Tani wynajem aut Las Vegas, Nevada

Las Vegas, NV – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Las Vegas, NV, Stany Zjednoczone
5 sie — 12 sie
Zwrot w miejscu odbioru
Las Vegas, NV, Stany Zjednoczone
czw 5.8
Południe
czw 12.8
Południe
Wiek kierowcy:

Las Vegas, Nevada oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia

Samochody Małe

123 zł - 245 zł

Wszystkie typy samochodów

171 zł - 279 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Las Vegas, Stany Zjednoczone wynosi 174 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 30%, zaczynającymi się już od 123 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 22% tańszy niższe od średnich cen w mieście Las Vegas. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Las Vegas zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Małe) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Las Vegas, Stany Zjednoczone wynosi 211 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 20%, zaczynającymi się już od 171 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 5% tańszy niższe od średnich cen w mieście Las Vegas. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Las Vegas zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Średnie) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Las Vegas, Stany Zjednoczone wynosi 214 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 23%, zaczynającymi się już od 165 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 5% tańszy niższe od średnich cen w mieście Las Vegas. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Las Vegas zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Duże) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Las Vegas, Stany Zjednoczone wynosi 201 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 22%, zaczynającymi się już od 157 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 10% tańszy niższe od średnich cen w mieście Las Vegas. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Las Vegas zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (SUV) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Las Vegas, Stany Zjednoczone wynosi 192 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest maja, z cenami niższymi o około 0%, zaczynającymi się już od 209 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 14% tańszy niższe od średnich cen w mieście Las Vegas. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Las Vegas zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Van) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Luksusowy) w mieście Las Vegas, Stany Zjednoczone wynosi 175 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 0%, zaczynającymi się już od 183 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Luksusowy) są o 22% tańszy niższe od średnich cen w mieście Las Vegas. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Las Vegas zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Luksusowy) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Kabriolet) w mieście Las Vegas, Stany Zjednoczone wynosi 333 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 36%, zaczynającymi się już od 215 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Kabriolet) są o 34% droższe niższe od średnich cen w mieście Las Vegas. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Las Vegas zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Kabriolet) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.


Wypożyczalnie samochodów Las Vegas

Las Vegas, NV - wszystkie największe wypożyczalnie
3 lokalizacji
Opis

Czystość

7,2

Komfort

7,0

Ogólnie

6,6

Odbiór/Zwrot

6,5

Jakość a cena

6,8
1 lokalizacja
Opis

Czystość

8,7

Komfort

8,7

Ogólnie

8,6

Odbiór/Zwrot

8,7

Jakość a cena

8,4
30 lokalizacji
Opis

Czystość

8,5

Komfort

8,4

Ogólnie

8,2

Odbiór/Zwrot

7,9

Jakość a cena

8,1
2 lokalizacji
Opis

Czystość

8,0

Komfort

8,0

Ogólnie

7,7

Odbiór/Zwrot

7,6

Jakość a cena

7,7
15 lokalizacji
Opis

Czystość

7,7

Komfort

7,8

Ogólnie

7,4

Odbiór/Zwrot

7,2

Jakość a cena

7,3
6 lokalizacji
Opis

Czystość

7,1

Komfort

7,3

Ogólnie

6,9

Odbiór/Zwrot

6,9

Jakość a cena

7,0
22 lokalizacji
Opis

Czystość

7,0

Komfort

6,9

Ogólnie

6,2

Odbiór/Zwrot

6,0

Jakość a cena

6,4
9 lokalizacji
Opis

Czystość

6,8

Komfort

6,9

Ogólnie

6,2

Odbiór/Zwrot

6,0

Jakość a cena

6,4

Znajdź popularne atrakcje w pobliżu miejsca odbioru samochodu

Atrakcje w pobliżu:

Stratosphere Las Vegas6,9 km

Atrakcje w pobliżu:

Stratosphere Las Vegas34,8 km

Las Vegas, NV — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Las Vegas-McCarran

Wynajem samochodów Las Vegas

Do tej pory w tym miesiącu użytkownicy momondo szukali samochodu na wynajem w mieście Las Vegas 476 razy.

