Oferty hoteli Europa

Hotele Europa

Europa - znajdź najlepsze oferty hoteli

Zameldowanie
Wyjazd
Porównaj z momondo |

Europa – popularnie kraje, w których zarezerwujesz hotel

Europa to cel Twojej podróży, ale nie wiesz, który kraj wybrać? Sprawdź, gdzie znajdziesz najlepsze oferty
Cena
167 zł - 598 zł
EUROPA – NAJPOPULARNIEJSZY KRAJ Polska 88% więcej wyszukiwań Europa – Polska jest krajem o największej popularności wśród użytkowników momondo szukających hoteli.
EUROPA – NIEDROGI KRAJ Ukraina 56% tańszy Ukraina to tańsze hotele w porównaniu z innymi popularnymi krajami kontynentu – średnie ceny noclegów już od 167 zł za noc.
EUROPA – DROGI KRAJ Grecja 37% droższy Grecja to droższe hotele w porównaniu z innymi popularnymi krajami kontynentu – średnio w cenie 597 zł za noc.

Europa – informacje dla podróżujących

Europa – w których miastach podróżujący zatrzymują się najczęściej?

Najpopularniejszymi miastami kontynentu są Wrocław, Gdańsk i Kraków, odwiedzane odpowiednio 55%, 49% i 41% częściej przez użytkowników momondo. Jeśli więc Europa jest celem Twojej podróży, warto rozważyć pobyt w tych miastach.

Europa – które miasto oferuje najniższe ceny pokoi hotelowych?

Najtańszym miastem dla turystów jest Chemnitz, z cenami hoteli o 74% niższymi od średnich cen hoteli na kontynencie. Chemnitz oferuje pokoje za około 110 zł za noc. Alternatywę stanowią Izmir lub Częstochowa.

Pokoje w mieście Izmir kosztują średnio 111 zł, są więc 74% tańsze niż średnie ceny na kontynencie.

Jeśli bardziej interesuję Cię Częstochowa, znajdziesz tam pokoje w cenie około 125 zł za noc, czyli 70% taniej niż średnia cena kontynentu.

Europa – które charakterystyczne miejsca są najpopularniejsze?

Najpopularniejsze z charakterystycznych miejsc kontynentu to Plaża w Sopocie, Kolobrzeg Beach i Stadion Narodowy. Są to miejsca bardzo chętnie odwiedzane przez turystów.

Plaża w Sopocie znajduje się w mieście Sopot, gdzie średnia cena hotelu wynosi 283 zł za noc.

Jeśli interesuje Cię Kolobrzeg Beach, rozważ pobyt w mieście Kołobrzeg, gdzie za pokój hotelowy zapłacisz średnio 293 zł za noc.

Stadion Narodowy znajduje się natomiast w mieście Warszawa, gdzie wynajmiesz pokój w hotelu za około 175 zł za noc.

Europa – które z ofert hoteli uznawane są jako tanie?

Średnia cena pokoju hotelowego na całym kontynencie wynosi 406 zł za noc. momondo uznaje wszystkie oferty w cenach niższych od tej średniej jako tanie.

Jeśli interesują Cię któreś z tańszych krajów kontynentu, Ukraina (średnio 167 zł/noc), Polska (średnio 222 zł/noc) i Czechy (średnio 167 zł/noc) oferują korzystne ceny hoteli. Są to najtańsze kraje w tej części świata.


Odkrywaj świat

Interesuje Cię Europa? Rozważ wybór któregoś z tych wyjątkowych miejsc na Twoją kolejną podróż
Oferty hoteli Europa