Tanie loty Katowice - Pafos od 32 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pt 22.10
pt 29.10

Informacje o trasie Pafos-Katowice

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Katowice-Pafos
Znaleziono najlepszą cenę311 złNajlepsza cena za lot Katowice – Pafos znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 311 zł
Najkrótszy czas lotu3h 00minNajszybszy lot Katowice-Pafos zajmuje 3h 00min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Katowice-Pafos. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Katowice-Pyrzowice - Lotnisko Pafos.
Pafos — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Pafos: Pafos (PFO)

Jak znaleźć najtańsze loty Katowice - Pafos?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Katowice – Pafos są najtańsze?

Grudzień

Najtańsza pora roku na lot Katowice - Pafos to Grudzień. Najdroższa pora to Wrzesień.

W który dzień tygodnia loty Katowice – Pafos są najtańsze?

sobota

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle sobota. Najdroższy dzień to zazwyczaj poniedziałek.

Kiedy loty Katowice – Pafos są najtańsze?

po południu

Loty Katowice - Pafos są około 81% droższe wieczorem niż po południu.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Katowice – Pafos?

Ryanair

Ryanair to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Katowice-Pafos.

Która trasa podróży Katowice – Pafos jest najtańsza?

Katowice-Pyrzowice - Pafos

Wybierz trasę Katowice-Pyrzowice - Pafos, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Katowice - Pafos.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Katowice – Pafos?

47 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Katowice - Pafos to 47 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Katowice - Pafos

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Katowice - Pafos, zmieniając zakładki
Ryanair
2 gru
KTW11:55Katowice-Pyrzowice
3h 05min
PFO15:00Pafos
9 gru
PFO16:25Pafos
3h 20min
KTW19:45Katowice-Pyrzowice
Ryanair
2 gru
KTW11:55Katowice-Pyrzowice
3h 05min
PFO15:00Pafos
9 gru
PFO16:25Pafos
3h 20min
KTW19:45Katowice-Pyrzowice
Ryanair
4 gru
KTW11:55Katowice-Pyrzowice
3h 05min
PFO15:00Pafos
9 gru
PFO16:25Pafos
3h 20min
KTW19:45Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
18 lis
KTW11:55Katowice-Pyrzowice
3h 05min
PFO15:00Pafos
22 lis
PFO15:50Pafos
19h 05min
2 przesiadki
KTW10:55Katowice-Pyrzowice
Ryanair
9 gru
KTW11:55Katowice-Pyrzowice
3h 05min
PFO15:00Pafos
14 gru
PFO06:00Pafos
3h 20min
KTW09:20Katowice-Pyrzowice
Ryanair
30 lis
KTW01:30Katowice-Pyrzowice
3h 05min
PFO04:35Pafos
4 gru
PFO16:25Pafos
3h 20min
KTW19:45Katowice-Pyrzowice

Znajdź najtańsze oferty lotów Katowice - Pafos w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Katowice – Pafos w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Ryanair
30 lis
KTW01:30Katowice-Pyrzowice
3h 05min
PFO04:35Pafos
Ryanair
11 gru
KTW11:55Katowice-Pyrzowice
3h 05min
PFO15:00Pafos
Ryanair
24 paź
KTW13:00Katowice-Pyrzowice
3h 00min
PFO16:00Pafos

Znajdź oferty lotu last-minute Katowice – Pafos

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Katowice – Pafos
Ryanair
24 paź
KTW13:00Katowice-Pyrzowice
3h 00min
PFO16:00Pafos
4 lis
PFO17:25Pafos
3h 20min
KTW20:45Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
26 paź
KTW15:45Katowice-Pyrzowice
22h 55min
2 przesiadki
PFO14:40Pafos
4 lis
PFO17:25Pafos
3h 20min
KTW20:45Katowice-Pyrzowice
Ryanair
24 paź
KTW13:00Katowice-Pyrzowice
3h 00min
PFO16:00Pafos
4 lis
PFO17:25Pafos
3h 20min
KTW20:45Katowice-Pyrzowice
Ryanair
24 paź
KTW13:00Katowice-Pyrzowice
3h 00min
PFO16:00Pafos
4 lis
PFO17:25Pafos
3h 20min
KTW20:45Katowice-Pyrzowice
Ryanair
24 paź
KTW13:00Katowice-Pyrzowice
3h 00min
PFO16:00Pafos
4 lis
PFO17:25Pafos
3h 20min
KTW20:45Katowice-Pyrzowice
Ryanair
24 paź
KTW13:00Katowice-Pyrzowice
3h 00min
PFO16:00Pafos
4 lis
PFO17:25Pafos
3h 20min
KTW20:45Katowice-Pyrzowice

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Katowice – Pafos

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Katowice – Pafos z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ryanair
CenaOd 155 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,9
7,1

Wejście na pokład

6,7

Komfort

7,6

Załoga

6,1

Rozrywka

6,4

Jedzenie

Opinie

Długość lotu...

1 / 6

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Katowice-Pyrzowice – Pafos oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Katowice-Pyrzowice – Pafos, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za zmianę rezerwacji to Ryanair. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Ryanair, które oferują tego typu elastyczność.

  • Katowice-Pyrzowice – Pafos – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Pafos i Katowice-Pyrzowice są od siebie oddalone o 2033,8 km. W przypadku połączeń lotniczych trasa ta zajmuje zazwyczaj niewiele ponad 3h 05min.


Alternatywne trasy Katowice-Pafos

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Kraków - Pafos
Najkrótszy czas lotu2h 55min
Najniższa cena130 zł
Loty Wrocław - Pafos
Najkrótszy czas lotu3h 25min
Najniższa cena193 zł
Loty Gdańsk - Pafos
Najkrótszy czas lotu3h 35min
Najniższa cena248 zł
Loty Poznań - Pafos
Najkrótszy czas lotu11h 10min
Najniższa cena276 zł
Loty Katowice - Larnaka
Najkrótszy czas lotu3h 10min
Najniższa cena287 zł
Loty Kraków - Larnaka
Najkrótszy czas lotu3h 00min
Najniższa cena291 zł
Loty Poznań - Larnaka
Najkrótszy czas lotu9h 05min
Najniższa cena358 zł
Loty Gdańsk - Larnaka
Najkrótszy czas lotu3h 45min
Najniższa cena390 zł
Loty Rzeszów - Larnaka
Najkrótszy czas lotu22h 40min
Najniższa cena398 zł
Loty Wrocław - Larnaka
Najkrótszy czas lotu3h 20min
Najniższa cena425 zł
Loty Szczecin - Larnaka
Najkrótszy czas lotu22h 45min
Najniższa cena780 zł
Loty Lublin - Larnaka
Najkrótszy czas lotu21h 35min
Najniższa cena981 zł

Podobne loty: Katowice – Pafos

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Katowice – Pafos

Loty do innych miast: Cypr

Pafos to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju