Hotele Azja

Azja - znajdź najlepsze oferty hoteli

Zameldowanie
Wyjazd
Porównaj z momondo |

Azja – popularnie kraje, w których zarezerwujesz hotel

Azja to cel Twojej podróży, ale nie wiesz, który kraj wybrać? Sprawdź, gdzie znajdziesz najlepsze oferty
Cena
122 zł - 1 800 zł
AZJA – NAJPOPULARNIEJSZY KRAJ Tajlandia 75% więcej wyszukiwań Azja – Tajlandia jest krajem o największej popularności wśród użytkowników momondo szukających hoteli.
AZJA – NIEDROGI KRAJ Filipiny 75% tańszy Filipiny to tańsze hotele w porównaniu z innymi popularnymi krajami kontynentu – średnie ceny noclegów już od 121 zł za noc.
AZJA – DROGI KRAJ Malediwy 74% droższy Malediwy to droższe hotele w porównaniu z innymi popularnymi krajami kontynentu – średnio w cenie 1 799 zł za noc.

Azja – informacje dla podróżujących

Azja – w których miastach podróżujący zatrzymują się najczęściej?

Najpopularniejszymi miastami kontynentu są Singapur, Bangkok i Tokio, odwiedzane odpowiednio 72%, 70% i 42% częściej przez użytkowników momondo. Jeśli więc Azja jest celem Twojej podróży, warto rozważyć pobyt w tych miastach.

Azja – które miasto oferuje najniższe ceny pokoi hotelowych?

Najtańszym miastem dla turystów jest Tajpej, z cenami hoteli o 92% niższymi od średnich cen hoteli na kontynencie. Tajpej oferuje pokoje za około 29 zł za noc. Alternatywę stanowią Kutaisi lub Khlong Sok.

Pokoje w mieście Kutaisi kosztują średnio 91 zł, są więc 76% tańsze niż średnie ceny na kontynencie.

Jeśli bardziej interesuję Cię Khlong Sok, znajdziesz tam pokoje w cenie około 95 zł za noc, czyli 75% taniej niż średnia cena kontynentu.

Azja – które charakterystyczne miejsca są najpopularniejsze?

Najpopularniejsze z charakterystycznych miejsc kontynentu to Railay Beach Viewpoint, Patong Beach i Park Narodowy Khao Sok. Są to miejsca bardzo chętnie odwiedzane przez turystów.

Railay Beach Viewpoint znajduje się w mieście Krabi, gdzie średnia cena hotelu wynosi 205 zł za noc.

Jeśli interesuje Cię Patong Beach, rozważ pobyt w mieście Patong, gdzie za pokój hotelowy zapłacisz średnio 218 zł za noc.

Park Narodowy Khao Sok znajduje się natomiast w mieście Khlong Sok, gdzie wynajmiesz pokój w hotelu za około 95 zł za noc.

Azja – które z ofert hoteli uznawane są jako tanie?

Średnia cena pokoju hotelowego na całym kontynencie wynosi 377 zł za noc. momondo uznaje wszystkie oferty w cenach niższych od tej średniej jako tanie.

Jeśli interesują Cię któreś z tańszych krajów kontynentu, Tajwan (średnio 29 zł/noc), Filipiny (średnio 121 zł/noc) i Kambodża (średnio 29 zł/noc) oferują korzystne ceny hoteli. Są to najtańsze kraje w tej części świata.


Odkrywaj świat

Interesuje Cię Azja? Rozważ wybór któregoś z tych wyjątkowych miejsc na Twoją kolejną podróż