Tani wynajem aut Benidorm, Hiszpania

Benidorm, Hiszpania – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Benidorm, VC, Hiszpania
26 wrz — 3 paź
Zwrot w miejscu odbioru
Benidorm, VC, Hiszpania
ndz 26.9
Południe
ndz 3.10
Południe
Wiek kierowcy:

Benidorm, Hiszpania oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia

Samochody Małe

12 zł - 136 zł

Wszystkie typy samochodów

12 zł - 515 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Benidorm, Hiszpania wynosi 34 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest października, z cenami niższymi o około 66%, zaczynającymi się już od 12 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 62% tańszy niższe od średnich cen w mieście Benidorm. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Benidorm zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Małe) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.


Wypożyczalnie samochodów Benidorm

Benidorm, Hiszpania - wszystkie największe wypożyczalnie
1 lokalizacja
Opis

Czystość

10,0

Komfort

10,0

Ogólnie

10,0

Odbiór/Zwrot

10,0

Jakość a cena

10,0
2 lokalizacji
1 lokalizacja
1 lokalizacja
1 lokalizacja
1 lokalizacja
1 lokalizacja
1 lokalizacja

Benidorm, Hiszpania — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Alicante

Wynajem samochodów Benidorm

W tym miesiącu 176 osób szukało samochodu na wynajem w mieście Benidorm.

Benidorm – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Benidorm – Enterprise jest jedną z wielu wypożyczalni samochodów, która zmieniła swoje procedury czyszczenia pojazdów w związku z pandemią koronawirusa. Wypożyczalnie samochodów zawsze przykładały dużą wagę do czystości samochodów, ale teraz dokładają dodatkowych starań, by zapewnić najwyższe standardy bezpieczeństwa. Zapoznaj się z listą dostępnych opcji w tym kraju. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Benidorm, Hiszpania – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Limit prędkości podczas jazdy po mieście Benidorm to 50 km/h. Ograniczenie te może obowiązywać także w okolicznych miastach i miejscowościach. Limit prędkości poza miastem wynosi 100 km/h, a po autostradach można poruszać się z prędkością 120 km/h. Pamiętaj jednak, by zwracać uwagę na znaki drogowe – w niektórych obszarach ograniczenia prędkości mogą się różnić.

Jaki jest najczęściej wypożyczany samochód w mieście Benidorm?

Samochody Fiat 500 i Ford Focus to najczęściej wypożyczane opcje w mieście Benidorm (według naszych danych). Ceny za wypożyczenie Fiat 500 w mieście Benidorm zależą od wypożyczalni, jednak zazwyczaj wynoszą ok. 57 zł/dzień, choć można znaleźć oferty już za 0 zł/dzień. Ceny za wynajem Ford Focus również mogą się różnić, jednak średnio wynoszą 90 zł/dzień, z okazjami już od 0 zł/dzień.

Benidorm, Hiszpania - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu Wrzesień?

Wrzesień to miesiąc, w którym temperatura w mieście Benidorm wynosi średnio 24 °C a przewidywane opady 38 mm. To ważna informacja, pomocna przy wyborze odpowiedniego do warunków samochodu.

Wrzesień – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Benidorm – Wrzesień należy do miesięcy, w których panują wysokie temperatury, a prawdopodobieństwo wystąpienia opadów jest niewielkie, w związku z czym momondo poleca wynajem samochodu typu kabriolet, aby w pełni wykorzystać tę korzystną pogodę.

Czy pogoda w mieście Benidorm jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Walencja?

Wrzesień to miesiąc, w którym średnia temperatura regionu Walencja waha się w granicach 23 °C, a opady wynoszą 45,3 mm. Warto mieć to na uwadze, wybierając samochód w mieście Benidorm.


Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta Benidorm

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta Benidorm

Zacznij planować swoją podróż do: Benidorm