Najnowsze oferty
Informacje
Porównanie samochodów
Katalog wypożyczalni
FAQ (Często zadawane pytania)

Wynajem samochodów Las Vegas, Nevada

Las Vegas, Nevada – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Wiek kierowcy: 26-65
śr. 19.6
śr. 26.6

Oferty wypożyczalni z ponad 70 000 miejsc.

Zdobywca tytułu „Najlepsza aplikacja turystyczna w Europie” w 2023 roku
Oszczędzaj pieniądze, rezerwując samochody z momondo
Najlepsze oferty samochodów
Najlepsze oferty samochodów
Zobacz oferty wypożyczalni z ponad 70 000 miejsc.
Przejrzyste ceny
Przejrzyste ceny
Wyświetlamy ceny całkowite, więc nie musisz się martwić o dodatkowe koszty.
Rezerwuj elastycznie
Rezerwuj elastycznie
Znajdź samochody z bezpłatnym odwołaniem i zwiększonymi środkami czystości.
Alerty cenowe
Alerty cenowe
Nie chcesz jeszcze rezerwować? Utwórz alert cenowy, by śledzić ceny.

Las Vegas, Nevada – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Las Vegas, Nevada – znajdź świetne oferty często wypożyczanych samochodów poniżej
Klasa kompaktowa171 zł/dzień
Klasa średnia100 zł/dzień
Klasa standardowa187 zł/dzień
Klasa wyższa-średnia103 zł/dzień
Minivan184 zł/dzień
SUV klasy wyższej228 zł/dzień
Klasa premium190 zł/dzień
Auto luksusowe213 zł/dzień
Kabriolet196 zł/dzień
Wybór strony95 zł/dzień
Standardowy SUV101 zł/dzień
Kompaktowy SUV106 zł/dzień
Średni SUV109 zł/dzień
Najlepsze ceny znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 48 godz.

Informacje i trendy dotyczące wynajmu samochochodów w mieście Las Vegas

Przydatne wskazówki, które pomogą Ci zarezerwować idealne auto w mieście Las Vegas.

Która wypożyczalnia samochodów w mieście Las Vegas jest najtańsza?

Najtańsze samochody na wynajem w mieście Las Vegas można zazwyczaj znaleźć w wypożyczalni Fox. Możesz tam znaleźć oferty wynajmu samochodów już od 98 zł/dzień. Średnia cena wynajmu samochodu w mieście Las Vegas to 176 zł/dzień.

Która wypożyczalnia w mieście Las Vegas ma najwięcej punktów wynajmu?

Wypożyczalnia Enterprise Rent-A-Car ma najwięcej punktów wynajmu w mieście Las Vegas. Ich liczba to 37.

Jaki jest najczęściej wypożyczany samochód w mieście Las Vegas?

Toyota RAV4 to najbardziej popularny model samochodu wypożyczany w mieście Las Vegas na momondo. Popularnością cieszy się również Chevrolet Suburban. Osoby korzystające z naszego serwisu zazwyczaj znajdują oferty wypożyczenia Toyota RAV4 w mieście Las Vegas za 279 zł za dzień, jednak czasami sięgają one nawet 158 zł za dzień. Wypożyczenie Chevrolet Suburban kosztuje zazwyczaj ok. 508 zł za dzień w mieście Las Vegas, jednak zdarzają się okazje nawet za 351 zł za dzień.

Las Vegas, Nevada oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Las Vegas – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Mały samochodów

199 zł - 498 zł

Wszystkie typy samochodów

227 zł - 427 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (mały samochód) w mieście Las Vegas, Stanów Zjednoczonych wynosi 273 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 28%, zaczynającymi się już od 199 zł za dzień. Wynajem auta typu mały samochód jest zazwyczaj 13% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Las Vegas. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Las Vegas zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (mały samochód) w mieście Las Vegas znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (średni samochód) w mieście Las Vegas, Stanów Zjednoczonych wynosi 274 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 24%, zaczynającymi się już od 210 zł za dzień. Wynajem auta typu średni samochód jest zazwyczaj 13% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Las Vegas. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Las Vegas zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (średni samochód) w mieście Las Vegas znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (duży samochód) w mieście Las Vegas, Stanów Zjednoczonych wynosi 393 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest czerwca, z cenami niższymi o około 37%, zaczynającymi się już od 252 zł za dzień. Wynajem auta typu duży samochód jest zazwyczaj 21% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Las Vegas. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Las Vegas zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (duży samochód) w mieście Las Vegas znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Las Vegas, Stanów Zjednoczonych wynosi 275 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 35%, zaczynającymi się już od 180 zł za dzień. Wynajem auta typu SUV jest zazwyczaj 13% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Las Vegas. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Las Vegas zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (SUV) w mieście Las Vegas znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (van) w mieście Las Vegas, Stanów Zjednoczonych wynosi 454 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 39%, zaczynającymi się już od 282 zł za dzień. Wynajem auta typu van jest zazwyczaj 31% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Las Vegas. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Las Vegas zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (van) w mieście Las Vegas znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (luksusowy samochód) w mieście Las Vegas, Stanów Zjednoczonych wynosi 345 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 38%, zaczynającymi się już od 216 zł za dzień. Wynajem auta typu luksusowy samochód jest zazwyczaj 10% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Las Vegas. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Las Vegas zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (luksusowy samochód) w mieście Las Vegas znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (kabriolet) w mieście Las Vegas, Stanów Zjednoczonych wynosi 372 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 18%, zaczynającymi się już od 308 zł za dzień. Wynajem auta typu kabriolet jest zazwyczaj 16% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Las Vegas. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Las Vegas zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (kabriolet) w mieście Las Vegas znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Opel Astra
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

