Wynajem samochodów w Tajwanie

Szukasz tanich ofert wynajmu aut w Tajwanie? Znajdziesz je tutaj!

Tajpej, Tajwan
3 gru — 10 gru
Tajpej, Tajwan
ndz. 3.12
Południe
ndz. 10.12
Południe
Wiek kierowcy:

Oferty wypożyczalni z ponad 70 000 miejsc.

Informacje i trendy dotyczące wynajmu samochochodów w mieście Tajwan

Przydatne wskazówki, które pomogą Ci zarezerwować idealne auto w mieście Tajwan.

Tajwan – Która wypożyczalnia oferuje najtańszy wynajem aut?

Tajwan – najtańszy wynajem samochodów oferuje Chailease. W niektórych miastach użytkownicy znaleźli oferty wynajmu już za 304 zł za dzień. Jest to niższa cena, w porównaniu do średnich krajowych ceny wynoszących 329 zł za dzień. Pamiętaj, że ceny zazwyczaj różnią się w zależności od tego, jakiego samochodu szukasz.

Tajwan - która wypożyczalnia ma najwięcej punktów wynajmu?

Tajwan – najwięcej ofert wynajmu samochodów oferuje CarPlus. Wypożyczalnia dysponuje obecnie 52 punktami wynajmu zarówno na lotniskach, jak i w centrum miasta w całym kraju. Jeśli jeszcze nie wiesz, do którego miasta się wybrać, dobrym pomysłem może być Tajpej, czyli jedno z najpopularniejszych miast kraju. Znajdziesz tam 16 punktów wynajmu wypożyczalni CarPlus.

Tajwan – Jakie samochody są najczęściej wypożyczane w tym kraju?

Klasa kompaktowa to typ auta, który cieszy się największą popularnością wśród podróżnych odwiedzających ten kraj (Tajwan). Jak wynika z naszych danych, 46% osób preferuje właśnie ten typ samochodu. Może mieć to związek z planowanymi aktywnościami lub warunkami pogodowymi w miejscu pobytu. Wynajmując auto tego typu w tym kraju, możesz liczyć się z wydatkiem rzędu 366 zł za dzień.

Tajwan oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Tajwan – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Małe cars

282 zł - 366 zł

Wszystkie typy samochodów

287 zł - 481 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (małe car) w mieście Tajwan wynosi 314 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 11%, zaczynającymi się już od 282 zł za dzień. Wynajem auta typu małe car jest zazwyczaj 18% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Tajwan. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Tajwan zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (średnie car) w mieście Tajwan wynosi 275 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 26%, zaczynającymi się już od 350 zł za dzień. Wynajem auta typu średnie car jest zazwyczaj 28% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Tajwan. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Tajwan zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Tajwan wynosi 231 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest maja, z cenami niższymi o około 83%, zaczynającymi się już od 425 zł za dzień. Wynajem auta typu SUV jest zazwyczaj 40% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Tajwan. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Tajwan zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.


Tajwan – wypożyczalnie samochodów

Tajwan - wszystkie największe wypożyczalnie

CarPlus

52 lokalizacje

Chailease

47 lokalizacji

Hertz

41 lokalizacji

Avis

37 lokalizacji

Fortune HS Leasing (匯豐協新租車)

33 lokalizacje

Budget

32 lokalizacje

IWS

26 lokalizacji

Dollar

25 lokalizacji

Znajdź popularne atrakcje w pobliżu miejsca odbioru samochodu

Tajwan – sprawdź największe atrakcje w pobliżu popularnych wypożyczalni samochodów

Atrakcje w pobliżu:

Alishan179,5 km

Atrakcje w pobliżu:

Alishan114,1 km

Atrakcje w pobliżu:

Alishan188,4 km

Tajwan – wypożycz samochód w pobliżu jednego z tych popularnych hoteli

Tajwan – najpopularniejsze hotele

Wynajem samochodów Tajwan

Tajwan - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Tajwan - Czy w tym kraju obowiązuje ruch lewostronny czy prawostronny?

Tajwan – Zarówno krajowych, jaki i zagranicznych kierowców obowiązuje po prawej stronie. Jazda po przeciwnej stronie może prowadzić do naruszenia przepisów ruchu drogowego oraz poważnych wypadków.

Tajwan - jaka jest jakość krajowych dróg?

Patrząc na dane o jakości dróg w 2019 roku, Tajwan to 10. kraj w rankingu. Jakość dróg wewnątrz kraju została oceniona na 5,8 na 7, gdzie 7 to najwyższa możliwa ocena. Pamiętaj, że pogoda i prace budowlane mogą mieć wpływ na warunki drogowe podczas Twojej wizyty.

