Loty Europa Ukraina Lwów Poznań loty do – Lwów

Tanie loty Poznań - Lwów

W obie strony
Ekonomiczna
Poznań (POZ)
Lwów (LWO)
pt. 27.08.
pt. 03.09.
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Informacje o trasie Lwów-Poznań

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Poznań-Lwów
Znaleziono najlepszą cenę304 złNajlepsza cena za lot Poznań – Lwów znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 304 zł
Najkrótszy czas lotu1h 15minNajszybszy lot Poznań-Lwów zajmuje 1h 15min.
Loty bezpośrednieCz i NdBezpośrednie loty Poznań-Lwów – czwartek i niedziela. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to Wizz Air.
Lwów — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Lwów: Lwów Lviv Danylo Halytskyi Intl (LWO)

Jak znaleźć najtańsze loty Poznań - Lwów?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Poznań – Lwów są najtańsze?

maj
Najtańsza pora roku na lot Poznań - Lwów to maj. Najdroższa pora to styczeń.

W który dzień tygodnia loty Poznań – Lwów są najtańsze?

poniedziałek
Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle poniedziałek. Najdroższy dzień to zazwyczaj wtorek.

Kiedy loty Poznań – Lwów są najtańsze?

wieczorem
Loty Poznań - Lwów są około 23% droższe w południe niż wieczorem.

Która trasa podróży Poznań – Lwów jest najtańsza?

Poznań Ławica - Lwów Lviv Danylo Halytskyi Intl
Wybierz trasę Poznań Ławica - Lwów Lviv Danylo Halytskyi Intl, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Poznań - Lwów.
POZ
Poznań Ławica
LWO
Lwów Lviv Danylo Halytskyi Intl

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Poznań – Lwów?

60 dni wcześniej
Najlepszy czas na zakup biletów Poznań - Lwów to 60 dni przed wylotem.
60
Dni przed wylotem
0

Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Poznań - Lwów

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Poznań - Lwów, zmieniając zakładki
Wizz Air
12 wrz
POZ14:00Poznań Ławica
1h 15min
LWO15:15Lwów Lviv Danylo Halytskyi Intl
16 wrz
LWO13:30Lwów Lviv Danylo Halytskyi Intl
1h 20min
POZ14:50Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
2 wrz
POZ14:20Poznań Ławica
1h 15min
LWO15:35Lwów Lviv Danylo Halytskyi Intl
5 wrz
LWO18:50Lwów Lviv Danylo Halytskyi Intl
1h 20min
POZ20:10Poznań Ławica
Wizz Air
7 paź
POZ14:20Poznań Ławica
1h 15min
LWO15:35Lwów Lviv Danylo Halytskyi Intl
10 paź
LWO13:10Lwów Lviv Danylo Halytskyi Intl
1h 20min
POZ14:30Poznań Ławica

Znajdź najtańsze oferty lotów Poznań - Lwów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Poznań – Lwów w jedną stronę, sprawdź poniższe oferty, dostarczone przez Ryanair.
Wizz Air
5 sie
POZ14:20Poznań Ławica
1h 15min
LWO15:35Lwów Lviv Danylo Halytskyi Intl
Wizz Air
19 sie
POZ14:20Poznań Ławica
1h 15min
LWO15:35Lwów Lviv Danylo Halytskyi Intl
Wizz Air
15 sie
POZ14:00Poznań Ławica
1h 15min
LWO15:15Lwów Lviv Danylo Halytskyi Intl

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Poznań – Lwów

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Poznań – Lwów z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LOT
CenaOd 258 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,4

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,8

Załoga

6,7

Rozrywka

6,7

Jedzenie

Opinie

Minusy: 2,5 H opóźnienia dla lotu który trawa 1:20 to naprawdę bardzo dużo

1 / 3

Czy linie lotnicze obsługujące loty Poznań Ławica – Lwów Lviv Danylo Halytskyi Intl oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Poznań Ławica – Lwów Lviv Danylo Halytskyi Intl, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji: LOT.

Poznań Ławica – Lwów Lviv Danylo Halytskyi Intl – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

Poznań Ławica – Lwów Lviv Danylo Halytskyi Intl – dystans pomiędzy tymi miejscami wynosi 571,0 km. Przy dobrych warunkach lot ten nie powinien trwać dłużej niż 1h 15min.


Poznań - loty do:

Lwów - loty z:

Loty Europa Ukraina Lwów Poznań loty do – Lwów
  • W obie strony
  • W jedną stronę
  • Wiele miejsc
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
  • Mieszana
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza