Hotele Azja

Azja - znajdź najlepsze oferty hoteli

Zameldowanie
Wyjazd
Porównaj z momondo |

Azja – popularnie kraje, w których zarezerwujesz hotel

Azja to cel Twojej podróży, ale nie wiesz, który kraj wybrać? Sprawdź, gdzie znajdziesz najlepsze oferty
Cena
135 zł - 1 173 zł
AZJA – NAJPOPULARNIEJSZY KRAJ Tajlandia 78% więcej wyszukiwań Azja – Tajlandia jest krajem o największej popularności wśród użytkowników momondo szukających hoteli.
AZJA – NIEDROGI KRAJ Gruzja 69% tańszy Gruzja to tańsze hotele w porównaniu z innymi popularnymi krajami kontynentu – średnie ceny noclegów już od 134 zł za noc.
AZJA – DROGI KRAJ Malediwy 64% droższy Malediwy to droższe hotele w porównaniu z innymi popularnymi krajami kontynentu – średnio w cenie 1 172 zł za noc.

Azja – informacje dla podróżujących

Azja – w których miastach podróżujący zatrzymują się najczęściej?

Najpopularniejszymi miastami kontynentu są Singapur, Bangkok i Tokio, odwiedzane odpowiednio 72%, 70% i 42% częściej przez użytkowników momondo. Jeśli więc Azja jest celem Twojej podróży, warto rozważyć pobyt w tych miastach.

Azja – które miasto oferuje najniższe ceny pokoi hotelowych?

Najtańszym miastem dla turystów jest Tajpej, z cenami hoteli o 92% niższymi od średnich cen hoteli na kontynencie. Tajpej oferuje pokoje za około 30 zł za noc. Alternatywę stanowią Kutaisi lub Bangkok.

Pokoje w mieście Kutaisi kosztują średnio 62 zł, są więc 83% tańsze niż średnie ceny na kontynencie.

Jeśli bardziej interesuję Cię Bangkok, znajdziesz tam pokoje w cenie około 85 zł za noc, czyli 77% taniej niż średnia cena kontynentu.

Azja – które charakterystyczne miejsca są najpopularniejsze?

Najpopularniejsze z charakterystycznych miejsc kontynentu to Railay Beach Viewpoint, Patong Beach i Kata Beach. Są to miejsca bardzo chętnie odwiedzane przez turystów.

Railay Beach Viewpoint znajduje się w mieście Krabi, gdzie średnia cena hotelu wynosi 168 zł za noc.

Jeśli interesuje Cię Patong Beach, rozważ pobyt w mieście Patong, gdzie za pokój hotelowy zapłacisz średnio 252 zł za noc.

Kata Beach znajduje się natomiast w mieście Karon, gdzie wynajmiesz pokój w hotelu za około 233 zł za noc.

Azja – które z ofert hoteli uznawane są jako tanie?

Średnia cena pokoju hotelowego na całym kontynencie wynosi 363 zł za noc. momondo uznaje wszystkie oferty w cenach niższych od tej średniej jako tanie.

Jeśli interesują Cię któreś z tańszych krajów kontynentu, Tajwan (średnio 30 zł/noc), Gruzja (średnio 134 zł/noc) i Filipiny (średnio 30 zł/noc) oferują korzystne ceny hoteli. Są to najtańsze kraje w tej części świata.


Odkrywaj świat

Interesuje Cię Azja? Rozważ wybór któregoś z tych wyjątkowych miejsc na Twoją kolejną podróż