Tani wynajem aut Legnica, Polska

Legnica, Polska – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Legnica, Polska
24 cze — 1 lip
Zwrot w miejscu odbioru
Legnica, Polska
czw 24.6
Południe
czw 1.7
Południe
Wiek kierowcy:

Legnica, Polska oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia

Małe Cars

91 zł - 134 zł

All Car Types

189 zł - 370 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Legnica, Polska wynosi 77 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 0%, zaczynającymi się już od 0 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 59% tańszy niższe od średnich cen w mieście Legnica. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Legnica zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Małe) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Legnica, Polska wynosi 122 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 0%, zaczynającymi się już od 0 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 35% tańszy niższe od średnich cen w mieście Legnica. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Legnica zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Średnie) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Legnica, Polska wynosi 302 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 0%, zaczynającymi się już od 0 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 38% droższe niższe od średnich cen w mieście Legnica. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Legnica zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Duże) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Legnica, Polska wynosi 170 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 0%, zaczynającymi się już od 0 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 10% tańszy niższe od średnich cen w mieście Legnica. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Legnica zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (SUV) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Legnica, Polska wynosi 229 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 0%, zaczynającymi się już od 0 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 19% droższe niższe od średnich cen w mieście Legnica. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Legnica zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Van) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Luksusowy) w mieście Legnica, Polska wynosi 341 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 0%, zaczynającymi się już od 0 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Luksusowy) są o 46% droższe niższe od średnich cen w mieście Legnica. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Legnica zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Luksusowy) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Citroen C2
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2-3-drzwiowe
150 zł/dzień
Legnica
Skarbowa 2
Citroen C2
150 zł/dzień
Zobacz ofertę
Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Mieści 1 sztukę bagażu
Samochody 4-5-drzwiowe
151 zł/dzień
Legnica
Skarbowa 2
Chevrolet Sonic Sedan
151 zł/dzień
Zobacz ofertę
Toyota Corolla
lub podobny (Kompakt)
Dla 4 pasażerów
Mieści 1 sztukę bagażu
Samochody 4-5-drzwiowe
153 zł/dzień
Legnica
Skarbowa 2
Toyota Corolla
153 zł/dzień
Zobacz ofertę

Wypożyczalnie samochodów Legnica

Legnica, Polska - wszystkie największe wypożyczalnie
2 lokalizacji
2 lokalizacji
1 lokalizacja
1 lokalizacja
1 lokalizacja
1 lokalizacja
1 lokalizacja
1 lokalizacja

Znajdź popularne atrakcje w pobliżu miejsca odbioru samochodu

Atrakcje w pobliżu:

Copper Museum in Legnica52,0 km

Atrakcje w pobliżu:

Copper Museum in Legnica142,2 km

Atrakcje w pobliżu:

Copper Museum in Legnica106,2 km

Legnica, Polska — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Wrocław-Strachowice

Wynajem samochodów Legnica

Do tej pory w tym miesiącu użytkownicy momondo szukali samochodu na wynajem w mieście Legnica 576 razy.

Legnica, Polska - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu lipiec?

Legnica: średnia cena wypożyczenia samochodu na weekend w miesiącu lipiec to 144 zł, jednak niektórym użytkownikom udało się znaleźć wynajem w cenie 64 zł. Najniższa znaleziona cena wynajmu samochodu na tydzień to 57 zł, a więcej opcji było dostępnych w okolicach średniej, czyli 79 zł.

Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście Legnica?

Legnica – najtańszy wynajem aut oferuje Budget, jeśli wynajmujesz samochód w wypożyczalni w mieście. Najlepsza cena za dzień znaleziona na momondo wynosi 55 zł, ale koszt wynajmu to zwykle wydatek rzędu 98 zł za dzień.

Legnica, Polska – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Limit prędkości w mieście Legnica to 50 km/h, o ile znaki drogowe nie wskazują inaczej. Poza miastem nie można poruszać się z prędkością większą niż 100 km/h. Po autostradach zaś można jechać z prędkością do 140 km/h.

Legnica, Polska - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu czerwiec?

Podróżujący do miasta Legnica w takim miesiącu jak czerwiec mogą spodziewać się średniej temperatury na poziomie 17°C i opadów rzędu 67 mm. Te informacje mogą się przydać przy wybieraniu samochodu na wynajem.

czerwiec – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Legnica – czerwiec należy do miesięcy, w których panują wysokie temperatury, a prawdopodobieństwo wystąpienia opadów jest niewielkie, w związku z czym momondo poleca wynajem samochodu typu kabriolet, aby w pełni wykorzystać tę korzystną pogodę.

Czy pogoda w mieście Legnica jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu dolnośląskie?

czerwiec to miesiąc, w którym średnia temperatura regionu dolnośląskie waha się w granicach 16°C, a opady wynoszą 63,5 mm. Warto mieć to na uwadze, wybierając samochód w mieście Legnica.


Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta Legnica

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta Legnica

Zacznij planować swoją podróż do: Legnica