Tani wynajem aut Tel Awiw, Izrael

Tel Awiw, Izrael – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Tel Awiw, Izrael
1 sie — 8 sie
Zwrot w miejscu odbioru
Tel Awiw, Izrael
ndz 1.8
Południe
ndz 8.8
Południe
Wiek kierowcy:

Tel Awiw, Izrael oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia

Samochody Małe

103 zł - 158 zł

Wszystkie typy samochodów

149 zł - 397 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Tel Awiw, Izrael wynosi 120 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 15%, zaczynającymi się już od 103 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 55% tańszy niższe od średnich cen w mieście Tel Awiw. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Tel Awiw zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Małe) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Tel Awiw, Izrael wynosi 198 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 39%, zaczynającymi się już od 123 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 25% tańszy niższe od średnich cen w mieście Tel Awiw. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Tel Awiw zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Średnie) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Tel Awiw, Izrael wynosi 331 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest września, z cenami niższymi o około 51%, zaczynającymi się już od 163 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 21% droższe niższe od średnich cen w mieście Tel Awiw. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Tel Awiw zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Duże) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Tel Awiw, Izrael wynosi 251 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest października, z cenami niższymi o około 18%, zaczynającymi się już od 207 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 5% tańszy niższe od średnich cen w mieście Tel Awiw. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Tel Awiw zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (SUV) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Tel Awiw, Izrael wynosi 384 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest września, z cenami niższymi o około 64%, zaczynającymi się już od 140 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 32% droższe niższe od średnich cen w mieście Tel Awiw. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Tel Awiw zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Van) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Luksusowy) w mieście Tel Awiw, Izrael wynosi 313 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest października, z cenami niższymi o około 51%, zaczynającymi się już od 156 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Luksusowy) są o 16% droższe niższe od średnich cen w mieście Tel Awiw. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Tel Awiw zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Luksusowy) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Kia Rio Hatchback
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2/4-drzwiowe
Budget

183 zł/dzień

26 sie – 31 sie
Kia Rio Hatchback
Kia Rio Hatchback
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2/4-drzwiowe
Hertz

185 zł/dzień

26 sie – 31 sie
Kia Rio Hatchback
Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2/4-drzwiowe
Sixt

190 zł/dzień

26 sie – 31 sie
Chevrolet Sonic Sedan

Wypożyczalnie samochodów Tel Awiw

Tel Awiw, Izrael - wszystkie największe wypożyczalnie
3 lokalizacji
Opis

Czystość

6,2

Komfort

6,4

Ogólnie

5,8

Odbiór/Zwrot

5,8

Jakość a cena

5,9
6 lokalizacji
Opis

Czystość

6,1

Komfort

6,0

Ogólnie

5,3

Odbiór/Zwrot

5,5

Jakość a cena

5,0
2 lokalizacji
Opis

Czystość

6,1

Komfort

6,1

Ogólnie

5,6

Odbiór/Zwrot

6,1

Jakość a cena

5,3
2 lokalizacji
Opis

Czystość

5,4

Komfort

5,8

Ogólnie

5,4

Odbiór/Zwrot

5,5

Jakość a cena

5,0
2 lokalizacji
Opis

Czystość

5,9

Komfort

5,2

Ogólnie

4,4

Odbiór/Zwrot

4,5

Jakość a cena

4,3
5 lokalizacji
Opis

Czystość

8,0

Komfort

8,0

Ogólnie

8,0

Odbiór/Zwrot

8,0

Jakość a cena

8,0
2 lokalizacji
Opis

Czystość

6,5

Komfort

6,5

Ogólnie

6,0

Odbiór/Zwrot

5,7

Jakość a cena

6,5
3 lokalizacji
Opis

Czystość

6,5

Komfort

6,2

Ogólnie

5,9

Odbiór/Zwrot

5,8

Jakość a cena

5,9

Tel Awiw, Izrael — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Tel Awiw-Ben Gurion

Wynajem samochodów Tel Awiw

W tym roku lipiec to miesiąc, w którym użytkownicy momondo szukali samochodu w mieście Tel Awiw 617 razy.