Las Vegas – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Wypożyczalnie samochodów zawsze przykładały dużą wagę do czyszczenia pojazdów. Dollar, Alamo i Enterprise jako jedne z wielu wypożyczalni wprowadzają dokładne czyszczenie, aby zapewnić kompleksową dezynfekcję aut. Jeśli Las Vegas to Twój kierunek podróży, sprawdź na naszej stronie, czy ta opcja jest dostępna podczas wynajmu samochodu w tym kraju. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Las Vegas, Nevada - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu sierpień?

Wypożyczenie samochodu na weekend (sierpień) w mieście Las Vegas kosztuje średnio 199 zł, a tańsze oferty zaczynają się od ok. 158 zł. 176 zł to normalna cena wynajmu auta na tydzień w mieście Las Vegas, jednak w miesiącu sierpień zdarzają się ceny wysokości 99 zł (w zależności od szczegółów wynajmu).

Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście Las Vegas?

Las Vegas – najtańszy wynajem oferuje Thrifty, ze średnią ceną za dzień 208 zł i z odbiorem w wypożyczalni w mieście. Najtańsza oferta Thrifty znaleziona przez użytkowników momondo wynosi 108 zł.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Większość wypożyczalni działających w mieście Las Vegas daje możliwość darmowej rezygnacji z wynajmu. momondo informuje, czy dana wypożyczalnia samochodów – na przykład Dollar, Fox czy Alamo – pobierze opłatę za odwołanie wynajmu samochodu, gdy musisz na ostatnią chwilę zmienić plan swojego wyjazdu.

Las Vegas – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu sierpień?

Wypożyczenie kabrioletu to najlepszy sposób na zwiedzanie miast takich jak Las Vegas (szczególnie w pogodę, jaką gwarantuje sierpień!). Prawdopodobieństwo deszczu lub niskich temperatur jest wtedy o wiele niższe, bo sierpień w tym mieście cechują średnie temperatury w wysokości 28 °C, a średnie opady wynoszą 8 mm. Wynajem samochodu z klasy Kabriolet kosztuje średnio 361 zł dziennie w mieście Las Vegas.

Ile wypożyczalni ma Enterprise na terenie miasta Las Vegas?

W mieście Las Vegas, NV najwięcej wypożyczalni ma Enterprise. W 30 punktach wynajmu wypożyczenie samochodu kosztuje zwykle 265 zł za dzień.

Las Vegas, NV – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Jeśli interesuje Cię wynajem samochodu, pamiętaj, że ograniczenia prędkości w granicach miasta Las Vegas wynoszą 40 km/h (o ile znaki drogowe nie wskazują inaczej). Ograniczenia prędkości w obszarach podmiejskich to 120 km/h, a po autostradach można jechać z prędkością do 120 km/h.

Las Vegas, NV - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu lipiec?

Podróżujący do miasta Las Vegas w takim miesiącu jak lipiec mogą spodziewać się średniej temperatury na poziomie 34 °C i opadów rzędu 10 mm. Te informacje mogą się przydać przy wybieraniu samochodu na wynajem.

lipiec – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Las Vegas – lipiec to miesiąc, w którym panują zazwyczaj wysokie temperatury, w związku z czym momondo poleca wynajem kabrioletu, aby w pełni wykorzystać sprzyjające warunki.

Czy pogoda w mieście Las Vegas jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Nevada?

Warunki atmosferyczne regionu w tym miesiącu to średnie temperatury rzędu 29 °C i opady w granicach 7,5 mm. Miej to na uwadze, podczas wybierania odpowiedniego samochodu w mieście Las Vegas.


Samochody w innych miastach - Stany Zjednoczone

Stany Zjednoczone – sprawdź oferty wypożyczalni samochodów w takich miastach jak Los Angeles, Miami czy Nowy Jork

Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta Las Vegas

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta Las Vegas

Zacznij planować swoją podróż do: Las Vegas