Tajwan – Jakie jest dopuszczalny poziom alkoholu we krwi dla kierowców?

Tajwan – Dopuszczalne stężenie alkoholu we krwi u kierowcy wynosi 0,50‰. W poszczególnych regionach i miastach mogą obowiązywać dodatkowe zasady dotyczące dopuszczalnego limitu spożywania alkoholu. Zapoznaj się z nimi, zanim zarezerwujesz samochód. Wiek od którego można spożywać napoje alkoholowe to 18 lat. Po spożyciu alkoholu nie zaleca się prowadzenia pojazdów silnikowych.

Tajwan – Ile kosztuje paliwo w tym kraju?

Tajwan – Od zeszłego tygodnia ceny paliwa wynoszą 3,87 zł per liter. Warto wziąć to pod uwagę, planując swój budżet, jeśli zamierzasz wynająć samochód w tym kraju. Jeśli chcesz niedrogo wynająć samochód, zastanów się nad podróżą do kraju, w którym ceny paliwa są niskie. Taki kraj to np. Kuwejt, gdzie wynoszą one 1,36 zł per liter. Hongkong to natomiast kraj dla tych, którzy nie martwią się cenami paliwa, które od zeszłego tygodnia utrzymują się na poziomie 12,36 zł per liter .

samochody w: Tajwan – kiedy miała miejsce ostatnia aktualizacja cen na momondo?

samochody w: Tajwan – ceny są odświeżane codziennie.

samochody w: Tajwan – ile stron przeszukuje momondo?

samochody w: Tajwan – liczba dostępnych operatorów to 550 (dane na listopada 2023).

Ile trzeba mieć lat, aby wynająć samochód w: Tajwan?

W zależności od kraju minimalny wiek kierowcy może być inny (dotyczy to również: Tajwan). W wielu krajach UE kierowcy muszą mieć ukończone 18 lat. Żeby wypożyczyć samochód za granicą, musisz zazwyczaj mieć co najmniej 21 lat, a jeśli masz mniej niż 25 lat, może zostać naliczona dodatkowa opłata za młodego kierowcę. Zalecamy zapoznanie się z regulaminem wypożyczalni przed dokonaniem rezerwacji.

Tajwan: jakie dokumenty lub dowód tożsamości są potrzebne do wypożyczenia samochodu w tym miejscu?

Tajwan: aby wynająć samochód w tym miejscu, wszyscy kierowcy muszą przedstawić ważne pełne prawo jazdy. Jeśli prawo jazdy jest napisane w języku innym niż język kraju wynajmu, może być wymagane międzynarodowe zezwolenie na prowadzenie pojazdu, aby uniknąć ryzyka otrzymania grzywny. Jeśli wynajmujesz samochód za granicą, może być również konieczne przedstawienie dowodu podróży powrotnej i informacji o zakwaterowaniu podczas pobytu. Zawsze zalecamy potwierdzenie tych informacji z wypożyczalnią, w której dokonujesz rezerwacji.


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Tajwan – dlaczego warto korzystać z momondo, szukając ofert wynajmu samochodów?

Wybór momondo do znalezienia samochodów na wynajem ma sens, ponieważ nasz serwis jest szybki i bezpłatny. Znajdujemy wszystkie ceny i zasady wynajmu samochodów, a Ty po prostu wybierasz tę ofertę, która jest najlepsza dla Ciebie i Twojej podróży.

Tajwan – w jaki sposób momondo pomoże mi znaleźć najlepszą ofertę wynajmu samochodu?

momondo pomaga znaleźć najlepsze oferty wynajmu samochodów, umożliwiając filtrowanie wyników według ceny, liczby pasażerów, cech samochodu, miejsca odbioru, zwrotu i wielu innych czynników.

Tajwan – czy znajdę na momondo oferty samochodów do wynajęcia z bezpłatnym odwołaniem?

Tak, możesz wyszukać wypożyczalni samochodów oferujących bezpłatne odwołanie, korzystając z filtrów na momondo.

Tajwan – czy znajdę oferty wynajmu samochodów z dogodnymi zasadami tankowania na momondo?

Oczywiście! momondo oferuję taką opcję podczas wyszukiwania samochodów do wynajęcia.

Tajwan – czy znajdę na momondo wypożyczalnię samochodów oferującą dokładne czyszczenie?

Oczywiście, momondo oferuje filtry wyszukiwania umożliwiające znalezienie samochodów z usługą dokładnego czyszczenia.

Tajwan – czy momondo umożliwia wyszukiwanie samochodów na wynajem bez limitu kilometrów?

Brak limitu kilometrów to jedna z opcji, którą można wybrać, szukając samochodu do wynajęcia na momondo.


Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Tajwan)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.