Oferty hoteli Południowy Pacyfik

Hotele Południowy Pacyfik

Południowy Pacyfik - znajdź najlepsze oferty hoteli

Zameldowanie
Wyjazd
Porównaj z momondo |

Południowy Pacyfik – popularnie kraje, w których zarezerwujesz hotel

Południowy Pacyfik to cel Twojej podróży, ale nie wiesz, który kraj wybrać? Sprawdź, gdzie znajdziesz najlepsze oferty
Cena
434 zł - 4 046 zł
POŁUDNIOWY PACYFIK – NAJPOPULARNIEJSZY KRAJ Australia 68% więcej wyszukiwań Południowy Pacyfik – Australia jest krajem o największej popularności wśród użytkowników momondo szukających hoteli.
POŁUDNIOWY PACYFIK – NIEDROGI KRAJ Australia 72% tańszy Australia to tańsze hotele w porównaniu z innymi popularnymi krajami kontynentu – średnie ceny noclegów już od 433 zł za noc.
POŁUDNIOWY PACYFIK – DROGI KRAJ Polinezja Francuska 63% droższy Polinezja Francuska to droższe hotele w porównaniu z innymi popularnymi krajami kontynentu – średnio w cenie 4 045 zł za noc.

Południowy Pacyfik – informacje dla podróżujących

Południowy Pacyfik – w których miastach podróżujący zatrzymują się najczęściej?

Najpopularniejszymi miastami kontynentu są Sydney, Nadi i Perth, odwiedzane odpowiednio 87%, 54% i 49% częściej przez użytkowników momondo. Jeśli więc Południowy Pacyfik jest celem Twojej podróży, warto rozważyć pobyt w tych miastach.

Południowy Pacyfik – które miasto oferuje najniższe ceny pokoi hotelowych?

Najtańszym miastem dla turystów jest Darwin, z cenami hoteli o 93% niższymi od średnich cen hoteli na kontynencie. Darwin oferuje pokoje za około 122 zł za noc. Alternatywę stanowią Fitzroy Island lub Auckland.

Pokoje w mieście Fitzroy Island kosztują średnio 297 zł, są więc 81% tańsze niż średnie ceny na kontynencie.

Jeśli bardziej interesuję Cię Auckland, znajdziesz tam pokoje w cenie około 437 zł za noc, czyli 72% taniej niż średnia cena kontynentu.

Południowy Pacyfik – które z ofert hoteli uznawane są jako tanie?

Średnia cena pokoju hotelowego na całym kontynencie wynosi 1 532 zł za noc. momondo uznaje wszystkie oferty w cenach niższych od tej średniej jako tanie.

Jeśli interesują Cię któreś z tańszych krajów kontynentu, Australia (średnio 433 zł/noc), Nowa Zelandia (średnio 437 zł/noc) i Wyspy Cooka (średnio 433 zł/noc) oferują korzystne ceny hoteli. Są to najtańsze kraje w tej części świata.


Odkrywaj świat

Interesuje Cię Południowy Pacyfik? Rozważ wybór któregoś z tych wyjątkowych miejsc na Twoją kolejną podróż
Oferty hoteli Południowy Pacyfik