Oferty hoteli Karaiby

Hotele Karaiby

Karaiby - znajdź najlepsze oferty hoteli

Zameldowanie
Wyjazd
Porównaj z momondo |

Karaiby – popularnie kraje, w których zarezerwujesz hotel

Karaiby to cel Twojej podróży, ale nie wiesz, który kraj wybrać? Sprawdź, gdzie znajdziesz najlepsze oferty
Cena
499 zł - 1 859 zł
KARAIBY – NAJPOPULARNIEJSZY KRAJ Dominikana 79% więcej wyszukiwań Karaiby – Dominikana jest krajem o największej popularności wśród użytkowników momondo szukających hoteli.
KARAIBY – NIEDROGI KRAJ Kuba 48% tańszy Kuba to tańsze hotele w porównaniu z innymi popularnymi krajami kontynentu – średnie ceny noclegów już od 498 zł za noc.
KARAIBY – DROGI KRAJ Bahamy 49% droższy Bahamy to droższe hotele w porównaniu z innymi popularnymi krajami kontynentu – średnio w cenie 1 858 zł za noc.

Karaiby – informacje dla podróżujących

Karaiby – w których miastach podróżujący zatrzymują się najczęściej?

Najpopularniejszymi miastami kontynentu są Punta Cana, Puerto Plata i Hawana, odwiedzane odpowiednio 88%, 64% i 51% częściej przez użytkowników momondo. Jeśli więc Karaiby jest celem Twojej podróży, warto rozważyć pobyt w tych miastach.

Karaiby – które miasto oferuje najniższe ceny pokoi hotelowych?

Najtańszym miastem dla turystów jest Bayahibe, z cenami hoteli o 64% niższymi od średnich cen hoteli na kontynencie. Bayahibe oferuje pokoje za około 351 zł za noc. Alternatywę stanowią Cayo Coco lub Hawana.

Pokoje w mieście Cayo Coco kosztują średnio 450 zł, są więc 53% tańsze niż średnie ceny na kontynencie.

Jeśli bardziej interesuję Cię Hawana, znajdziesz tam pokoje w cenie około 547 zł za noc, czyli 43% taniej niż średnia cena kontynentu.

Karaiby – które z ofert hoteli uznawane są jako tanie?

Średnia cena pokoju hotelowego na całym kontynencie wynosi 953 zł za noc. momondo uznaje wszystkie oferty w cenach niższych od tej średniej jako tanie.

Jeśli interesują Cię któreś z tańszych krajów kontynentu, Kuba (średnio 498 zł/noc), Portoryko (średnio 664 zł/noc) i Curaçao (średnio 498 zł/noc) oferują korzystne ceny hoteli. Są to najtańsze kraje w tej części świata.


Odkrywaj świat

Interesuje Cię Karaiby? Rozważ wybór któregoś z tych wyjątkowych miejsc na Twoją kolejną podróż
Oferty hoteli Karaiby