Tanie loty Kraków - Manchester

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 26.10
wt 2.11

Informacje o trasie Manchester-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Manchester
Znaleziono najlepszą cenę295 złNajlepsza cena za lot Kraków – Manchester znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 295 zł
Najkrótszy czas lotu2h 35minNajszybszy lot Kraków-Manchester zajmuje 2h 35min.
Loty bezpośredniendzBezpośrednie loty Kraków-Manchester – niedziela. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to Ryanair.
Manchester — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Manchester: Manchester (MAN)

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków - Manchester?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Kraków – Manchester są najtańsze?

Listopad

Najtańsza pora roku na lot Kraków - Manchester to Listopad. Najdroższa pora to Czerwiec.

W który dzień tygodnia loty Kraków – Manchester są najtańsze?

środa

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle środa. Najdroższy dzień to zazwyczaj poniedziałek.

Kiedy loty Kraków – Manchester są najtańsze?

po południu

Loty Kraków - Manchester są około 47% droższe rano niż po południu.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Kraków – Manchester?

Ryanair

Jet2, Lufthansa i Ryanair to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Kraków-Manchester.

Która trasa podróży Kraków – Manchester jest najtańsza?

Kraków Balice - Manchester

Wybierz trasę Kraków Balice - Manchester, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kraków - Manchester.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Kraków – Manchester?

58 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Kraków - Manchester to 58 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Kraków - Manchester

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Manchester, zmieniając zakładki
Ryanair
27 lis
KRK13:00Kraków Balice
2h 40min
MAN15:40Manchester
29 lis
MAN15:20Manchester
2h 30min
KRK17:50Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
27 lis
KRK13:00Kraków Balice
2h 40min
MAN15:40Manchester
29 lis
MAN03:05Manchester
14h 25min
1 przesiadka
KRK17:30Kraków Balice
Ryanair
19 lis
KRK12:40Kraków Balice
2h 40min
MAN15:20Manchester
21 lis
MAN07:30Manchester
2h 30min
KRK10:00Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
19 lis
KRK12:40Kraków Balice
2h 40min
MAN15:20Manchester
21 lis
MAN02:15Manchester
8h 40min
1 przesiadka
KRK10:55Kraków Balice
Ryanair
19 lis
KRK04:10Kraków Balice
38h 15min
2 przesiadki
MAN18:25Manchester
21 lis
MAN07:30Manchester
2h 30min
KRK10:00Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
19 lis
KRK04:10Kraków Balice
29h 45min
2 przesiadki
MAN09:55Manchester
21 lis
MAN02:15Manchester
26h 15min
1 przesiadka
KRK04:30Kraków Balice

Znajdź najtańsze oferty lotów Kraków - Manchester w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Kraków – Manchester w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair i easyJet.
Kilka linii lotniczych
10 lis
KRK01:45Kraków Balice
5h 35min
1 przesiadka
MAN07:20Manchester
easyJet
2 lis
KRK07:15Kraków Balice
2h 45min
MAN10:00Manchester
Ryanair
3 lis
KRK13:40Kraków Balice
2h 40min
MAN16:20Manchester

Znajdź oferty lotu last-minute Kraków – Manchester

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Kraków – Manchester
Ryanair
30 paź
KRK14:30Kraków Balice
2h 35min
MAN17:05Manchester
1 lis
MAN16:20Manchester
2h 30min
KRK18:50Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
29 paź
KRK03:40Kraków Balice
29h 20min
2 przesiadki
MAN09:00Manchester
31 paź
MAN08:30Manchester
2h 30min
KRK11:00Kraków Balice
Ryanair
30 paź
KRK11:15Kraków Balice
35h 00min
2 przesiadki
MAN22:15Manchester
1 lis
MAN16:20Manchester
2h 30min
KRK18:50Kraków Balice
Ryanair
30 paź
KRK14:30Kraków Balice
2h 35min
MAN17:05Manchester
1 lis
MAN04:20Manchester
11h 35min
1 przesiadka
KRK15:55Kraków Balice
Ryanair
28 paź
KRK03:20Kraków Balice
27h 20min
2 przesiadki
MAN06:40Manchester
31 paź
MAN08:30Manchester
2h 30min
KRK11:00Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
29 paź
KRK03:40Kraków Balice
29h 20min
2 przesiadki
MAN09:00Manchester
31 paź
MAN16:30Manchester
23h 25min
1 przesiadka
KRK15:55Kraków Balice

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Manchester

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Manchester z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
easyJet
CenaOd 179 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
Ryanair
CenaOd 180 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,9
7,1

Wejście na pokład

6,7

Komfort

7,6

Załoga

6,1

Rozrywka

6,4

Jedzenie

Opinie

Długość lotu...

1 / 6
Jet2
CenaOd 441 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,0
Lufthansa
CenaOd 482 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Kraków Balice – Manchester oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Kraków Balice – Manchester, takie jak Ryanair, Jet2 i Lufthansa, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.

  • Kraków Balice – Manchester – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Manchester i Kraków Balice są od siebie oddalone o 1564,3 km. Przy dobrych warunkach lot ten nie powinien trwać dłużej niż 2h 35min.


Alternatywne trasy Kraków-Manchester

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Kraków - Londyn
Najkrótszy czas lotu2h 20min
Najniższa cena59 zł
Loty Katowice - Londyn
Najkrótszy czas lotu2h 20min
Najniższa cena63 zł
Loty Wrocław - Londyn
Najkrótszy czas lotu2h 05min
Najniższa cena75 zł
Loty Rzeszów - Londyn
Najkrótszy czas lotu2h 35min
Najniższa cena75 zł
Loty Gdańsk - Londyn
Najkrótszy czas lotu2h 20min
Najniższa cena94 zł

Podobne loty: Kraków – Manchester

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Kraków – Manchester