Tanie loty na trasie Polska – Kiszyniów od 258 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pon 30.5
pon 6.6

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Kiszyniów-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Kiszyniów

Najkrótszy czas lotu

3h 25min

Loty bezpośrednie

Brak

Kiszyniów — lotniska

1 lotnisko
Najszybszy lot Polska-Kiszyniów zajmuje 3h 25min.
Nie ma bezpośrednich lotów Polska-Kiszyniów. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Kiszyniów Chisinau, Warszawa Lotnisko Chopina - Lotnisko Kiszyniów Chisinau i Lotnisko Warszawa Modlin - Lotnisko Kiszyniów Chisinau.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Kiszyniów: Kiszyniów Chisinau (KIV)

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Kiszyniów?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Kiszyniów?

Austrian Airlines

Austrian Airlines i LOT to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Kiszyniów.

Która trasa podróży Polska – Kiszyniów jest najtańsza?

Wrocław-Strachowice - Kiszyniów Chisinau

Wybierz trasę Wrocław-Strachowice - Kiszyniów Chisinau, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Kiszyniów.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Kiszyniów

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Kiszyniów, zmieniając zakładki
Wizz Air UK
22 cze
WRO18:45Wrocław-Strachowice
11h 40min
1 przesiadka
KIV06:25Kiszyniów Chisinau
29 cze
KIV18:20Kiszyniów Chisinau
12h 40min
1 przesiadka
WRO07:00Wrocław-Strachowice
LOT
8 wrz
WAW10:50Warszawa Lotnisko Chopina
1h 45min
KIV12:35Kiszyniów Chisinau
16 wrz
KIV10:45Kiszyniów Chisinau
1h 40min
WAW12:25Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
20 cze
WAW02:05Warszawa Lotnisko Chopina
28h 20min
1 przesiadka
KIV06:25Kiszyniów Chisinau
27 cze
KIV08:15Kiszyniów Chisinau
24h 25min
1 przesiadka
WAW08:40Warszawa Lotnisko Chopina
Austrian Airlines
12 sie
KRK03:25Kraków Balice
4h 25min
1 przesiadka
KIV07:50Kiszyniów Chisinau
15 sie
KIV09:30Kiszyniów Chisinau
10h 50min
1 przesiadka
KRK20:20Kraków Balice
LOT
1 lip
WRO01:30Wrocław-Strachowice
7h 40min
1 przesiadka
KIV09:10Kiszyniów Chisinau
5 lip
KIV14:10Kiszyniów Chisinau
6h 25min
1 przesiadka
WRO20:35Wrocław-Strachowice
Kilka linii lotniczych
22 cze
KTW15:50Katowice-Pyrzowice
14h 35min
1 przesiadka
KIV06:25Kiszyniów Chisinau
29 cze
KIV18:20Kiszyniów Chisinau
14h 40min
1 przesiadka
KTW09:00Katowice-Pyrzowice

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Kiszyniów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Kiszyniów w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez LOT i Wizz Air.
Kilka linii lotniczych
6 cze
WMI12:15Warszawa Modlin
23h 00min
1 przesiadka
KIV11:15Kiszyniów Chisinau
Wizz Air
7 cze
WAW04:50Warszawa Lotnisko Chopina
6h 25min
1 przesiadka
KIV11:15Kiszyniów Chisinau
Kilka linii lotniczych
31 maj
KRK03:55Kraków Balice
7h 20min
1 przesiadka
KIV11:15Kiszyniów Chisinau

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Polska – Kiszyniów

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Polska – Kiszyniów
Kilka linii lotniczych
30 maj
KRK09:00Kraków Balice
26h 15min
2 przesiadki
KIV11:15Kiszyniów Chisinau
4 cze
KIV12:50Kiszyniów Chisinau
28h 50min
2 przesiadki
KRK17:40Kraków Balice
Austrian Airlines
2 cze
WAW04:25Warszawa Lotnisko Chopina
3h 25min
1 przesiadka
KIV07:50Kiszyniów Chisinau
3 cze
KIV09:30Kiszyniów Chisinau
25h 45min
1 przesiadka
WAW11:15Warszawa Lotnisko Chopina
1 421 zł
Znajdź podobne
LOT
2 cze
WAW10:50Warszawa Lotnisko Chopina
1h 45min
KIV12:35Kiszyniów Chisinau
3 cze
KIV10:45Kiszyniów Chisinau
1h 40min
WAW12:25Warszawa Lotnisko Chopina
1 856 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
30 maj
KRK09:00Kraków Balice
26h 15min
2 przesiadki
KIV11:15Kiszyniów Chisinau
3 cze
KIV15:30Kiszyniów Chisinau
19h 05min
1 przesiadka
KRK10:35Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
30 maj
KRK09:00Kraków Balice
20h 45min
1 przesiadka
KIV05:45Kiszyniów Chisinau
4 cze
KIV12:50Kiszyniów Chisinau
28h 50min
2 przesiadki
KRK17:40Kraków Balice
1 059 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
30 maj
KRK09:00Kraków Balice
26h 15min
2 przesiadki
KIV11:15Kiszyniów Chisinau
3 cze
KIV15:30Kiszyniów Chisinau
19h 15min
2 przesiadki
KRK10:45Kraków Balice
1 102 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Kiszyniów

