Addis Abeba – znajdź tanie loty

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 5.7
wt 12.7

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Addis Abeba – informacje o lotach

Addis Abeba – informacje o cenach lotów, czasie ich trwania oraz liniach lotniczych

Najlepsza cena w jedną stronę

1 972 zł

Najlepsza cena w obie strony

3 333 zł

Najkrótszy czas lotu

12h 20min

Obsługiwany przez

2 linie lotnicze
Najlepsza cena za lot Polska – Addis Abeba w jedną stronę w ostatnich 72 godzinach to 1 972 zł (Warszawa Chopina – Addis Abeba Bole).
Najlepsza cena za lot Polska – Addis Abeba w obie strony w ostatnich 72 godzinach to 3 333 zł (Warszawa Chopina – Addis Abeba Bole).
Najkrótszy lot Polska – Addis Abeba trwa 12h 20min (Warszawa Chopina – Addis Abeba Bole).
Addis Abeba – loty do tego miejsca wykonywane są przez 2 linie lotnicze i są to Turkish Airlines oraz Emirates.

Najtańsze loty do miasta Addis Abeba

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Addis Abeba
Lotnisko Warszawa Chopina
Addis Abeba

NAJTAŃSZA TRASA Warszawa - Addis Abeba

Lotnisko Warszawa Chopina (WAW) - Addis Abeba (ADD)

Ceny lotów Warszawa - Addis Abeba są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Warszawa Chopina na Addis Abeba Bole. Średnia cena wynosi 2 697 zł

NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - ADDIS ABEBAMaj7% tańszyLoty Lotnisko Warszawa Chopina - Addis Abeba kosztują średnio 2 516 zł w miesiącu Maj
NAJDROŻSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - ADDIS ABEBALipiec11% droższyŚrednia cena za lot Lotnisko Warszawa Chopina - Addis Abeba to 2 989 zł w miesiącu Lipiec
NAJPOPULARNIEJSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - ADDIS ABEBAStyczeń1 100% więcej wyszukiwańNajwiększa liczba użytkowników momondo szukała lotów Lotnisko Warszawa Chopina - Addis Abeba w miesiącu Styczeń

Addis Abeba — kiedy jest najlepszy czas na lot?

Jeśli Maj to miesiąc, w którym lot na tej trasie nie wchodzi w grę, spróbuj znaleźć bilety lotnicze na Czerwiec, kiedy ceny lotów Polska - Addis Abeba wynoszą średnio 2 574 zł.

Loty Polska – Addis Abeba warto kupować na 43 dni przed planowanym wylotem. To wtedy użytkownicy momondo znajdują najlepsze ceny lotów, które wynoszą wtedy średnio 2 697 zł.

Najtańszym dniem na lot do miasta Addis Abeba jest niedziela – ceny biletów zaczynają się wtedy zwykle już od 2 679 zł. Polecisz wtedy taniej ze względu na znacznie mniejszy popyt niż w pozostałe dni tygodnia. Najdroższy dzień na lot do miasta Addis Abeba to poniedziałek. Bilety lotnicze kosztują wtedy zwykle około 2 974 zł.

Najtańszą porą dnia na lot do miasta Addis Abeba jest rano – ceny lotów zaczynają się wtedy już od 2 808 zł. W południe to popularna pora dnia na loty do miasta Addis Abeba, więc ceny biletów są wyższe i kosztują ok. 3 274 zł za bilet.Addis Abeba — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Addis Abeba znalezione przez użytkowników momondo.

Które linie latają do miasta Addis Abeba?

Oto najpopularniejsze i najtańsze linie lotnicze oferujące loty do miasta Addis Abeba

Które linie latają do miasta Addis Abeba?

Użytkownicy momondo szukający lotów Polska – Addis Abeba najczęściej wybierają te popularne linie lotnicze: Turkish Airlines, Air Canada, KLM lub Lufthansa. W zależności od lotniska wylotu w mieście Polska, znalezienie lotów obsługiwanych przez te linie lotnicze powinno być możliwe.

Loty Turkish Airlines do miasta Addis Abeba

Najpopularniejszymi liniami na momondo obsługującymi kierunek Addis Abeba są Turkish Airlines. Oferują one 9 lotów tygodniowo. Większość z nich odbywa się na trasie Stambuł – Addis Abeba, a najlepsza cena znaleziona w ostatnich 72 godzinach na momondo to 1 637 zł (Warszawa Chopina – Addis Abeba w obie strony). Użytkownicy momondo oceniają linie Turkish Airlines na 8,3 na podstawie 128 opinii.


Addis Abeba — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Warszawa - Addis Abeba
Najkrótszy czas lotu11h 10min
Najniższa cena3 333 zł
Loty Berlin - Addis Abeba
Najkrótszy czas lotu10h 25min
Najniższa cena3 788 zł
Loty Kraków - Addis Abeba
Najkrótszy czas lotu31h 10min
Najniższa cena4 596 zł

Zacznij planować swoją podróż do: Addis Abeba


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie lotów do miasta Addis Abeba z momondo jest naprawdę łatwe. Przeszukujemy i wyświetlamy wiele ofert różnych linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych. Możesz także przefiltrować wyniki wyszukiwania, by zobaczyć loty najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Tak. momondo umożliwia wyszukiwanie i wybór lotów do miasta Addis Abeba z takimi zasadami.

momondo pomoże Ci znaleźć najlepszy lot do miasta Addis Abeba dzięki filtrom, które zawężą wyniki wyszukiwania do tych ofert, które odpowiadają Twoim kryteriom. Możesz filtrować według wielu czynników, takich jak cena, godziny odlotu i przylotu, lotnisko czy linie lotnicze.

Jeśli zapoznajesz się jedynie z opcjami lotów do miasta Addis Abeba, momondo oferuje przydatną funkcję – alert cenowy, który będzie śledzić ceny wybranych lotów i powiadomi Cię o ich zmianie.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.