Oferty hoteli Ameryka Południowa

Hotele Ameryka Południowa

Ameryka Południowa - znajdź najlepsze oferty hoteli

Zameldowanie
Wyjazd
Porównaj z momondo |

Ameryka Południowa – popularnie kraje, w których zarezerwujesz hotel

Ameryka Południowa to cel Twojej podróży, ale nie wiesz, który kraj wybrać? Sprawdź, gdzie znajdziesz najlepsze oferty
Cena
188 zł - 400 zł
AMERYKA POŁUDNIOWA – NAJPOPULARNIEJSZY KRAJ Brazylia 68% więcej wyszukiwań Ameryka Południowa – Brazylia jest krajem o największej popularności wśród użytkowników momondo szukających hoteli.
AMERYKA POŁUDNIOWA – NIEDROGI KRAJ Kolumbia 39% tańszy Kolumbia to tańsze hotele w porównaniu z innymi popularnymi krajami kontynentu – średnie ceny noclegów już od 188 zł za noc.
AMERYKA POŁUDNIOWA – DROGI KRAJ Argentyna 24% droższy Argentyna to droższe hotele w porównaniu z innymi popularnymi krajami kontynentu – średnio w cenie 400 zł za noc.

Ameryka Południowa – informacje dla podróżujących

Ameryka Południowa – w których miastach podróżujący zatrzymują się najczęściej?

Najpopularniejszymi miastami kontynentu są Rio de Janeiro, Buenos Aires i Lima, odwiedzane odpowiednio 87%, 69% i 54% częściej przez użytkowników momondo. Jeśli więc Ameryka Południowa jest celem Twojej podróży, warto rozważyć pobyt w tych miastach.

Ameryka Południowa – które miasto oferuje najniższe ceny pokoi hotelowych?

Najtańszym miastem dla turystów jest Armenia, z cenami hoteli o 49% niższymi od średnich cen hoteli na kontynencie. Armenia oferuje pokoje za około 158 zł za noc. Alternatywę stanowią Cartagena de Indias lub Bogota.

Pokoje w mieście Cartagena de Indias kosztują średnio 210 zł, są więc 33% tańsze niż średnie ceny na kontynencie.

Jeśli bardziej interesuję Cię Bogota, znajdziesz tam pokoje w cenie około 254 zł za noc, czyli 18% taniej niż średnia cena kontynentu.

Ameryka Południowa – które z ofert hoteli uznawane są jako tanie?

Średnia cena pokoju hotelowego na całym kontynencie wynosi 307 zł za noc. momondo uznaje wszystkie oferty w cenach niższych od tej średniej jako tanie.

Jeśli interesują Cię któreś z tańszych krajów kontynentu, Kolumbia (średnio 188 zł/noc), Wenezuela (średnio 298 zł/noc) i {6} (średnio 188 zł/noc) oferują korzystne ceny hoteli. Są to najtańsze kraje w tej części świata.


Odkrywaj świat

Interesuje Cię Ameryka Południowa? Rozważ wybór któregoś z tych wyjątkowych miejsc na Twoją kolejną podróż
Oferty hoteli Ameryka Południowa