Tanie loty Kraków - Ankona

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pt 29.10
pt 5.11

Informacje o trasie Ankona-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Ankona
Znaleziono najlepszą cenę312 złNajlepsza cena za lot Kraków – Ankona znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 312 zł
Najkrótszy czas lotu1h 45minNajszybszy lot Kraków-Ankona zajmuje 1h 45min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Kraków-Ankona. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Ankona Falconara.
Ankona — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Ankona: Ankona Falconara (AOI)

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków - Ankona?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Kraków – Ankona są najtańsze?

Styczeń

Najtańsza pora roku na lot Kraków - Ankona to Styczeń. Najdroższa pora to Maj.

W który dzień tygodnia loty Kraków – Ankona są najtańsze?

wtorek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle wtorek. Najdroższy dzień to zazwyczaj czwartek.

Kiedy loty Kraków – Ankona są najtańsze?

rano

Loty Kraków - Ankona są około 0% droższe rano niż rano.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Kraków – Ankona?

Lufthansa

Lufthansa to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Kraków-Ankona.

Która trasa podróży Kraków – Ankona jest najtańsza?

Kraków Balice - Ankona Falconara

Wybierz trasę Kraków Balice - Ankona Falconara, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kraków - Ankona.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Kraków - Ankona

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Ankona, zmieniając zakładki
Ryanair
25 lis
KRK07:25Kraków Balice
1h 45min
AOI09:10Ankona Falconara
28 lis
AOI09:25Ankona Falconara
1h 45min
KRK11:10Kraków Balice
Ryanair
12 gru
KRK07:15Kraków Balice
1h 45min
AOI09:00Ankona Falconara
16 gru
AOI09:35Ankona Falconara
1h 45min
KRK11:20Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
25 lis
KRK07:25Kraków Balice
1h 45min
AOI09:10Ankona Falconara
28 lis
AOI13:50Ankona Falconara
26h 25min
3 przesiadki
KRK16:15Kraków Balice
Ryanair
25 lis
KRK07:25Kraków Balice
1h 45min
AOI09:10Ankona Falconara
28 lis
AOI09:25Ankona Falconara
1h 45min
KRK11:10Kraków Balice
Ryanair
28 lis
KRK07:15Kraków Balice
1h 45min
AOI09:00Ankona Falconara
5 gru
AOI09:25Ankona Falconara
1h 45min
KRK11:10Kraków Balice
Ryanair
25 lis
KRK01:45Kraków Balice
8h 25min
1 przesiadka
AOI10:10Ankona Falconara
28 lis
AOI09:25Ankona Falconara
1h 45min
KRK11:10Kraków Balice

Znajdź najtańsze oferty lotów Kraków - Ankona w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Kraków – Ankona w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Ryanair
31 paź
KRK08:15Kraków Balice
1h 45min
AOI10:00Ankona Falconara
Ryanair
4 lis
KRK02:45Kraków Balice
8h 25min
1 przesiadka
AOI11:10Ankona Falconara
Kilka linii lotniczych
10 lis
KRK01:00Kraków Balice
33h 10min
2 przesiadki
AOI10:10Ankona Falconara

Znajdź oferty lotu last-minute Kraków – Ankona

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Kraków – Ankona
Ryanair
31 paź
KRK08:15Kraków Balice
1h 45min
AOI10:00Ankona Falconara
7 lis
AOI09:25Ankona Falconara
1h 45min
KRK11:10Kraków Balice
Ryanair
31 paź
KRK08:15Kraków Balice
1h 45min
AOI10:00Ankona Falconara
7 lis
AOI09:25Ankona Falconara
1h 45min
KRK11:10Kraków Balice
Ryanair
31 paź
KRK08:15Kraków Balice
1h 45min
AOI10:00Ankona Falconara
7 lis
AOI09:25Ankona Falconara
1h 45min
KRK11:10Kraków Balice
Ryanair
31 paź
KRK08:15Kraków Balice
1h 45min
AOI10:00Ankona Falconara
7 lis
AOI09:25Ankona Falconara
1h 45min
KRK11:10Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
31 paź
KRK08:15Kraków Balice
1h 45min
AOI10:00Ankona Falconara
7 lis
AOI13:50Ankona Falconara
41h 55min
2 przesiadki
KRK07:45Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
31 paź
KRK08:15Kraków Balice
1h 45min
AOI10:00Ankona Falconara
7 lis
AOI13:50Ankona Falconara
25h 50min
1 przesiadka
KRK15:40Kraków Balice

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Ankona

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Ankona z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Lufthansa
CenaOd 395 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Kraków Balice – Ankona Falconara oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Kraków Balice – Ankona Falconara, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za zmianę rezerwacji to Lufthansa. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Lufthansa, które oferują tego typu elastyczność.

  • Kraków Balice – Ankona Falconara – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans na trasie Kraków Balice – Ankona Falconara wynosi ok. 868,5 km. Standardowy czasu lotu na tej trasie wynosi 1h 45min.


Alternatywne trasy Kraków-Ankona

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Katowice - Ankona
Najkrótszy czas lotu10h 25min
Najniższa cena367 zł
Loty Gdańsk - Ankona
Najkrótszy czas lotu9h 35min
Najniższa cena1 896 zł

Podobne loty: Kraków – Ankona

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Kraków – Ankona