Tel Awiw – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Tel Awiw – Wiele wypożyczalni samochodów zaostrzyło wymagania dotyczące czyszczenia pojazdów, aby zapewnić najwyższe standardy bezpieczeństwa dla wynajmujących. Budget, Hertz i Avis to punkty wynajmu, które wprowadziły szczegółowe czyszczenie. Skorzystaj z nowej opcji filtrowania, by znaleźć wypożyczalnie oferujące tę usługę. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Tel Awiw, Izrael - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu sierpień?

Wypożyczenie samochodu na weekend (sierpień) w mieście Tel Awiw kosztuje średnio 130 zł, a tańsze oferty zaczynają się od ok. 66 zł. Użytkownicy szukający w mieście Tel Awiw auta na wynajem na tydzień (sierpień) znaleźli średnie ceny wysokości 109 zł, jednak dla wybranych dat i typów samochodów były dostępne także oferty za jedyne 58 zł.

Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście Tel Awiw?

Tel Awiw – najtańsze oferty wynajmu samochodów oferuje Budget. Wypożyczalnia dysponuje 3 punktami wynajmu w mieście. Najniższe ceny za dzień wynajmu znalezione przez użytkowników momondo wynosiły 59 zł, a średni koszt wypożyczenia auta to 106 zł za dzień.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Większość wypożyczalni daje możliwość anulowania wynajmu samochodu bez dodatkowych kosztów. Pamiętaj, że momondo nie ustala zasad anulowania rezerwacji poszczególnych wypożyczalni – możemy za to pomóc Ci w znalezieniu najlepszych ofert wynajmu auta w mieście Tel Awiw. Pamiętaj jednak, by podczas szukania samochodu na wynajem sprawdzić dokładne warunki odwołania rezerwacji.

Ile wypożyczalni ma CalAuto na terenie miasta Tel Awiw?

CalAuto ma 5 punktów wynajmu. Użytkownicy momondo znajdują zazwyczaj oferty za średnio 112 zł za dzień, wynajmując samochód z tej wypożyczalni.

Tel Awiw, Izrael – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Podróżujący do miasta Tel Awiw powinni pamiętać o obowiązujących tam ograniczeniach prędkości, które wynoszą 50 km/h. Wyjeżdżając poza miasto Tel Awiw, można poruszać się z prędkością do 90 km/h, a na autostradach – do 120 km/h. Pamiętaj, że na wybranych drogach mogą obowiązywać inne limity prędkości, dlatego zawsze zwracaj uwagę na informacje na znakach drogowych.

Tel Awiw, Izrael - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu lipiec?

Jeśli interesuje Cię Tel Awiw, warto poznać warunki atmosferyczne przed wypożyczeniem odpowiedniego samochodu. Średnia temperatura w miesiącu lipiec wynosi tam 26 °C, a opady 0 mm.

lipiec – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Tel Awiw – lipiec to miesiąc, w którym panują zazwyczaj wysokie temperatury, w związku z czym momondo poleca wynajem kabrioletu, aby w pełni wykorzystać sprzyjające warunki.

Czy pogoda w mieście Tel Awiw jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Metropolia Tel Awiw-Jafa?

Jeśli interesuje Cię wynajęcie samochodu w mieście Tel Awiw i zwiedzenie pozostałej części regionu, warto zapoznać się z panującymi tam warunkami atmosferycznymi. Metropolia Tel Awiw-Jafa to średnie temperatury w granicach 26 °C i opady rzędu 0 mm.


Samochody w innych miastach - Izrael

Izrael – sprawdź oferty wypożyczalni samochodów w takich miastach jak Ejlat, Jerozolima czy Netanja

Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta Tel Awiw

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta Tel Awiw

Zacznij planować swoją podróż do: Tel Awiw