Wynajem samochodów w Indonezji

Szukasz tanich ofert wynajmu aut w Indonezji? Znajdziesz je tutaj!

Denpasar, Bali, Indonezja
19 sie — 26 sie
Zwrot w miejscu odbioru
Denpasar, Bali, Indonezja
pt. 19.8
Południe
pt. 26.8
Południe
Wiek kierowcy:

Indonezja oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Indonezja – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Samochody Małe

187 zł - 236 zł

Wszystkie typy samochodów

173 zł - 331 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Indonezja wynosi 145 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest czerwca, z cenami niższymi o około 0%, zaczynającymi się już od 187 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 37% tańszy niższe od średnich cen w mieście Indonezja. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Indonezja zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Małe) w mieście Indonezja znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Indonezja wynosi 185 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 16%, zaczynającymi się już od 158 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 20% tańszy niższe od średnich cen w mieście Indonezja. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Indonezja zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Indonezja wynosi 181 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lipca, z cenami niższymi o około 0%, zaczynającymi się już od 281 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 22% tańszy niższe od średnich cen w mieście Indonezja. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Indonezja zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Indonezja wynosi 193 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lipca, z cenami niższymi o około 0%, zaczynającymi się już od 208 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 17% tańszy niższe od średnich cen w mieście Indonezja. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Indonezja zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Fiat 500
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

56 zł/dzień

26 sie - 12 wrz
Fiat 500
Fiat 500
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

53 zł/dzień

10 paź - 16 paź
Fiat 500

Znajdź popularne atrakcje w pobliżu miejsca odbioru samochodu

Indonezja – sprawdź największe atrakcje w pobliżu popularnych wypożyczalni samochodów

Atrakcje w pobliżu:

zatoka Jimbaran3,6 km
Kuta Beach3,7 km
Legian Beach5,4 km
Seminyak Beach5,9 km
Bali Nusa Dua Theater9,3 km

Atrakcje w pobliżu:

Canggu Beach975,3 km
Seminyak Beach979,7 km
Legian Beach980,1 km
Kuta Beach981,0 km
zatoka Jimbaran982,7 km

Atrakcje w pobliżu:

Canggu Beach294,7 km
Seminyak Beach299,6 km
Legian Beach300,1 km
Ubud Monkey Forest300,2 km
Kuta Beach301,3 km

Indonezja – wypożycz samochód w pobliżu jednego z tych popularnych hoteli

Indonezja – najpopularniejsze hotele

Wynajem samochodów Indonezja

Indonezja - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Eazyrent z reguły oferuje najniższe ceny wynajmu samochodów (Indonezja). Osoby, które rezerwują w tej wypożyczalni, mogą często znaleźć oferty wynajmu w cenie już od 173 zł za dzień. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że znajdziesz ceny wynajmu poniżej średniej krajowej, wynoszącej 207 zł za dzień. Ceny mogą się różnić w zależności od miasta i typu samochodu.

Indonezja – TRAC Astra posiada najwięcej punktów wynajmu. Wypożyczalnia dysponuje 41 punktami wynajmu, a wiele z nich można znaleźć na lotniskach i w centrum miasta. Jeszcze nie wiesz, które miasta odwiedzić, ale już wiesz, że chcesz wypożyczyć auto w TRAC Astra? Denpasar to najpopularniejsze miasto kraju i znajdziesz tam 3 punkty wynajmu TRAC Astra.

Indonezja – Odwiedzając ten kraj, pamiętaj, że obowiązuje tu ruch lewostronny. Nieprzestrzeganie zasad ruchu drogowego może podlegać grzywnie oraz powodować wypadki samochodowe.

Patrząc na dane o jakości dróg w 2019 roku, Indonezja to 80. kraj w rankingu. Jakość dróg wewnątrz kraju została oceniona na 3,7 na 7, gdzie 7 to najwyższa możliwa ocena. Pamiętaj, że pogoda i prace budowlane mogą mieć wpływ na warunki drogowe podczas Twojej wizyty.

Indonezja – Dopuszczalne stężenie alkoholu we krwi podczas prowadzenia pojazdu wynosi 0,00‰. W przypadku jego przekroczenia zarówno mieszkańcom kraju, jak i turystom grożą kary. Wiek od którego można spożywać napoje alkoholowe to 21 lat. Po spożyciu alkoholu nie zaleca się prowadzenia pojazdów silnikowych.

Wybór samochodów na wynajem jest duży, ale jeśli kraj, który odwiedzasz, to Indonezja, zwróć uwagę, że najpopularniejszy typ auta to Passenger Van. Szacujemy, że 25% osób korzystających z naszego serwisu w ciągu ostatnich 30 dni wybrało właśnie typ samochodu Passenger Van, którego wynajem to koszt średnio 245 zł za dzień. Możesz oczywiście wybrać inne auto w zależności of tego, ile chcesz wydać, co planujesz i jaka jest pogoda.

Indonezja – W zeszłym tygodniu średnie ceny paliwa w tym kraju wyniosły 5,31 zł per liter. Jeśli chcesz niedrogo wynająć samochód, zastanów się nad podróżą do kraju, w którym ceny paliwa są niskie. Taki kraj to np. Algieria, gdzie wynoszą one 1,46 zł per liter. Hongkong to natomiast kraj dla tych, którzy nie martwią się cenami paliwa, które od zeszłego tygodnia utrzymują się na poziomie 13,52 zł per liter .


Indonezja – wypożyczalnie samochodów w popularnych regionach

Indonezja – znajdź idealny samochód na Twoją podróż do któregokolwiek z tych atrakcyjnych regionów

Indonezja – wypożyczalnie samochodów w popularnych miastach

Indonezja – porównaj ceny wynajmu samochodów na najpopularniejszych lotniskach

Indonezja – wypożyczalnie samochodów na popularnych lotniskach

Indonezja – wypożycz samochód na jednym z najpopularniejszych lotnisk

Zacznij planować swoją podróż do: Indonezja


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Korzystanie z momondo do znalezienia oferty samochodu na wynajem pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. momondo przeszukuje tysiące stron i lokalizacji wypożyczalni samochodów, aby zapewnić Ci szeroki wybór opcji i samochodów do wyboru.

Po wyszukaniu ofert wynajmu samochodów momondo wyświetli wyniki i umożliwi znalezienie najlepszej oferty przy użyciu naszych filtrów; możesz zawęzić wyszukiwanie według typu pojazdu, ceny, agencji i wielu reguł, mogących mieć zastosowanie.

Oczywiście! momondo oferuje filtry wyszukiwania umożliwiające znalezienie wypożyczalni samochodów z opcją bezpłatnego odwołania.

Tak, dogodne zasady tankowania to jeden z filtrów wyszukiwania oferowanych przez momondo dla wszystkich lokalizacji.

Tak, momondo pokazuje oferty z usługą dokładnego czyszczenia wypożyczanych samochodów.

momondo oferuje filtry, dzięki którym możesz znaleźć oferty samochodów na wynajem bez limitu kilometrów.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Rezerwuj z pełnym przekonaniem
Porównujemy oferty wynajmu samochodów z ponad 70 000 lokalizacji, umożliwiając Ci dokonanie szybkiego i łatwego wyboru.
Świadomość ekologiczna
Wybierz jeden z wielu pojazdów, w tym hybrydowe i elektryczne, aby Twoja podróż była przyjemna i przyjazna środowisku.
Brak ukrytych kosztów
Wszystkie podane ceny są cenami całkowitymi. Nie ma żadnych ukrytych kosztów ani opłat, więc masz pewność, że cena, którą widzisz, jest wiarygodna.