Tanie loty Lublin - Gdańsk od 122 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
sob 23.10
sob 30.10

Informacje o trasie Gdańsk-Lublin

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Lublin-Gdańsk
Znaleziono najlepszą cenę1 610 złNajlepsza cena za lot Lublin – Gdańsk znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 1 610 zł
Najkrótszy czas lotu6h 20minNajszybszy lot Lublin-Gdańsk zajmuje 6h 20min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Lublin-Gdańsk. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Lublin - Lotnisko Gdańsk Rębiechowo.
Gdańsk — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Gdańsk: Gdańsk Rębiechowo (GDN)

Jak znaleźć najtańsze loty Lublin - Gdańsk?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Lublin – Gdańsk są najtańsze?

Czerwiec

Najtańsza pora roku na lot Lublin - Gdańsk to Czerwiec. Najdroższa pora to Październik.

W który dzień tygodnia loty Lublin – Gdańsk są najtańsze?

poniedziałek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle poniedziałek. Najdroższy dzień to zazwyczaj czwartek.

Kiedy loty Lublin – Gdańsk są najtańsze?

rano

Loty Lublin - Gdańsk są około 10% droższe po południu niż rano.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Lublin – Gdańsk?

LOT

LOT to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Lublin-Gdańsk.

Która trasa podróży Lublin – Gdańsk jest najtańsza?

Lublin - Gdańsk Rębiechowo

Wybierz trasę Lublin - Gdańsk Rębiechowo, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Lublin - Gdańsk.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Lublin – Gdańsk?

34 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Lublin - Gdańsk to 34 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Lublin - Gdańsk

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Lublin - Gdańsk, zmieniając zakładki
LOT
3 gru
LUZ00:35Lublin
8h 25min
1 przesiadka
GDN09:00Gdańsk Rębiechowo
5 gru
GDN13:35Gdańsk Rębiechowo
5h 20min
1 przesiadka
LUZ18:55Lublin
Kilka linii lotniczych
1 lis
LUZ01:35Lublin
16h 55min
2 przesiadki
GDN18:30Gdańsk Rębiechowo
2 lis
GDN08:30Gdańsk Rębiechowo
5h 10min
1 przesiadka
LUZ13:40Lublin
Ryanair
13 lis
LUZ16:40Lublin
21h 35min
2 przesiadki
GDN14:15Gdańsk Rębiechowo
17 lis
GDN02:15Gdańsk Rębiechowo
13h 50min
2 przesiadki
LUZ16:05Lublin
LOT
11 gru
LUZ00:35Lublin
18h 30min
1 przesiadka
GDN19:05Gdańsk Rębiechowo
12 gru
GDN07:45Gdańsk Rębiechowo
11h 10min
1 przesiadka
LUZ18:55Lublin
Kilka linii lotniczych
2 lis
LUZ14:15Lublin
15h 55min
1 przesiadka
GDN06:10Gdańsk Rębiechowo
5 lis
GDN02:25Gdańsk Rębiechowo
38h 50min
2 przesiadki
LUZ17:15Lublin
Kilka linii lotniczych
3 gru
LUZ17:35Lublin
13h 10min
1 przesiadka
GDN06:45Gdańsk Rębiechowo
5 gru
GDN10:15Gdańsk Rębiechowo
32h 40min
2 przesiadki
LUZ18:55Lublin

Znajdź najtańsze oferty lotów Lublin - Gdańsk w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Lublin – Gdańsk w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez LOT i Wizz Air.
Wizz Air
25 paź
LUZ06:50Lublin
9h 30min
1 przesiadka
GDN16:20Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
25 lis
LUZ00:35Lublin
17h 15min
2 przesiadki
GDN17:50Gdańsk Rębiechowo
LOT
9 gru
LUZ00:35Lublin
8h 25min
1 przesiadka
GDN09:00Gdańsk Rębiechowo

Znajdź oferty lotu last-minute Lublin – Gdańsk

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Lublin – Gdańsk
Kilka linii lotniczych
23 paź
LUZ01:35Lublin
6h 30min
1 przesiadka
GDN08:05Gdańsk Rębiechowo
24 paź
GDN02:40Gdańsk Rębiechowo
15h 15min
1 przesiadka
LUZ17:55Lublin
Kilka linii lotniczych
23 paź
LUZ01:35Lublin
35h 50min
3 przesiadki
GDN13:25Gdańsk Rębiechowo
24 paź
GDN15:55Gdańsk Rębiechowo
26h 00min
1 przesiadka
LUZ17:55Lublin
Kilka linii lotniczych
23 paź
LUZ01:35Lublin
6h 30min
1 przesiadka
GDN08:05Gdańsk Rębiechowo
24 paź
GDN02:40Gdańsk Rębiechowo
15h 15min
1 przesiadka
LUZ17:55Lublin
Kilka linii lotniczych
23 paź
LUZ01:35Lublin
11h 30min
1 przesiadka
GDN13:05Gdańsk Rębiechowo
24 paź
GDN03:05Gdańsk Rębiechowo
16h 50min
2 przesiadki
LUZ19:55Lublin
Kilka linii lotniczych
23 paź
LUZ01:35Lublin
35h 50min
3 przesiadki
GDN13:25Gdańsk Rębiechowo
24 paź
GDN15:55Gdańsk Rębiechowo
26h 00min
1 przesiadka
LUZ17:55Lublin
Kilka linii lotniczych
23 paź
LUZ01:35Lublin
35h 50min
3 przesiadki
GDN13:25Gdańsk Rębiechowo
24 paź
GDN18:30Gdańsk Rębiechowo
25h 15min
3 przesiadki
LUZ19:45Lublin

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Lublin – Gdańsk

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Lublin – Gdańsk z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LOT
CenaOd 324 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,3

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Załoga ściga o maski choć mam orzeczenie z sądu, że nie muszę nosić. To jest dopiero chore!

1 / 4

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Lublin – Gdańsk Rębiechowo oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Lublin – Gdańsk Rębiechowo, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji: LOT.

  • Lublin – Gdańsk Rębiechowo – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Gdańsk Rębiechowo i Lublin są od siebie oddalone o 433,6 km. Lot na tej trasie zajmuje zazwyczaj ok. 6h 20min.


Alternatywne trasy Lublin-Gdańsk

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Wrocław - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 00min
Najniższa cena55 zł
Loty Szczecin - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 05min
Najniższa cena75 zł
Loty Kraków - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 10min
Najniższa cena79 zł
Loty Gdańsk - Wrocław
Najkrótszy czas lotu1h 00min
Najniższa cena91 zł
Loty Gdańsk - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 10min
Najniższa cena98 zł
Loty Katowice - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu6h 15min
Najniższa cena181 zł
Loty Szymany - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 05min
Najniższa cena189 zł
Loty Rzeszów - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu3h 50min
Najniższa cena197 zł
Loty Rzeszów - Kraków
Najkrótszy czas lotu11h 35min
Najniższa cena346 zł

Podobne loty: Lublin – Gdańsk

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Lublin – Gdańsk