Wynajem samochodów na Filipinach

Szukasz tanich ofert wynajmu aut na Filipinach? Znajdziesz je tutaj!

Manila, Region Stołeczny, Filipiny
19 sie — 26 sie
Zwrot w miejscu odbioru
Manila, Region Stołeczny, Filipiny
pt. 19.8
Południe
pt. 26.8
Południe
Wiek kierowcy:

Filipiny oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Filipiny – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Samochody Małe

153 zł - 265 zł

Wszystkie typy samochodów

121 zł - 511 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Filipiny wynosi 146 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest października, z cenami niższymi o około 0%, zaczynającymi się już od 153 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 9% tańszy niższe od średnich cen w mieście Filipiny. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Filipiny zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.


Znajdź popularne atrakcje w pobliżu miejsca odbioru samochodu

Filipiny – sprawdź największe atrakcje w pobliżu popularnych wypożyczalni samochodów

Atrakcje w pobliżu:

Nacpan Beach392,8 km
Alona Beach627,4 km

Atrakcje w pobliżu:

Alona Beach87,5 km
Nacpan Beach509,4 km

Atrakcje w pobliżu:

Nacpan Beach446,6 km
Alona Beach716,7 km

Filipiny – wypożycz samochód w pobliżu jednego z tych popularnych hoteli

Filipiny – najpopularniejsze hotele

Wynajem samochodów Filipiny

Filipiny - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Filipiny – najtańszy wynajem samochodów oferuje Right Cars. W niektórych miastach użytkownicy znaleźli oferty wynajmu już za 164 zł za dzień. Jest to niższa cena, w porównaniu do średnich krajowych ceny wynoszących 164 zł za dzień. Pamiętaj, że ceny zazwyczaj różnią się w zależności od tego, jakiego samochodu szukasz.

Filipiny – Hertz posiada najwięcej punktów wynajmu. Wypożyczalnia dysponuje 21 punktami wynajmu, a wiele z nich można znaleźć na lotniskach i w centrum miasta. Cebu City może być dobrym pomysłem, ponieważ to najpopularniejsze miasto kraju. Hertz to wypożyczalnia z rozbudowaną siatką i 3 punktami wynajmu na lotnisku lub w centrum miasta.

Filipiny – Wynajmując samochód w tym kraju, pamiętaj, że obowiązuje tu po prawej stronie.

Filipiny to jakość dróg oceniana na 3,3 w skali od 1 do 7 (gdzie 1 to najniższa możliwa ocena). Oznacza to, że kraj ten zajmuje 97. miejsce na 137 państw pod względem jakości dróg. Pamiętaj jednak, że w zależności od tego, który region kraju zdecydujesz się odwiedzić, stan dróg może się różnić.

Filipiny – Dopuszczalne stężenie alkoholu we krwi wynosi 0,50‰. Należy sprawdzić lokalne prawa, obowiązujące w danym regionie lub mieście, gdyż limit ten może się różnić. Dopuszczalne stężenie alkoholu we krwi może różnić się w zależności od wieku, doświadczenia kierowcy oraz w przypadku, gdy prowadzisz pojazd firmowy. 18 lat to wiek prawny, od którego można spożywać alkohol w tym kraju. W tym kraju obowiązują surowe prawa dotyczące spożywania alkoholu i prowadzenia pojazdów przez osoby, które nie osiągnęły odpowiedniego wieku.

Economy to typ auta, który cieszy się największą popularnością wśród podróżnych odwiedzających ten kraj (Filipiny). Jak wynika z naszych danych, 29% osób preferuje właśnie ten typ samochodu. Może mieć to związek z planowanymi aktywnościami lub warunkami pogodowymi w miejscu pobytu. Wynajmując auto tego typu w tym kraju, możesz liczyć się z wydatkiem rzędu 164 zł za dzień.

Filipiny – W zeszłym tygodniu średnie ceny paliwa w tym kraju wyniosły 6,54 zł per liter. Filipiny – Jak wynika z naszych danych, ceny paliwa w tym kraju w skali światowej nie są najwyższe ani najniższe. Algieria obecnie odnotowuje najniższe ceny paliwa wynoszące 1,46 zł per liter, a Hongkong – najwyższe, w wysokości 13,52 zł per liter. Pamiętaj, że ceny regularnie się zmieniają i mogą różnić się w zależności od daty podróży.


Filipiny – wypożyczalnie samochodów w popularnych regionach

Filipiny – znajdź idealny samochód na Twoją podróż do któregokolwiek z tych atrakcyjnych regionów

Filipiny – wypożyczalnie samochodów w popularnych miastach

Filipiny – porównaj ceny wynajmu samochodów na najpopularniejszych lotniskach

Zacznij planować swoją podróż do: Filipiny


Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo przeszukuje i porównuje tysiące stron z wynajmem samochodów, aby zapewnić Ci najlepszy wybór zasad wynajmu i wypożyczalni. Znalezienie samochodu jest szybkie i bezpłatne, więc korzystanie z momondo do rezerwacji samochodów ma sens.

momondo pomaga znaleźć najlepsze oferty wynajmu samochodów, umożliwiając filtrowanie wyników według ceny, liczby pasażerów, cech samochodu, miejsca odbioru, zwrotu i wielu innych czynników.

Tak, momondo pozwala na przefiltrowanie wyników wyszukiwania wypożyczalni samochodów i wyświetlenie tylko tych, które oferują bezpłatne odwołanie.

Dogodne zasady tankowania to jedna z opcji dostępnych podczas wyszukiwania samochodów na momondo pozwalająca na wyświetlenie tylko interesujących Cię wyników.

Tak, na momondo można wyszukiwać samochodów na wynajem z usługą dokładnego czyszczenia.

Oczywiście. Możesz przefiltrować oferty wynajmu samochodów na momondo, by wyświetlić tylko te bez limitu kilometrów.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Rezerwuj z pełnym przekonaniem
Porównujemy oferty wynajmu samochodów z ponad 70 000 lokalizacji, umożliwiając Ci dokonanie szybkiego i łatwego wyboru.
Świadomość ekologiczna
Wybierz jeden z wielu pojazdów, w tym hybrydowe i elektryczne, aby Twoja podróż była przyjemna i przyjazna środowisku.
Brak ukrytych kosztów
Wszystkie podane ceny są cenami całkowitymi. Nie ma żadnych ukrytych kosztów ani opłat, więc masz pewność, że cena, którą widzisz, jest wiarygodna.