Wynajem samochodów w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Szukasz tanich ofert wynajmu aut w Zjednoczonych Emiratach Arabskich? Znajdziesz je tutaj!

Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie
7 gru — 14 gru
Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie
czw. 7.12
Południe
czw. 14.12
Południe
Wiek kierowcy:

Oferty wypożyczalni z ponad 70 000 miejsc.

Informacje i trendy dotyczące wynajmu samochochodów w mieście Zjednoczone Emiraty Arabskie

Przydatne wskazówki, które pomogą Ci zarezerwować idealne auto w mieście Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Zjednoczone Emiraty Arabskie – Która wypożyczalnia oferuje najtańszy wynajem aut?

Zjednoczone Emiraty Arabskie – najtańszy wynajem samochodów oferuje Enterprise Rent-A-Car. W niektórych miastach użytkownicy znaleźli oferty wynajmu już za 66 zł za dzień. Jest to niższa cena, w porównaniu do średnich krajowych ceny wynoszących 138 zł za dzień. Pamiętaj, że ceny zazwyczaj różnią się w zależności od tego, jakiego samochodu szukasz.

Zjednoczone Emiraty Arabskie: Która wypożyczalnia samochodów jest najpopularniejsza?

Jeśli Zjednoczone Emiraty Arabskie to Twój kierunek podróży, warto wiedzieć, że GREEN MOTION to najpopularniejsza wypożyczalnia w kraju – w ostatnim miesiącu 35% osób korzystających z momondo wybrało tę wypożyczalnię. GREEN MOTION ma na swoim koncie 11 opinii oraz ogólną ocenę 4,0 na 10, co oznacza, że cieszy się popularnością wśród podróżnych decydujących się na wynajem samochodu.

Zjednoczone Emiraty Arabskie - która wypożyczalnia ma najwięcej punktów wynajmu?

Zjednoczone Emiraty Arabskie – najwięcej punktów wynajmu samochodów ze wszystkich wypożyczalni ma keddy by Europcar. Wypożyczający mogą skorzystać z 68 punktów wynajmu. Abu Zabi to jedno z najpopularniejszych miast kraju. Bez problemu wynajmiesz tam samochód w 30 punktach wynajmu keddy by Europcar w centrum miasta.

Zjednoczone Emiraty Arabskie – Jakie samochody są najczęściej wypożyczane w tym kraju?

Zjednoczone Emiraty Arabskie – Samochód, który cieszy się największą popularnością wśród wynajmujących, to Klasa ekonomiczna. 33% osób korzystających z naszego serwisu wybiera ten typ auta, planując podróż do tego kraju. Jeśli odpowiada on Twoim potrzebom, możesz liczyć się z wydatkiem rzędu 114 zł za dzień wynajmu. Pamiętaj, że ceny mogą różnić się w zależności od miasta, które odwiedzasz i wypożyczalni, w której je wynajmujesz.

Zjednoczone Emiraty Arabskie – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Zjednoczone Emiraty Arabskie – znajdź najlepsze oferty popularnych samochodów do wynajęcia poniżej
Kia Rio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Samochody 4-drzwiowe

67 zł/dzień

5 gru - 2 sty
Kia Rio
Seat Ibiza
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

72 zł/dzień

30 sty - 10 lut
Seat Ibiza
Opel Astra
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

81 zł/dzień

20 gru - 31 gru
Opel Astra
Toyota Corolla
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

81 zł/dzień

20 gru - 30 gru
Toyota Corolla
Skoda Octavia
lub podobny (Klasa średnia)
Dla 5 pasażerów

85 zł/dzień

14 lut - 27 lut
Skoda Octavia
Kia Rio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Samochody 4-drzwiowe

85 zł/dzień

21 sty - 30 sty
Kia Rio
Citroen C4 Picasso
lub podobny (Klasa średnia)
Dla 5 pasażerów

85 zł/dzień

21 sty - 30 sty
Citroen C4 Picasso
Nissan Qashqai
lub podobny (Średni SUV)
Dla 5 pasażerów

89 zł/dzień

20 gru - 30 gru
Nissan Qashqai
Audi Q2
lub podobny (Kompaktowy SUV)
Dla 4 pasażerów

89 zł/dzień

20 gru - 30 gru
Audi Q2

Zjednoczone Emiraty Arabskie oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Zjednoczone Emiraty Arabskie – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Małe cars

