Tanie loty na trasie Kraków – Addis Abeba od 2 111 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
sob 28.5
sob 4.6

Informacje o trasie Addis Abeba-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Addis Abeba

Najkrótszy czas lotu

23h 15min

Loty bezpośrednie

Brak

Addis Abeba — lotniska

1 lotnisko
Najszybszy lot Kraków-Addis Abeba zajmuje 23h 15min.
Nie ma bezpośrednich lotów Kraków-Addis Abeba. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Addis Abeba Bole.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Addis Abeba: Addis Abeba Bole (ADD)

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków - Addis Abeba?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W który dzień tygodnia loty Kraków – Addis Abeba są najtańsze?

piątek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle piątek. Najdroższy dzień to zazwyczaj piątek.

Kiedy loty Kraków – Addis Abeba są najtańsze?

rano

Loty Kraków - Addis Abeba są około 45% droższe po południu niż rano.

Która trasa podróży Kraków – Addis Abeba jest najtańsza?

Kraków Balice - Addis Abeba Bole

Wybierz trasę Kraków Balice - Addis Abeba Bole, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kraków - Addis Abeba.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Kraków - Addis Abeba

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Addis Abeba, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
14 lip
KRK20:30Kraków Balice
27h 50min
1 przesiadka
ADD00:20Addis Abeba Bole
17 wrz
ADD19:55Addis Abeba Bole
24h 35min
1 przesiadka
KRK20:30Kraków Balice
3 212 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
15 lip
KRK10:35Kraków Balice
14h 20min
1 przesiadka
ADD00:55Addis Abeba Bole
17 wrz
ADD19:35Addis Abeba Bole
14h 05min
2 przesiadki
KRK09:40Kraków Balice
4 508 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
14 lip
KRK20:30Kraków Balice
27h 50min
1 przesiadka
ADD00:20Addis Abeba Bole
17 wrz
ADD18:30Addis Abeba Bole
13h 50min
2 przesiadki
KRK08:20Kraków Balice
3 580 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
15 lip
KRK19:25Kraków Balice
23h 15min
2 przesiadki
ADD18:40Addis Abeba Bole
17 wrz
ADD18:05Addis Abeba Bole
26h 15min
2 przesiadki
KRK20:20Kraków Balice
3 775 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
15 lip
KRK13:10Kraków Balice
33h 00min
3 przesiadki
ADD22:10Addis Abeba Bole
17 wrz
ADD18:05Addis Abeba Bole
26h 15min
2 przesiadki
KRK20:20Kraków Balice
3 919 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
15 lip
KRK10:35Kraków Balice
14h 20min
1 przesiadka
ADD00:55Addis Abeba Bole
16 wrz
ADD20:35Addis Abeba Bole
14h 15min
1 przesiadka
KRK10:50Kraków Balice
4 374 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Kraków - Addis Abeba w jedną stronę

Kilka linii lotniczych
20 cze
KRK09:00Kraków Balice
13h 10min
2 przesiadki
ADD22:10Addis Abeba Bole
2 111 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
20 cze
KRK10:25Kraków Balice
14h 30min
1 przesiadka
ADD00:55Addis Abeba Bole
2 900 zł
Znajdź podobne

  • Kraków Balice – Addis Abeba Bole – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Addis Abeba Bole i Kraków Balice są od siebie oddalone o 4879,2 km. Standardowy lot w dobrych warunkach na tej trasie zajmuje ok. 12h 20min.



Alternatywne trasy Kraków-Addis Abeba

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Addis Abeba
Najkrótszy czas lotu9h 25min
Najniższa cena2 319 zł

Loty podobne do tych na trasie Kraków – Addis Abeba

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Kraków – Addis Abeba

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych, by umożliwić Ci znalezienie najlepszej oferty lotu Kraków – Addis Abeba. Miliony użytkowników ufa i korzysta z momondo każdego roku – jesteś w dobrych rękach.

Tak. Wszystkie oferty lotów Kraków – Addis Abeba na momondo można przefiltrować pod kątem wielu opcji, w tym elastycznych zasad rezerwacji.

momondo ma wiele filtrów, które pomogą Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Kraków – Addis Abeba. Możesz filtrować oferty według cen, linii lotniczych, lotnisk, klasy, samolotu, sposobu płatności, liczby międzylądowań i wielu innych.

Jeśli zapoznajesz się jedynie z opcjami lotów Kraków – Addis Abeba, momondo oferuje przydatną funkcję – alert cenowy, który będzie śledzić ceny wybranych lotów i powiadomi Cię o ich zmianie.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.