Hotele Francja

Francja - znajdź najlepsze oferty 302 610 hoteli

Zameldowanie
Wyjazd
Porównaj z momondo |

Francja: miasta z najniższymi cenami hoteli

Francja: zastanawiasz się, które miasto odwiedzić? Zapoznaj się ze średnimi cenami hoteli w najpopularniejszych miastach kraju.
Cena
211 zł - 531 zł
FRANCJA: NAJTAŃSZE MIASTO Lourdes 43% tańszy Francja: hotele w mieście Lourdes są najtańszymi w kraju, już od średnio 211 zł za noc.
FRANCJA: NAJDROŻSZE MIASTO Saint-Tropez 43% droższy Francja: miastem o najwyższych cenach hoteli jest Saint-Tropez, gdzie średnia cena za noc wynosi 531 zł
FRANCJA: NAJPOPULARNIEJSZE MIASTO Paryż 81% więcej wyszukiwań Francja: miastem o największej liczbie wyszukiwań hoteli wśród użytkowników momondo jest Paryż

Francja - popularne miasta

Zarezerwuj jedną z najlepszych ofert, jakie do zaoferowania ma Francja

Francja — porady podróżnicze

Oto cenne wskazówki, które ułatwią planowanie podróży

Francja — kiedy ceny noclegów są tutaj najniższe?

Francja — miesiąc styczeń to najlepszy okres, by odwiedzić ten kraj — ceny za noc zaczynają się wówczas od 325 zł. wrzesień jest z kolei najdroższym miesiącem.

Francja — gdzie zatrzymuje się większość turystów?

Nasi użytkownicy odwiedzający kraj Francja najczęściej zatrzymują się w mieście Paryż.

Francja — które miasto oferuje najwyższe ceny za nocleg?

Francja — Saint-Tropez oferuje najdroższe zakwaterowanie ze wszystkich miast kraju. Cena za jedną noc wynosi tutaj średnio 531 zł i jest o 43% wyższa od średniej ceny krajowej.

Francja — które miasto oferuje najniższe ceny za nocleg?

Francja — miastem o najniższych cenach zakwaterowania jest Pierrefitte-sur-Seine, gdzie średnia cena za jedną noc wynosi 144 zł. Pierrefitte-sur-Seine oferuje więc o 68% niższe ceny od reszty kraju.