Wypożyczalnie samochodów Boston, Massachusetts

Boston, MA tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Boston, MA, Stany Zjednoczone
27 kwi — 4 maj
Zwrot w miejscu odbioru
Boston, MA, Stany Zjednoczone
wt 27.4
Południe
wt 4.5
Południe
Wiek kierowcy:

Wypożyczalnie samochodów Boston

Boston, MA - wszystkie największe wypożyczalnie
Ocena: Znakomity – 8.6

Ocena bazuje na 125 opiniach

Ocena: Znakomity – 8.5

Ocena bazuje na 805 opiniach

Ocena: Znakomity – 8.4

Ocena bazuje na 988 opiniach

Ocena: Dobry – 7.5

Ocena bazuje na 512 opiniach

Ocena: Dobry – 7.2

Ocena bazuje na 228 opiniach

Ocena: Dobry – 7.2

Ocena bazuje na 599 opiniach

Ocena: Dobry – 7.0

Ocena bazuje na 433 opiniach

Ocena: Dobry – 6.9

Ocena bazuje na 557 opiniach


Znajdź popularne atrakcje w pobliżu miejsca odbioru samochodu


Boston, MA — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Boston Logan Intl

Wynajem samochodów Boston

W tym roku kwiecień to miesiąc, w którym użytkownicy momondo szukali samochodu w mieście Boston 74 razy.

Boston – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Boston – Wiele wypożyczalni samochodów zaostrzyło wymagania dotyczące czyszczenia pojazdów, aby zapewnić najwyższe standardy bezpieczeństwa dla wynajmujących. Alamo, Enterprise i Avis to punkty wynajmu, które wprowadziły szczegółowe czyszczenie. Skorzystaj z nowej opcji filtrowania, by znaleźć wypożyczalnie oferujące tę usługę. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Boston, Massachusetts - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu maj?

Wypożyczenie samochodu na weekend (maj) w mieście Boston może kosztować zaledwie 355 zł – średnie ceny wynajmu to 355 zł. Wydłużenie wynajmu na siedem dni zmienia zakres cen na od ok. 122 zł do 122 zł.

Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście Boston?

Podczas wizyty w mieście Boston najlepsze ceny oferuje National. Średnie ceny wynajmu w tej wypożyczalni wynoszą 280 zł za dzień i są dostępne w 3 punktach wynajmu.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Większość wypożyczalni daje możliwość anulowania wynajmu samochodu bez dodatkowych kosztów. Pamiętaj, że momondo nie ustala zasad anulowania rezerwacji poszczególnych wypożyczalni – możemy za to pomóc Ci w znalezieniu najlepszych ofert wynajmu auta w mieście Boston. Pamiętaj jednak, by podczas szukania samochodu na wynajem sprawdzić dokładne warunki odwołania rezerwacji.

Boston – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu maj?

Ze średnimi temperaturami wynoszącymi 20°C oraz opadami w okolicach 86 mm, maj to miesiąc, w którym warto rozważyć wynajem samochodu klasy standard, podróżując do miasta Boston. Auta klasy standard dobrze radzą sobie z przypadającymi na ten czas dużymi wahaniami temperatur i opadami, dlatego ich wynajem cieszy się dużą popularnością wśród osób wybierających ten kierunek podróży. Wynajem samochodu z klasy Średnia-wyższa kosztuje średnio 140 zł dziennie w mieście Boston.

Ile wypożyczalni ma Hertz na terenie miasta Boston?

Hertz ma 6 punktów wynajmu. Użytkownicy momondo znajdują zazwyczaj oferty za średnio 196 zł za dzień, wynajmując samochód z tej wypożyczalni.

Boston, MA – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Limit prędkości w mieście Boston to 40 km/h, o ile znaki drogowe nie wskazują inaczej. Poza miastem nie można poruszać się z prędkością większą niż 120 km/h. Po autostradach zaś można jechać z prędkością do 120 km/h.

Boston, MA - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu kwiecień?

Jeśli celem Twojej podróży jest Boston, przed wyborem auta na wynajem warto zapoznać się z panującą tam pogodą. Średnie temperatury w miesiącu kwiecień wahają się w granicach 9°C, z opadami rzędu 93 mm.

kwiecień – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Boston – kwiecień to okres, w którym pogoda zazwyczaj nie wpływa na wybór poszczególnych rodzajów samochodów na wynajem. Użytkownicy momondo najczęściej mają konkretne preferencje dotyczące wynajmowanych samochodów w mieście Boston. Podróżujący, którzy wynajmują samochód w mieście Boston i którym zależy na korzystnej cenie, z reguły wybierają mniejsze auta. Ich cena jest zazwyczaj niższa. Przykładami tego typu samochodów są Chevrolet Spark, Hyundai Accent i Ford Focus.

Czy pogoda w mieście Boston jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Massachusetts?

kwiecień to miesiąc, w którym średnia temperatura regionu Massachusetts waha się w granicach 8°C, a opady wynoszą 95,5 mm. Warto mieć to na uwadze, wybierając samochód w mieście Boston.


Samochody w innych miastach - Stany Zjednoczone

Stany Zjednoczone – sprawdź oferty wypożyczalni samochodów w takich miastach jak Los Angeles, Miami czy Nowy Jork

Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta Boston

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta Boston

Zacznij planować swoją podróż do: Boston