Loty Europa Włochy Kampania Neapol Kraków - Neapol

Loty Kraków-Neapol

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Kraków - Neapol

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Neapol, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Ryanair
Ryanair
08 cze
KRK
21:30
Lotnisko Kraków Balice
2h 00min
23:30
NAP
Lotnisko Neapol Capodichino Airport
Ryanair
11 cze
NAP
23:40
Lotnisko Neapol Capodichino Airport
2h 00min
01:40
+1
KRK
Lotnisko Kraków Balice
204 PLN
Ryanair
Ryanair
08 cze
KRK
21:30
Lotnisko Kraków Balice
2h 00min
23:30
NAP
Lotnisko Neapol Capodichino Airport
Ryanair
15 cze
NAP
23:55
Lotnisko Neapol Capodichino Airport
2h 00min
01:55
+1
KRK
Lotnisko Kraków Balice
250 PLN
Ryanair
Ryanair
15 cze
KRK
21:30
Lotnisko Kraków Balice
2h 00min
23:30
NAP
Lotnisko Neapol Capodichino Airport
Ryanair
18 cze
NAP
23:40
Lotnisko Neapol Capodichino Airport
2h 00min
01:40
+1
KRK
Lotnisko Kraków Balice
270 PLN
Ryanair
Ryanair
08 cze
KRK
21:30
Lotnisko Kraków Balice
2h 00min
23:30
NAP
Lotnisko Neapol Capodichino Airport
Ryanair
11 cze
NAP
23:40
Lotnisko Neapol Capodichino Airport
2h 00min
01:40
+1
KRK
Lotnisko Kraków Balice
204 PLN
easyJet
easyJet
05 cze
KRK
17:30
Lotnisko Kraków Balice
2h 00min
19:30
NAP
Lotnisko Neapol Capodichino Airport
easyJet
12 cze
NAP
14:55
Lotnisko Neapol Capodichino Airport
2h 00min
16:55
KRK
Lotnisko Kraków Balice
424 PLN
Ryanair
Ryanair
08 cze
KRK
21:30
Lotnisko Kraków Balice
2h 00min
23:30
NAP
Lotnisko Neapol Capodichino Airport
Ryanair
15 cze
NAP
23:55
Lotnisko Neapol Capodichino Airport
2h 00min
01:55
+1
KRK
Lotnisko Kraków Balice
250 PLN

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków-Neapol?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOT
styczeń
Najtańsza pora roku na lot Kraków - Neapol to styczeń. Najdroższa pora to kwiecień.
NAJTAŃSZY DZIEŃ NA LOT
wtorek
Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle wtorek. Najdroższy dzień to zazwyczaj niedziela.
NAJTAŃSZY CZAS NA LOT
po południu
Loty Kraków - Neapol są około 121% droższe w południe niż po południu.
NAJTAŃSZA LINIA LOTNICZA
Ryanair
Ryanair, Wizz Air i easyJet to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Kraków-Neapol.
NAJTAŃSZA TRASA
Kraków Balice - Neapol Capodichino Airport
Wybierz trasę Kraków Balice - Neapol Capodichino Airport, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kraków - Neapol.
KRK
Kraków Balice
NAP
Neapol Capodichino Airport
NAJLEPSZY CZAS NA REZERWACJĘ
46 dni przed lotem
Najlepszy czas na zakup biletów Kraków - Neapol to 46 dni przed wylotem.
60
Dni przed wylotem
0

Informacje o trasie Neapol-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Neapol
Najkrótszy czas lotu
2 godz. 0 min
Najszybszy lot Kraków-Neapol zajmuje 2 godz. 0 min.
Loty bezpośrednie
Wt, Śr i So
Bezpośrednie loty Kraków-Neapol – wtorek, środa i sobota. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to Ryanair i easyJet..
Lotniska - Neapol
1 lotnisko
W pobliżu miasta Neapol znajduje się 1 lotnisko: Neapol Capodichino Airport (NAP).

Alternatywne trasy Kraków-Neapol

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów

Kraków - loty do:

Neapol - loty z:

  • Kraków Balice
  • Polska
  • Europa
*Ceny lotów do miasta Neapol to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Włochy Kampania Neapol Kraków - Neapol