171 zł/dzień

22 cze - 11 lip
Opel Astra

Las Vegas – wypożyczalnie samochodów

Las Vegas, Nevada - wszystkie największe wypożyczalnie

Enterprise Rent-A-Car

37 lokalizacji
Opis

Czystość

8,1

Komfort lotu

8,1

Ogólnie

7,8

Odbiór/zwrot

7,5

Value

7,6

Sixt

4 lokalizacje
Opis

Czystość

7,6

Komfort lotu

7,6

Ogólnie

7,3

Odbiór/zwrot

7,3

Value

7,2

Avis

6,8
OK
1 opinia16 lokalizacji
Opis

Czystość

7,5

Komfort lotu

7,5

Ogólnie

6,8

Odbiór/zwrot

6,8

Value

6,8

Advantage

6 lokalizacji
Opis

Czystość

6,9

Komfort lotu

7,2

Ogólnie

6,6

Odbiór/zwrot

6,7

Value

6,8

Budget

9 lokalizacji
Opis

Czystość

7,2

Komfort lotu

7,1

Ogólnie

6,2

Odbiór/zwrot

6,2

Value

6,3

Thrifty

4 lokalizacje
Opis

Czystość

7,1

Komfort lotu

6,8

Ogólnie

6,0

Odbiór/zwrot

5,9

Value

6,4

Ace

1 lokalizacja
Opis

Czystość

6,6

Komfort lotu

6,5

Ogólnie

5,9

Odbiór/zwrot

5,6

Value

6,2

Dollar

6 lokalizacji
Opis

Czystość

6,4

Komfort lotu

6,3

Ogólnie

5,6

Odbiór/zwrot

5,4

Value

5,9

Kilka faktów o wypożyczalniach samochodów w mieście Las Vegas

Zobacz świetne oferty wynajmu, popularne wypożyczalnie i rodzaje samochodów, które najlepiej sprawdzą się podczas wizyty w mieście Las Vegas.

Najpopularniejsza wypożyczalnia

Dollar

Popularne typy samochodów

SUV, Intermediate, Premium

Najtańszy samochód na wynajem

162 zł

Najpopularniejszy model

Toyota 4Runner
Najpopularniejszą wypożyczalnią samochodów w mieście Las Vegas znalezioną na momondo jest w tym miesiącu Dollar. Pozostałe popularne firmy to Fox i Alamo
W ciągu ostatnich 72 godzin wypożyczalnie aut w mieście Las Vegas oferowały następujące typy samochodów: SUV, Intermediate, Premium.
Najniższa cena samochodu na wynajem w mieście Las Vegas to 162 zł/dzień. W tym obszarze średnie ceny zaczynają się od 258 zł/dzień.
Najpopularniejszym wynajmowanym typem samochodu w mieście Las Vegas w ciągu ostatnich 7 dni był Toyota 4Runner. Popularną alternatywą na naszej stronie jest także Hyundai Veloster.

Las Vegas – poruszanie się wynajętym samochodem (FAQ)

Las Vegas - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Las Vegas, Nevada - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu Lipiec?

Wypożyczenie samochodu na weekend (Lipiec) w mieście Las Vegas kosztuje średnio 223 zł, a tańsze oferty zaczynają się od ok. 188 zł. 235 zł to normalna cena wynajmu auta na tydzień w mieście Las Vegas, jednak w miesiącu Lipiec zdarzają się ceny wysokości 189 zł (w zależności od szczegółów wynajmu).

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Większość wypożyczalni działających w mieście Las Vegas daje możliwość darmowej rezygnacji z wynajmu. momondo informuje, czy dana wypożyczalnia samochodów – na przykład Enterprise Rent-A-Car, Avis czy Advantage – pobierze opłatę za odwołanie wynajmu samochodu, gdy musisz na ostatnią chwilę zmienić plan swojego wyjazdu.

Las Vegas – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu Lipiec?

Wypożyczenie kabrioletu to najlepszy sposób na zwiedzanie miast takich jak Las Vegas (szczególnie w pogodę, jaką gwarantuje Lipiec!). Prawdopodobieństwo deszczu lub niskich temperatur jest wtedy o wiele niższe, bo Lipiec w tym mieście cechują średnie temperatury w wysokości 33 °C, a średnie opady wynoszą 8 mm. Wynajem samochodu z klasy Kabriolet kosztuje średnio 275 zł dziennie w mieście Las Vegas.

Las Vegas, Nevada – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Jeśli interesuje Cię wynajem samochodu, pamiętaj, że ograniczenia prędkości w granicach miasta Las Vegas wynoszą 40 km/h (o ile znaki drogowe nie wskazują inaczej). Ograniczenia prędkości w obszarach podmiejskich to 120 km/h, a po autostradach można jechać z prędkością do 120 km/h.

Jaka wypożyczalnia aut oferuje wynajem samochodu Buick Encore w mieście Las Vegas?

Las Vegas, NV - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu Czerwiec?

Podróżujący do miasta Las Vegas w takim miesiącu jak Czerwiec mogą spodziewać się średniej temperatury na poziomie 30 °C i opadów rzędu 3 mm. Te informacje mogą się przydać przy wybieraniu samochodu na wynajem.

Czy pogoda w mieście Las Vegas jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Nevada?

Warunki atmosferyczne regionu w tym miesiącu to średnie temperatury rzędu 25 °C i opady w granicach 5,8 mm. Miej to na uwadze, podczas wybierania odpowiedniego samochodu w mieście Las Vegas.

samochody w: Las Vegas – kiedy miała miejsce ostatnia aktualizacja cen na momondo?

samochody w: Las Vegas – ceny odświeżają się codziennie.

samochody w: Las Vegas – ile stron przeszukuje momondo?

samochody w: Las Vegas – dostępnych jest 157 operatorów (dane na czerwca 2024.

Ile trzeba mieć lat, aby wynająć samochód w: Las Vegas?

Wymagania dotyczące wieku kierowców różnią się w zależności od kraju (dotyczy to również: Las Vegas). W wielu krajach UE kierowcy muszą mieć ukończone 18 lat. Zazwyczaj, aby wynająć samochód za granicą, musisz mieć co najmniej 21 lat, a jeśli masz mniej niż 25 lat, może zostać naliczona dodatkową opłatą za młodego kierowcę. Zalecamy zapoznanie się z regulaminem wybranej wypożyczalni przed dokonaniem rezerwacji.

Las Vegas: jakie dokumenty lub dowód tożsamości są potrzebne do wypożyczenia samochodu w tym miejscu?

Las Vegas: aby wynająć samochód w tym miejscu, wszyscy kierowcy muszą przedstawić ważne pełne prawo jazdy. Jeśli prawo jazdy jest napisane w języku innym niż język kraju wynajmu, może być wymagane międzynarodowe zezwolenie na prowadzenie pojazdu, aby uniknąć ryzyka otrzymania grzywny. Jeśli wynajmujesz samochód za granicą, może być również konieczne przedstawienie dowodu podróży powrotnej i informacji o zakwaterowaniu podczas pobytu. Zawsze zalecamy potwierdzenie tych informacji z wypożyczalnią, w której dokonujesz rezerwacji.


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Las Vegas – dlaczego warto korzystać z momondo, szukając ofert wynajmu samochodów?

Warto zarezerwować wynajem samochodu za pomocą momondo, ponieważ to szybki, bezpłatny i łatwy w użyciu sposób, pozwalający też zaoszczędzić pieniądze. momondo wyręcza Cię w szukaniu najlepszych cen i zasad wynajmu samochodów. Wszystko, co musisz zrobić, to porównać i wybrać to, co najlepiej sprawdzi się w Twojej podróży.

Las Vegas – w jaki sposób momondo pomoże mi znaleźć najlepszą ofertę wynajmu samochodu?

momondo umożliwia znalezienie najlepszej oferty wynajmu samochodu, oferując przydatne filtry zawężające wyszukiwanie. Filtry te obejmują między innymi: cenę, typ nadwozia, wypożyczalnię i określone zasady, na których może Ci zależeć.

Las Vegas – czy znajdę na momondo oferty samochodów do wynajęcia z bezpłatnym odwołaniem?

Tak, wyszukiwarka momondo ma filtry, które umożliwiają wyświetlenie wypożyczalni samochodów oferujących bezpłatne odwołanie.

Las Vegas – czy znajdę oferty wynajmu samochodów z dogodnymi zasadami tankowania na momondo?

Oczywiście! momondo oferuję taką opcję podczas wyszukiwania samochodów do wynajęcia.

Las Vegas – czy znajdę na momondo wypożyczalnię samochodów oferującą dokładne czyszczenie?

Tak, momondo pokaże Ci oferty obejmujące dokładne czyszczenie samochodów do wynajęcia w tym miejscu.

Las Vegas – czy momondo umożliwia wyszukiwanie samochodów na wynajem bez limitu kilometrów?

Tak, momondo umożliwia wyszukiwanie ofert wynajmu aut bez limitu kilometrów.


Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Las Vegas)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.

Otrzymuj powiadomienia o obniżkach cen

Obserwuj zmiany cen na bieżąco – dzięki alertom cenowym.
śr. 19.6
Południe
śr. 26.6
Południe
Chcę otrzymywać na e-mail informacje o produktach i usługach oraz ofertach specjalnych momondo i jego partnerów.

Las Vegas – znajdź lepsze wyniki dla swojego pobytu