Tanie loty na trasie Lotnisko Bruksela-Charleroi – Warszawa od 40 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 3.7
ndz 10.7

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Warszawa-Lotnisko Bruksela-Charleroi

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Lotnisko Bruksela-Charleroi-Warszawa

Znaleziono najlepszą cenę

40 zł

Najkrótszy czas lotu

1h 55min

Loty bezpośrednie

pt

Warszawa — lotniska

2 lotniska
Najlepsza oferta na lot Lotnisko Bruksela-Charleroi - Warszawa w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 40 zł. Najlepsza oferta na lot Lotnisko Bruksela-Charleroi - Warszawa w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 492 zł.
Najszybszy lot Lotnisko Bruksela-Charleroi-Warszawa zajmuje 1h 55min.
Bezpośrednie loty Lotnisko Bruksela-Charleroi-Warszawa – piątek. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to Wizz Air.
Są 2 lotniska w pobliżu Warszawa: Warszawa Modlin (WMI), Warszawa Chopina (WAW)

Jak znaleźć najtańsze loty Lotnisko Bruksela-Charleroi - Warszawa?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Lotnisko Bruksela-Charleroi – Warszawa są najtańsze?

Luty

Najtańsza pora roku na lot Lotnisko Bruksela-Charleroi - Warszawa to Luty. Najdroższa pora to Sierpień.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Lotnisko Bruksela-Charleroi – Warszawa?

Ryanair

Ryanair i Wizz Air to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Lotnisko Bruksela-Charleroi-Warszawa.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Lotnisko Bruksela-Charleroi – Warszawa?

43 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Lotnisko Bruksela-Charleroi - Warszawa to 43 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Lotnisko Bruksela-Charleroi - Warszawa

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Lotnisko Bruksela-Charleroi - Warszawa, zmieniając zakładki
Ryanair
12 paź
CRL16:50Bruksela-Charleroi
1h 55min
WMI18:45Warszawa Modlin
18 paź
WMI05:25Warszawa Modlin
2h 00min
CRL07:25Bruksela-Charleroi
Wizz Air
12 paź
CRL05:00Bruksela-Charleroi
2h 00min
WAW07:00Warszawa Chopina
16 paź
WAW02:15Warszawa Chopina
2h 10min
CRL04:25Bruksela-Charleroi
Ryanair
7 paź
CRL03:00Bruksela-Charleroi
1h 55min
WMI04:55Warszawa Modlin
12 paź
WMI14:25Warszawa Modlin
2h 00min
CRL16:25Bruksela-Charleroi
Kilka linii lotniczych
13 paź
CRL05:00Bruksela-Charleroi
2h 00min
WAW07:00Warszawa Chopina
17 paź
WAW09:10Warszawa Chopina
23h 20min
1 przesiadka
CRL08:30Bruksela-Charleroi
Ryanair
14 paź
CRL03:00Bruksela-Charleroi
1h 55min
WMI04:55Warszawa Modlin
18 paź
WMI05:25Warszawa Modlin
2h 00min
CRL07:25Bruksela-Charleroi
Wizz Air
7 wrz
CRL05:00Bruksela-Charleroi
2h 00min
WAW07:00Warszawa Chopina
9 wrz
WAW02:15Warszawa Chopina
2h 10min
CRL04:25Bruksela-Charleroi

Znajdź najtańsze oferty lotów Lotnisko Bruksela-Charleroi - Warszawa w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Lotnisko Bruksela-Charleroi – Warszawa w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair i Wizz Air.
Ryanair
15 wrz
CRL02:25Bruksela-Charleroi
1h 55min
WMI04:20Warszawa Modlin
Wizz Air
7 wrz
CRL05:00Bruksela-Charleroi
2h 00min
WAW07:00Warszawa Chopina
Ryanair
7 wrz
CRL16:50Bruksela-Charleroi
1h 55min
WMI18:45Warszawa Modlin

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Lotnisko Bruksela-Charleroi – Warszawa

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Lotnisko Bruksela-Charleroi – Warszawa
Ryanair
5 lip
CRL02:20Bruksela-Charleroi
16h 10min
1 przesiadka
WMI18:30Warszawa Modlin
7 lip
WMI04:45Warszawa Modlin
2h 00min
CRL06:45Bruksela-Charleroi
Wizz Air
6 lip
CRL05:00Bruksela-Charleroi
2h 00min
WAW07:00Warszawa Chopina
7 lip
WAW02:15Warszawa Chopina
2h 10min
CRL04:25Bruksela-Charleroi
Kilka linii lotniczych
5 lip
CRL02:35Bruksela-Charleroi
16h 35min
2 przesiadki
WAW19:10Warszawa Chopina
6 lip
WAW02:15Warszawa Chopina
2h 10min
CRL04:25Bruksela-Charleroi
Ryanair
4 lip
CRL03:40Bruksela-Charleroi
1h 55min
WMI05:35Warszawa Modlin
4 sie
WMI04:45Warszawa Modlin
2h 00min
CRL06:45Bruksela-Charleroi
Ryanair
5 lip
CRL02:20Bruksela-Charleroi
16h 10min
1 przesiadka
WMI18:30Warszawa Modlin
7 lip
WMI04:45Warszawa Modlin
2h 00min
CRL06:45Bruksela-Charleroi
Ryanair
5 lip
CRL03:05Bruksela-Charleroi
1h 55min
WMI05:00Warszawa Modlin
7 lip
WMI04:45Warszawa Modlin
2h 00min
CRL06:45Bruksela-Charleroi

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Lotnisko Bruksela-Charleroi – Warszawa

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Lotnisko Bruksela-Charleroi – Warszawa z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Wizz AirCenaOd 79 złBezpłatne odwołanieOcena
7,1
7,2

Wejście na pokład

7,1

Komfort

7,7

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Lot opóźniony 3h, po raz kolejny, beż żadnego wytłumaczenia. Dno

1 / 4
Szukaj lotów Wizz Air
RyanairCenaOd 80 złBezpłatne odwołanieOcena
7,1
7,1

Wejście na pokład

6,9

Komfort

7,7

Załoga

6,2

Rozrywka

6,5

Jedzenie

Opinie

2h opóźnienia jak na przylot po północy niemiła niespodzianka. Samolot usyfiony.

1 / 10
Szukaj lotów Ryanair

Loty Wizz Air: Lotnisko Bruksela-Charleroi – Warszawa

Nasze najlepsze oferty Wizz Air na lot Lotnisko Bruksela-Charleroi – Warszawa
Wizz Air
12 paź
CRL05:00Bruksela-Charleroi
2h 00min
WAW07:00Warszawa Chopina
16 paź
WAW02:15Warszawa Chopina
2h 10min
CRL04:25Bruksela-Charleroi
Wizz Air
7 wrz
CRL05:00Bruksela-Charleroi
2h 00min
WAW07:00Warszawa Chopina
9 wrz
WAW02:15Warszawa Chopina
2h 10min
CRL04:25Bruksela-Charleroi
Wizz Air
13 paź
CRL05:00Bruksela-Charleroi
2h 00min
WAW07:00Warszawa Chopina
14 paź
WAW02:15Warszawa Chopina
2h 10min
CRL04:25Bruksela-Charleroi

Loty Ryanair: Lotnisko Bruksela-Charleroi – Warszawa

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Lotnisko Bruksela-Charleroi – Warszawa
Ryanair
12 paź
CRL16:50Bruksela-Charleroi
1h 55min
WMI18:45Warszawa Modlin
18 paź
WMI05:25Warszawa Modlin
2h 00min
CRL07:25Bruksela-Charleroi
Ryanair
7 paź
CRL03:00Bruksela-Charleroi
1h 55min
WMI04:55Warszawa Modlin
12 paź
WMI14:25Warszawa Modlin
2h 00min
CRL16:25Bruksela-Charleroi
Ryanair
14 paź
CRL03:00Bruksela-Charleroi
1h 55min
WMI04:55Warszawa Modlin
18 paź
WMI05:25Warszawa Modlin
2h 00min
CRL07:25Bruksela-Charleroi

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Bruksela-Charleroi – Warszawa oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Bruksela-Charleroi – Warszawa, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: Ryanair i Wizz Air.

  • Bruksela-Charleroi – Warszawa – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Lot na trasie Bruksela-Charleroi – Warszawa zajmuje ok. 1163,2 km. Standardowy czasu lotu na tej trasie wynosi 1h 55min.



Alternatywne trasy Lotnisko Bruksela-Charleroi-Warszawa

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Bruksela - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 55min
Najniższa cena111 zł
Loty Bruksela - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 55min
Najniższa cena222 zł
Loty Bruksela - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu6h 45min
Najniższa cena439 zł
Loty Bruksela - Katowice
Najkrótszy czas lotu7h 50min
Najniższa cena479 zł
Loty Bruksela - Wrocław
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena266 zł
Loty Bruksela - Poznań
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena292 zł
Loty Bruksela - Lublin
Najkrótszy czas lotu5h 20min
Najniższa cena851 zł
Loty Bruksela - Rzeszów
Najkrótszy czas lotu5h 25min
Najniższa cena718 zł
Loty Bruksela - Bydgoszcz
Najkrótszy czas lotu18h 50min
Najniższa cena1 449 zł

Loty podobne do tych na trasie Lotnisko Bruksela-Charleroi – Warszawa

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Lotnisko Bruksela-Charleroi – Warszawa

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo wyświetla wszystkie opcje lotów w jednym miejscu i umożliwia korzystanie z filtrów, co ułatwi Ci znalezienie idealnego lotu na trasie Bruksela – Warszawa. Dzięki momondo możesz oszczędzić czas i pieniądze na Twoją podróż.

Tak. Wszystkie oferty lotów Bruksela – Warszawa na momondo można przefiltrować pod kątem wielu opcji, w tym elastycznych zasad rezerwacji.

momondo ma wiele filtrów, które pomogą Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Bruksela – Warszawa. Możesz filtrować oferty według cen, linii lotniczych, lotnisk, klasy, samolotu, sposobu płatności, liczby międzylądowań i wielu innych.

Tak. momondo umożliwia śledzenie cen lotów Bruksela – Warszawa, a także wysyła powiadomienia o ich zmianach. Rozpocznij wyszukiwanie, by ustawić alert cenowy. Konieczne będzie podanie ważnego adresu e-mail.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.