96 zł - 149 zł

Wszystkie typy samochodów

243 zł - 852 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (małe car) w mieście Zjednoczone Emiraty Arabskie wynosi 122 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest sierpnia, z cenami niższymi o około 22%, zaczynającymi się już od 96 zł za dzień. Wynajem auta typu małe car jest zazwyczaj 69% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Zjednoczone Emiraty Arabskie. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Zjednoczone Emiraty Arabskie zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (małe car) w mieście Zjednoczone Emiraty Arabskie znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (średnie car) w mieście Zjednoczone Emiraty Arabskie wynosi 206 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest sierpnia, z cenami niższymi o około 43%, zaczynającymi się już od 119 zł za dzień. Wynajem auta typu średnie car jest zazwyczaj 48% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Zjednoczone Emiraty Arabskie. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Zjednoczone Emiraty Arabskie zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (średnie car) w mieście Zjednoczone Emiraty Arabskie znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (duże car) w mieście Zjednoczone Emiraty Arabskie wynosi 378 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 20%, zaczynającymi się już od 304 zł za dzień. Wynajem auta typu duże car jest zazwyczaj 3% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Zjednoczone Emiraty Arabskie. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Zjednoczone Emiraty Arabskie zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (duże car) w mieście Zjednoczone Emiraty Arabskie znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Zjednoczone Emiraty Arabskie wynosi 294 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest sierpnia, z cenami niższymi o około 38%, zaczynającymi się już od 183 zł za dzień. Wynajem auta typu SUV jest zazwyczaj 25% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Zjednoczone Emiraty Arabskie. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Zjednoczone Emiraty Arabskie zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (SUV) w mieście Zjednoczone Emiraty Arabskie znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (van) w mieście Zjednoczone Emiraty Arabskie wynosi 343 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest czerwca, z cenami niższymi o około 52%, zaczynającymi się już od 167 zł za dzień. Wynajem auta typu van jest zazwyczaj 12% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Zjednoczone Emiraty Arabskie. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Zjednoczone Emiraty Arabskie zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (van) w mieście Zjednoczone Emiraty Arabskie znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (luksusowy car) w mieście Zjednoczone Emiraty Arabskie wynosi 708 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest kwietnia, z cenami niższymi o około 53%, zaczynającymi się już od 336 zł za dzień. Wynajem auta typu luksusowy car jest zazwyczaj 46% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Zjednoczone Emiraty Arabskie. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Zjednoczone Emiraty Arabskie zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (luksusowy car) w mieście Zjednoczone Emiraty Arabskie znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (kabriolet) w mieście Zjednoczone Emiraty Arabskie wynosi 919 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 81%, zaczynającymi się już od 180 zł za dzień. Wynajem auta typu kabriolet jest zazwyczaj 58% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Zjednoczone Emiraty Arabskie. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Zjednoczone Emiraty Arabskie zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (kabriolet) w mieście Zjednoczone Emiraty Arabskie znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Kia Rio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Samochody 4-drzwiowe

67 zł/dzień

5 gru - 2 sty
Kia Rio
Seat Ibiza
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

72 zł/dzień

30 sty - 10 lut
Seat Ibiza
Opel Astra
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

81 zł/dzień

20 gru - 31 gru
Opel Astra

Zjednoczone Emiraty Arabskie – wypożyczalnie samochodów

Zjednoczone Emiraty Arabskie - wszystkie największe wypożyczalnie

keddy by Europcar

68 lokalizacji

Thrifty

43 lokalizacje

Europcar

35 lokalizacji

DRIVUS

34 lokalizacje

Sunnycars

33 lokalizacje

Dollar

25 lokalizacji

Cargets rent a car

23 lokalizacje

Fast Rent A Car

23 lokalizacje

Znajdź popularne atrakcje w pobliżu miejsca odbioru samochodu

Zjednoczone Emiraty Arabskie – sprawdź największe atrakcje w pobliżu popularnych wypożyczalni samochodów

Atrakcje w pobliżu:

Gold Souk6,8 km
Dubai Mall10,5 km
Burj Khalifa11,0 km
Ibn Battuta Mall33,7 km

Atrakcje w pobliżu:

Yas Marina Circuit - Kartzone6,6 km
Abu Dhabi National Exhibition Centre21,6 km
Fish Market29,4 km
Abu Dhabi International Marine Sports Club33,4 km
Hotel Emirates Palace34,0 km

Atrakcje w pobliżu:

Gold Souk22,2 km
Dubai Mall27,5 km
Burj Khalifa28,0 km

Zjednoczone Emiraty Arabskie – wypożycz samochód w pobliżu jednego z tych popularnych hoteli

Zjednoczone Emiraty Arabskie – najpopularniejsze hotele

Wynajem samochodów Zjednoczone Emiraty Arabskie

Zjednoczone Emiraty Arabskie - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Zjednoczone Emiraty Arabskie - Czy w tym kraju obowiązuje ruch lewostronny czy prawostronny?

Zjednoczone Emiraty Arabskie – Zarówno krajowych, jaki i zagranicznych kierowców obowiązuje po prawej stronie. Jazda po przeciwnej stronie może prowadzić do naruszenia przepisów ruchu drogowego oraz poważnych wypadków.

Zjednoczone Emiraty Arabskie - jaka jest jakość krajowych dróg?

Zjednoczone Emiraty Arabskie to 1. miejsce na 137 państw w ranking jakości dróg. W skali od 1 do 7, gdzie 7 to najwyższa ocena, jakość dróg wewnątrz kraju została oceniona na 6,6. Jakość dróg w kraju może się różnić w zależności od odwiedzanych miejsc i pogody.

Zjednoczone Emiraty Arabskie – Jakie jest dopuszczalny poziom alkoholu we krwi dla kierowców?