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Kiszyniów z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LOTCenaOd 364 złBezpłatne odwołanieOcena
7,3
7,3

Wejście na pokład

7,3

Komfort

7,9

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Wejście na pokład rekawem

1 / 6
Szukaj lotów LOT
Austrian AirlinesCenaOd 647 złBezpłatne odwołanieOcena
7,0
Szukaj lotów Austrian Airlines

Loty Austrian Airlines: Polska – Kiszyniów

Nasze najlepsze oferty Austrian Airlines na lot Polska – Kiszyniów
Austrian Airlines
12 sie
KRK03:25Kraków Balice
4h 25min
1 przesiadka
KIV07:50Kiszyniów Chisinau
15 sie
KIV09:30Kiszyniów Chisinau
10h 50min
1 przesiadka
KRK20:20Kraków Balice
Austrian Airlines
13 sie
KRK03:25Kraków Balice
4h 25min
1 przesiadka
KIV07:50Kiszyniów Chisinau
15 sie
KIV09:30Kiszyniów Chisinau
25h 20min
1 przesiadka
KRK10:50Kraków Balice
Austrian Airlines
2 lip
WAW02:50Warszawa Lotnisko Chopina
5h 00min
1 przesiadka
KIV07:50Kiszyniów Chisinau
24 lip
KIV09:30Kiszyniów Chisinau
19h 15min
1 przesiadka
WAW04:45Warszawa Lotnisko Chopina

Loty LOT: Polska – Kiszyniów

Nasze najlepsze oferty LOT na lot Polska – Kiszyniów
LOT
8 wrz
WAW10:50Warszawa Lotnisko Chopina
1h 45min
KIV12:35Kiszyniów Chisinau
16 wrz
KIV10:45Kiszyniów Chisinau
1h 40min
WAW12:25Warszawa Lotnisko Chopina
LOT
1 lip
WRO01:30Wrocław-Strachowice
7h 40min
1 przesiadka
KIV09:10Kiszyniów Chisinau
5 lip
KIV14:10Kiszyniów Chisinau
6h 25min
1 przesiadka
WRO20:35Wrocław-Strachowice
LOT
17 cze
WAW07:25Warszawa Lotnisko Chopina
1h 45min
KIV09:10Kiszyniów Chisinau
20 cze
KIV10:45Kiszyniów Chisinau
1h 40min
WAW12:25Warszawa Lotnisko Chopina

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Kiszyniów Chisinau oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Kiszyniów Chisinau, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to LOT, Austrian Airlines i Lufthansa. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak LOT, które oferują tego typu elastyczność.



Alternatywne trasy Polska-Kiszyniów

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Kiszyniów
Najkrótszy czas lotu3h 25min
Najniższa cena702 zł
Loty Katowice - Kiszyniów
Najkrótszy czas lotu14h 35min
Najniższa cena698 zł
Loty Kraków - Kiszyniów
Najkrótszy czas lotu4h 25min
Najniższa cena689 zł
Loty Poznań - Kiszyniów
Najkrótszy czas lotu7h 30min
Najniższa cena3 096 zł
Loty Gdańsk - Kiszyniów
Najkrótszy czas lotu11h 40min
Najniższa cena810 zł
Loty Zielona Góra - Kiszyniów
Najkrótszy czas lotu8h 00min
Najniższa cena1 102 zł
Loty Wrocław - Kiszyniów
Najkrótszy czas lotu11h 40min
Najniższa cena603 zł

Loty podobne do tych na trasie Polska – Kiszyniów

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Polska – Kiszyniów

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Aby pomóc Ci znaleźć lot najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb, momondo przeszukuje setki stron serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Skorzystaj z naszych wskazówek i filtrów, by wybrać odpowiednią ofertę lotu Polska – Kiszyniów.

Wszystkie wyszukiwania lotów Polska – Kiszyniów na momondo można przefiltrować, by wyświetlić oferty z elastycznymi zasadami rezerwacji.

Po wyszukaniu ofert lotów na naszej stronie momondo umożliwia Ci skorzystanie z przydatnych filtrów i wskazówek. Pokażemy Ci, w których dniach i godzinach loty są najtańsze i przefiltrujemy wyniki wyszukiwania, by zapewnić Ci możliwość wyboru najlepiej dostosowanej oferty lotu Polska – Kiszyniów.

Jeśli nie chcesz teraz rezerwować lotu Polska – Kiszyniów, zapoznaj się z powyższymi wskazówkami lub ustaw alarm cenowy; w ten sposób momondo zacznie śledzić ceny lotów (Kiszyniów) i powiadomi Cię o ich zmianach.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.