Wypożyczalnie samochodów Ankona, Włochy

Ankona, Włochy tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Ankona, Ancona, Włochy
27 kwi — 4 maj
Zwrot w miejscu odbioru
Ankona, Ancona, Włochy
wt 27.4
Południe
wt 4.5
Południe
Wiek kierowcy:

Wypożyczalnie samochodów Ankona

Ankona, Włochy - wszystkie największe wypożyczalnie
Ocena: Znakomity – 10.0

Ocena bazuje na 1 opinii

Ocena: Znakomity – 8.6

Ocena bazuje na 3 opiniach

Ocena: Dobry – 6.6

Ocena bazuje na 2 opiniach


Ankona, Włochy — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Rimini Miramare

Wynajem samochodów Ankona

Od miesiąca kwiecień do dziś 27 użytkowników momondo szukało taniego wynajmu samochodu w mieście Ankona.

Ankona – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Ankona – Wiele wypożyczalni samochodów zaostrzyło wymagania dotyczące czyszczenia pojazdów, aby zapewnić najwyższe standardy bezpieczeństwa dla wynajmujących. Avis, Budget i Dollar to punkty wynajmu, które wprowadziły szczegółowe czyszczenie. Skorzystaj z nowej opcji filtrowania, by znaleźć wypożyczalnie oferujące tę usługę. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Każda wypożyczalnia kieruje się własnymi zasadami odwołania rezerwacji. W wynikach wyszukiwania momondo zawsze zaznaczamy, jeśli dana wypożyczalnia pobiera opłatę za anulowanie wynajmu samochodu. W mieście Ankona działają topowe wypożyczalnie takie jak Avis, Budget i keddy by Europcar – sprawdź, czy oferują one darmową rezygnację z wynajmu.

Ile wypożyczalni ma Ecovia na terenie miasta Ankona?

W mieście Ankona, Włochy najwięcej punktów wynajmu samochodów ma Ecovia (2 wypożyczalnie). Użytkownicy momondo, szukający samochodów na wynajem w Ecovia Ankona, Włochy, zwykle znajdują oferty za 129 zł/dzień.

Ankona, Włochy – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Podróżujący do miasta Ankona powinni pamiętać o obowiązujących tam ograniczeniach prędkości, które wynoszą 50 km/h. Wyjeżdżając poza miasto Ankona, można poruszać się z prędkością do 90 km/h, a na autostradach – do 130 km/h. Pamiętaj, że na wybranych drogach mogą obowiązywać inne limity prędkości, dlatego zawsze zwracaj uwagę na informacje na znakach drogowych.

kwiecień – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Ankona – kwiecień to okres, w którym pogoda zazwyczaj nie wpływa na wybór poszczególnych rodzajów samochodów na wynajem. Użytkownicy momondo najczęściej mają konkretne preferencje dotyczące wynajmowanych samochodów w mieście Ankona.


Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta Ankona

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta Ankona

Zacznij planować swoją podróż do: Ankona