Oferty hoteli Azja Filipiny

Hotele Filipiny

Filipiny - znajdź najlepsze oferty 19 144 hoteli

Zameldowanie
Wyjazd
Porównaj z momondo |

Filipiny: miasta z najniższymi cenami hoteli

Filipiny: zastanawiasz się, które miasto odwiedzić? Zapoznaj się ze średnimi cenami hoteli w najpopularniejszych miastach kraju.
Cena
123 zł - 343 zł
FILIPINY: NAJTAŃSZE MIASTO Puerto Princesa 43% tańszy Filipiny: hotele w mieście Puerto Princesa są najtańszymi w kraju, już od średnio 123 zł za noc.
FILIPINY: NAJDROŻSZE MIASTO El Nido 60% droższy Filipiny: miastem o najwyższych cenach hoteli jest El Nido, gdzie średnia cena za noc wynosi 343 zł
FILIPINY: NAJPOPULARNIEJSZE MIASTO Cebu City 12% więcej wyszukiwań Filipiny: miastem o największej liczbie wyszukiwań hoteli wśród użytkowników momondo jest Cebu City

Filipiny - popularne miasta

Zarezerwuj jedną z najlepszych ofert, jakie do zaoferowania ma Filipiny

Filipiny — porady podróżnicze

Oto cenne wskazówki, które ułatwią planowanie podróży

Filipiny — kiedy ceny noclegów są tutaj najniższe?

Filipiny — miesiąc listopad to najlepszy okres, by odwiedzić ten kraj — ceny za noc zaczynają się wówczas od 329 zł. luty jest z kolei najdroższym miesiącem.

Filipiny — gdzie zatrzymuje się większość turystów?

Filipiny potrafi przyciągnąć wieloma niezwykłymi miejscami, ale miastem cieszącym się największą popularnością jest właśnie Cebu City.

Filipiny — które miasto oferuje najwyższe ceny za nocleg?

Filipiny — według naszych danych, El Nido oferuje najdroższe pokoje hotelowe, których średnia cena za noc jest wyższa o 60% od średniej ceny w pozostałych miastach i wynosi 343 zł.

Filipiny — które miasto oferuje najniższe ceny za nocleg?

Według naszych użytkowników El Nido posiada najniższe ceny pokoi w kraju, których średnia cena wynosi 32 zł i jest o 91% niższa od średniej ceny noclegów w pozostałych miastach.

Oferty hoteli Azja Filipiny