Zjednoczone Emiraty Arabskie – Dopuszczalne stężenie alkoholu we krwi podczas prowadzenia pojazdu wynosi 0,00‰. W przypadku jego przekroczenia zarówno mieszkańcom kraju, jak i turystom grożą kary. Osoby poniżej 21 roku życia nie osiągnęły wieku prawnego uprawniającego do spożywania alkoholu w tym kraju. W tym przypadku prowadzenie samochodu po spożyciu alkoholu wiąże się z surowymi karami. Pamiętaj, że niezależnie od wieku, nigdy nie jest dobrym pomysłem.

Zjednoczone Emiraty Arabskie – Ile kosztuje paliwo w tym kraju?

Zjednoczone Emiraty Arabskie – W zeszłym tygodniu średnie ceny paliwa wynosiły średnio 3,13 zł per liter. Zjednoczone Emiraty Arabskie – Jak wynika z naszych danych, ceny paliwa w tym kraju w skali światowej nie są najwyższe ani najniższe. Kuwejt obecnie odnotowuje najniższe ceny paliwa wynoszące 1,35 zł per liter, a Hongkong – najwyższe, w wysokości 12,26 zł per liter. Pamiętaj, że ceny regularnie się zmieniają i mogą różnić się w zależności od daty podróży.

samochody w: Zjednoczone Emiraty Arabskie – kiedy miała miejsce ostatnia aktualizacja cen na momondo?

samochody w: Zjednoczone Emiraty Arabskie – ceny są odświeżane codziennie.

samochody w: Zjednoczone Emiraty Arabskie – ile stron przeszukuje momondo?

samochody w: Zjednoczone Emiraty Arabskie – liczba dostępnych operatorów to 588 (dane na listopada 2023).

Ile trzeba mieć lat, aby wynająć samochód w: Zjednoczone Emiraty Arabskie?

W zależności od kraju minimalny wiek kierowcy może być inny (dotyczy to również: Zjednoczone Emiraty Arabskie). W wielu krajach UE kierowcy muszą mieć ukończone 18 lat. Żeby wypożyczyć samochód za granicą, musisz zazwyczaj mieć co najmniej 21 lat, a jeśli masz mniej niż 25 lat, może zostać naliczona dodatkowa opłata za młodego kierowcę. Zalecamy zapoznanie się z regulaminem wypożyczalni przed dokonaniem rezerwacji.

Zjednoczone Emiraty Arabskie: jakie dokumenty lub dowód tożsamości są potrzebne do wypożyczenia samochodu w tym miejscu?

Zjednoczone Emiraty Arabskie: aby wynająć samochód w tym miejscu, wszyscy kierowcy muszą przedstawić ważne pełne prawo jazdy. Jeśli prawo jazdy jest napisane w języku innym niż język kraju wynajmu, może być wymagane międzynarodowe zezwolenie na prowadzenie pojazdu, aby uniknąć ryzyka otrzymania grzywny. Jeśli wynajmujesz samochód za granicą, może być również konieczne przedstawienie dowodu podróży powrotnej i informacji o zakwaterowaniu podczas pobytu. Zawsze zalecamy potwierdzenie tych informacji z wypożyczalnią, w której dokonujesz rezerwacji.


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Zjednoczone Emiraty Arabskie – dlaczego warto korzystać z momondo, szukając ofert wynajmu samochodów?

momondo przeszukuje i porównuje tysiące stron z wynajmem samochodów, aby zapewnić Ci najlepszy wybór zasad wynajmu i wypożyczalni. Znalezienie samochodu jest szybkie i bezpłatne, więc korzystanie z momondo do rezerwacji samochodów ma sens.

Zjednoczone Emiraty Arabskie – w jaki sposób momondo pomoże mi znaleźć najlepszą ofertę wynajmu samochodu?

momondo umożliwia znalezienie najlepszej oferty wynajmu samochodu, oferując przydatne filtry zawężające wyszukiwanie. Filtry te obejmują między innymi: cenę, typ nadwozia, wypożyczalnię i określone zasady, na których może Ci zależeć.

Zjednoczone Emiraty Arabskie – czy znajdę na momondo oferty samochodów do wynajęcia z bezpłatnym odwołaniem?

Tak, niezależnie od miejsca wyjazdu, momondo umożliwia użycie filtrów wyszukiwania i znalezienie ofert z bezpłatnym odwołaniem.

Zjednoczone Emiraty Arabskie – czy znajdę oferty wynajmu samochodów z dogodnymi zasadami tankowania na momondo?

momondo pozwala na wyszukiwanie samochodów do wynajęcia z dogodnymi zasadami tankowania.

Zjednoczone Emiraty Arabskie – czy znajdę na momondo wypożyczalnię samochodów oferującą dokładne czyszczenie?

Tak, usługa dokładnego czyszczenia to jedna z opcji dostępnych podczas wyszukiwania samochodów na momondo.

Zjednoczone Emiraty Arabskie – czy momondo umożliwia wyszukiwanie samochodów na wynajem bez limitu kilometrów?

Brak limitu kilometrów to jedna z opcji, którą można wybrać, szukając samochodu do wynajęcia na momondo.


Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Zjednoczone Emiraty Arabskie)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.