Tanie loty na trasie Rzeszów – Kraków od 96 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 26.1
śr 2.2

Informacje o trasie Kraków-Rzeszów

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Rzeszów-Kraków
Znaleziono najlepszą cenę1 921 złNajlepsza oferta na podróż Rzeszów – Kraków w obie strony znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach to 1 921 zł. Najlepsza cena lotu Rzeszów – Kraków w jedną stronę, znaleziona w ciągu ostatnich 72 godzin to 96 zł.
Najkrótszy czas lotu6h 25minNajszybszy lot Rzeszów-Kraków zajmuje 6h 25min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Rzeszów-Kraków. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Rzeszów Jasionka - Lotnisko Kraków Balice.
Kraków — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Kraków: Kraków Balice (KRK)

Jak znaleźć najtańsze loty Rzeszów - Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W który dzień tygodnia loty Rzeszów – Kraków są najtańsze?

niedziela

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle niedziela. Najdroższy dzień to zazwyczaj poniedziałek.

Kiedy loty Rzeszów – Kraków są najtańsze?

po południu

Loty Rzeszów - Kraków są około 18% droższe rano niż po południu.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Rzeszów – Kraków?

LOT

LOT to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Rzeszów-Kraków.

Która trasa podróży Rzeszów – Kraków jest najtańsza?

Rzeszów Jasionka - Kraków Balice

Wybierz trasę Rzeszów Jasionka - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Rzeszów - Kraków.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Rzeszów - Kraków

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Rzeszów - Kraków, zmieniając zakładki
LOT
15 lip
RZE01:30Rzeszów Jasionka
6h 05min
1 przesiadka
KRK07:35Kraków Balice
18 lip
KRK14:15Kraków Balice
20h 00min
1 przesiadka
RZE10:15Rzeszów Jasionka
Kilka linii lotniczych
15 lip
RZE05:05Rzeszów Jasionka
15h 20min
2 przesiadki
KRK20:25Kraków Balice
18 lip
KRK05:00Kraków Balice
7h 05min
1 przesiadka
RZE12:05Rzeszów Jasionka
LOT
1 maj
RZE05:05Rzeszów Jasionka
5h 10min
1 przesiadka
KRK10:15Kraków Balice
3 maj
KRK08:15Kraków Balice
3h 50min
1 przesiadka
RZE12:05Rzeszów Jasionka
LOT
1 maj
RZE05:05Rzeszów Jasionka
5h 10min
1 przesiadka
KRK10:15Kraków Balice
3 maj
KRK12:30Kraków Balice
7h 15min
2 przesiadki
RZE19:45Rzeszów Jasionka

Znajdź najtańsze oferty lotów Rzeszów - Kraków w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Rzeszów – Kraków w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez LOT i Ryanair.
Ryanair
4 lut
RZE16:20Rzeszów Jasionka
14h 35min
1 przesiadka
KRK06:55Kraków Balice
LOT
28 maj
RZE08:05Rzeszów Jasionka
20h 20min
1 przesiadka
KRK04:25Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
18 lut
RZE00:30Rzeszów Jasionka
34h 45min
2 przesiadki
KRK11:15Kraków Balice

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Rzeszów – Kraków

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Rzeszów – Kraków z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LOT
CenaOd 360 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Uprzejma obsługa.

1 / 5

Loty LOT: Rzeszów – Kraków

Nasze najlepsze oferty LOT na lot Rzeszów – Kraków
LOT
15 lip
RZE01:30Rzeszów Jasionka
6h 05min
1 przesiadka
KRK07:35Kraków Balice
18 lip
KRK14:15Kraków Balice
20h 00min
1 przesiadka
RZE10:15Rzeszów Jasionka
LOT
1 maj
RZE05:05Rzeszów Jasionka
5h 10min
1 przesiadka
KRK10:15Kraków Balice
3 maj
KRK08:15Kraków Balice
3h 50min
1 przesiadka
RZE12:05Rzeszów Jasionka
LOT
1 maj
RZE05:05Rzeszów Jasionka
5h 10min
1 przesiadka
KRK10:15Kraków Balice
3 maj
KRK12:30Kraków Balice
7h 15min
2 przesiadki
RZE19:45Rzeszów Jasionka

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Rzeszów Jasionka – Kraków Balice oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Rzeszów Jasionka – Kraków Balice, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za zmianę rezerwacji to LOT. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak LOT, które oferują tego typu elastyczność.

  • Rzeszów Jasionka – Kraków Balice – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Lot na trasie Rzeszów Jasionka – Kraków Balice zajmuje ok. 147,2 km. W przypadku połączeń lotniczych trasa ta zajmuje zazwyczaj niewiele ponad 5h 10min.


Alternatywne trasy Rzeszów-Kraków

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Kraków
Najkrótszy czas lotu0h 55min
Najniższa cena163 zł
Loty Kraków - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 10min
Najniższa cena60 zł
Loty Szczecin - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 05min
Najniższa cena263 zł
Loty Gdańsk - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 10min
Najniższa cena56 zł
Loty Szczecin - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 05min
Najniższa cena64 zł
Loty Warszawa - Szczecin
Najkrótszy czas lotu1h 10min
Najniższa cena343 zł
Loty Wrocław - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 05min
Najniższa cena60 zł
Loty Warszawa - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu0h 55min
Najniższa cena171 zł
Loty Katowice - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu6h 25min
Najniższa cena167 zł
Loty Wrocław - Warszawa
Najkrótszy czas lotu0h 55min
Najniższa cena148 zł
Loty Kraków - Warszawa
Najkrótszy czas lotu0h 55min
Najniższa cena179 zł
Loty Poznań - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 00min
Najniższa cena187 zł

Loty podobne do tych na trasie Rzeszów – Kraków

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Rzeszów – Kraków