399 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 42%, zaczynającymi się już od 232 zł za dzień. Wynajem auta typu duże car jest zazwyczaj 38% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Maroko. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Maroko zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Maroko wynosi 225 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 40%, zaczynającymi się już od 136 zł za dzień. Wynajem auta typu SUV jest zazwyczaj 10% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Maroko. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Maroko zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (SUV) w mieście Maroko znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (van) w mieście Maroko wynosi 221 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 42%, zaczynającymi się już od 130 zł za dzień. Wynajem auta typu van jest zazwyczaj 11% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Maroko. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Maroko zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (van) w mieście Maroko znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (luksusowy car) w mieście Maroko wynosi 477 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest kwietnia, z cenami niższymi o około 46%, zaczynającymi się już od 260 zł za dzień. Wynajem auta typu luksusowy car jest zazwyczaj 48% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Maroko. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Maroko zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Ford Ka
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

28 zł/dzień

8 gru - 16 gru
Ford Ka
Peugeot 208
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

30 zł/dzień

8 gru - 18 gru
Peugeot 208
Seat Ibiza
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

35 zł/dzień

4 gru - 11 gru
Seat Ibiza

Maroko – wypożyczalnie samochodów

Maroko - wszystkie największe wypożyczalnie

Sunnycars

29 lokalizacji

ADDCAR RENTAL

28 lokalizacji

GREEN MOTION

26 lokalizacji

Hire Automotive Group

23 lokalizacje

Sixt

23 lokalizacje

SURPRICE CAR RENTAL

23 lokalizacje

Autounion Car Rental

22 lokalizacje

AbbyCar Car Rentals

21 lokalizacji

Znajdź popularne atrakcje w pobliżu miejsca odbioru samochodu

Maroko – sprawdź największe atrakcje w pobliżu popularnych wypożyczalni samochodów

Atrakcje w pobliżu:

Agadir Beach199,9 km
Place Mohammed V224,0 km

Atrakcje w pobliżu:

Place Mohammed V25,1 km
Agadir Beach379,6 km

Atrakcje w pobliżu:

Agadir Beach20,5 km
Place Mohammed V400,4 km

Maroko – wypożycz samochód w pobliżu jednego z tych popularnych hoteli

Maroko – najpopularniejsze hotele

Wynajem samochodów Maroko

Maroko - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Maroko - Czy w tym kraju obowiązuje ruch lewostronny czy prawostronny?

Maroko – Wynajmując samochód w tym kraju, pamiętaj, że obowiązuje tu po prawej stronie.

Maroko - jaka jest jakość krajowych dróg?

Patrząc na dane o jakości dróg z 2019 roku, Maroko to 55. miejsce na 137 krajów. Jakość wewnętrznych dróg została oceniona na 4,3 w skali od 1 do 7, gdzie 7 jest najwyższą możliwą oceną.

Maroko – Jakie jest dopuszczalny poziom alkoholu we krwi dla kierowców?

Maroko – Dopuszczalne stężenie alkoholu we krwi wynosi 0,60‰. Należy sprawdzić lokalne prawa, obowiązujące w danym regionie lub mieście, gdyż limit ten może się różnić. Dopuszczalne stężenie alkoholu we krwi może różnić się w zależności od wieku, doświadczenia kierowcy oraz w przypadku, gdy prowadzisz pojazd firmowy. W tym kraju prowadzenie samochodu po spożyciu alkoholu przez osoby, które nie osiągnęły wieku prawnego uprawniający do picia alkoholu (16 lat), podlega surowym karom.

samochody w: Maroko – kiedy miała miejsce ostatnia aktualizacja cen na momondo?

samochody w: Maroko – ceny są odświeżane codziennie.

samochody w: Maroko – ile stron przeszukuje momondo?

samochody w: Maroko – liczba dostępnych operatorów to 748 (dane na listopada 2023).

Ile trzeba mieć lat, aby wynająć samochód w: Maroko?

W zależności od kraju minimalny wiek kierowcy może być inny (dotyczy to również: Maroko). W wielu krajach UE kierowcy muszą mieć ukończone 18 lat. Żeby wypożyczyć samochód za granicą, musisz zazwyczaj mieć co najmniej 21 lat, a jeśli masz mniej niż 25 lat, może zostać naliczona dodatkowa opłata za młodego kierowcę. Zalecamy zapoznanie się z regulaminem wypożyczalni przed dokonaniem rezerwacji.

Maroko: jakie dokumenty lub dowód tożsamości są potrzebne do wypożyczenia samochodu w tym miejscu?

Maroko: aby wynająć samochód w tym miejscu, wszyscy kierowcy muszą przedstawić ważne pełne prawo jazdy. Jeśli prawo jazdy jest napisane w języku innym niż język kraju wynajmu, może być wymagane międzynarodowe zezwolenie na prowadzenie pojazdu, aby uniknąć ryzyka otrzymania grzywny. Jeśli wynajmujesz samochód za granicą, może być również konieczne przedstawienie dowodu podróży powrotnej i informacji o zakwaterowaniu podczas pobytu. Zawsze zalecamy potwierdzenie tych informacji z wypożyczalnią, w której dokonujesz rezerwacji.


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Maroko – dlaczego warto korzystać z momondo, szukając ofert wynajmu samochodów?

Warto zarezerwować wynajem samochodu za pomocą momondo, ponieważ to szybki, bezpłatny i łatwy w użyciu sposób, pozwalający też zaoszczędzić pieniądze. momondo wyręcza Cię w szukaniu najlepszych cen i zasad wynajmu samochodów. Wszystko, co musisz zrobić, to porównać i wybrać to, co najlepiej sprawdzi się w Twojej podróży.

Maroko – w jaki sposób momondo pomoże mi znaleźć najlepszą ofertę wynajmu samochodu?

Po wyszukaniu ofert wynajmu samochodów momondo wyświetli wyniki i umożliwi znalezienie najlepszej oferty przy użyciu naszych filtrów; możesz zawęzić wyszukiwanie według typu pojazdu, ceny, agencji i wielu reguł, mogących mieć zastosowanie.

Maroko – czy znajdę na momondo oferty samochodów do wynajęcia z bezpłatnym odwołaniem?

Oczywiście! momondo oferuje filtry wyszukiwania umożliwiające znalezienie wypożyczalni samochodów z opcją bezpłatnego odwołania.

Maroko – czy znajdę oferty wynajmu samochodów z dogodnymi zasadami tankowania na momondo?

Tak, wystarczy wybrać filtr z dogodnymi zasadami tankowania podczas wyszukiwania samochodów na momondo.

Maroko – czy znajdę na momondo wypożyczalnię samochodów oferującą dokładne czyszczenie?

Tak, momondo pokazuje oferty z usługą dokładnego czyszczenia wypożyczanych samochodów.

Maroko – czy momondo umożliwia wyszukiwanie samochodów na wynajem bez limitu kilometrów?

Tak, na momondo znajdziesz oferty wynajmu aut bez limitu kilometrów.


Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Maroko)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.