Hotele Czechy

Czechy - znajdź najlepsze oferty 20 869 hoteli

Zameldowanie
Wyjazd
Porównaj z momondo |

Czechy: miasta z najniższymi cenami hoteli

Czechy: zastanawiasz się, które miasto odwiedzić? Zapoznaj się ze średnimi cenami hoteli w najpopularniejszych miastach kraju.
Cena
194 zł - 336 zł
CZECHY: NAJTAŃSZE MIASTO Ostrawa 24% tańszy Czechy: hotele w mieście Ostrawa są najtańszymi w kraju, już od średnio 194 zł za noc.
CZECHY: NAJDROŻSZE MIASTO Szpindlerowy Młyn 32% droższy Czechy: miastem o najwyższych cenach hoteli jest Szpindlerowy Młyn, gdzie średnia cena za noc wynosi 336 zł
CZECHY: NAJPOPULARNIEJSZE MIASTO Praga 88% więcej wyszukiwań Czechy: miastem o największej liczbie wyszukiwań hoteli wśród użytkowników momondo jest Praga

Czechy - popularne miasta

Zarezerwuj jedną z najlepszych ofert, jakie do zaoferowania ma Czechy

Czechy — porady podróżnicze

Oto cenne wskazówki, które ułatwią planowanie podróży

Czechy — kiedy ceny noclegów są tutaj najniższe?

Czechy — miesiąc Luty to najlepszy okres, by odwiedzić ten kraj — ceny za noc zaczynają się wówczas od 258 zł. Grudzień jest z kolei najdroższym miesiącem.

Czechy — gdzie zatrzymuje się większość turystów?

Czechy potrafi przyciągnąć wieloma niezwykłymi miejscami, ale miastem cieszącym się największą popularnością jest właśnie Praga.

Czechy — które miasto oferuje najwyższe ceny za nocleg?

Czechy — pobyt w mieście Szpindlerowy Młyn kosztuje średnio 336 zł za noc, co czyni je o 38% droższym od pozostałych miast w kraju.

Czechy — które miasto oferuje najniższe ceny za nocleg?

Czechy — miastem o najniższych cenach zakwaterowania jest Praga, gdzie średnia cena za jedną noc wynosi 72 zł. Praga oferuje więc o 78% niższe ceny od reszty kraju.