Hotele Czechy

Czechy - znajdź najlepsze oferty 19 663 hoteli

Zameldowanie
Wyjazd
Porównaj z momondo |

Czechy: miasta z najniższymi cenami hoteli

Czechy: zastanawiasz się, które miasto odwiedzić? Zapoznaj się ze średnimi cenami hoteli w najpopularniejszych miastach kraju.
Cena
187 zł - 323 zł
CZECHY: NAJTAŃSZE MIASTO Ostrawa 24% tańszy Czechy: hotele w mieście Ostrawa są najtańszymi w kraju, już od średnio 187 zł za noc.
CZECHY: NAJDROŻSZE MIASTO Szpindlerowy Młyn 32% droższy Czechy: miastem o najwyższych cenach hoteli jest Szpindlerowy Młyn, gdzie średnia cena za noc wynosi 323 zł
CZECHY: NAJPOPULARNIEJSZE MIASTO Praga 88% więcej wyszukiwań Czechy: miastem o największej liczbie wyszukiwań hoteli wśród użytkowników momondo jest Praga

Czechy - popularne miasta

Zarezerwuj jedną z najlepszych ofert, jakie do zaoferowania ma Czechy

Czechy — porady podróżnicze

Oto cenne wskazówki, które ułatwią planowanie podróży

Czechy — kiedy ceny noclegów są tutaj najniższe?

Czechy — z cenami za noc, zaczynającymi się od 248 zł, luty jest miesiącem o najniższych cenach zakwaterowania. Najdroższym jest z kolei grudzień.

Czechy — gdzie zatrzymuje się większość turystów?

Czechy potrafi przyciągnąć wieloma niezwykłymi miejscami, ale miastem cieszącym się największą popularnością jest właśnie Praga.

Czechy — które miasto oferuje najwyższe ceny za nocleg?

Czechy — według naszych danych, Szpindlerowy Młyn oferuje najdroższe pokoje hotelowe, których średnia cena za noc jest wyższa o 32% od średniej ceny w pozostałych miastach i wynosi 323 zł.

Czechy — które miasto oferuje najniższe ceny za nocleg?

Czechy — ceny za noc w mieście Praga rozpoczynają się od 89 zł, są więc niższe o 68% od reszty kraju.