Wynajem samochodów w Gruzji

Szukasz tanich ofert wynajmu aut w Gruzji? Znajdziesz je tutaj!

Kutaisi, Gruzja
3 lut — 10 lut
Zwrot w miejscu odbioru
Kutaisi, Gruzja
pt. 3.2
Południe
pt. 10.2
Południe
Wiek kierowcy:

Gruzja – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Gruzja – znajdź najlepsze oferty popularnych samochodów do wynajęcia poniżej
Kia Rio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Samochody 4-drzwiowe

29 zł/dzień

4 lut - 14 lut
Kia Rio
BMW X3
lub podobny (SUV klasy wyższej)
Dla 5 pasażerów
Samochody 4-drzwiowe

55 zł/dzień

13 lut - 21 lut
BMW X3
Volkswagen Tiguan
lub podobny (Średni SUV)
Dla 5 pasażerów

52 zł/dzień

13 lut - 21 lut
Volkswagen Tiguan
Mercedes-Benz GLA
lub podobny (Średni SUV)
Dla 5 pasażerów

35 zł/dzień

6 lut - 20 lut
Mercedes-Benz GLA
Skoda Superb
lub podobny (Klasa standardowa)
Dla 5 pasażerów

38 zł/dzień

6 lut - 20 lut
Skoda Superb
Renault Mégane
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

27 zł/dzień

10 kwi - 17 kwi
Renault Mégane
Kia Rio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Samochody 4-drzwiowe

21 zł/dzień

6 lut - 20 lut
Kia Rio
Skoda Octavia
lub podobny (Klasa średnia)
Dla 5 pasażerów

37 zł/dzień

6 lut - 20 lut
Skoda Octavia
Mercedes-Benz C-Class
lub podobny (Klasa premium)
Dla 5 pasażerów

62 zł/dzień

6 lut - 20 lut
Mercedes-Benz C-Class

Gruzja oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Gruzja – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Samochody Małe

158 zł - 219 zł

Wszystkie typy samochodów

304 zł - 460 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Gruzja wynosi 192 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 18%, zaczynającymi się już od 158 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 46% tańszy niższe od średnich cen w mieście Gruzja. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Gruzja zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Małe) w mieście Gruzja znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Gruzja wynosi 298 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 15%, zaczynającymi się już od 256 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 17% tańszy niższe od średnich cen w mieście Gruzja. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Gruzja zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Średnie) w mieście Gruzja znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Gruzja wynosi 447 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest maja, z cenami niższymi o około 20%, zaczynającymi się już od 362 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 21% droższe niższe od średnich cen w mieście Gruzja. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Gruzja zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Duże) w mieście Gruzja znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Gruzja wynosi 315 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest grudnia, z cenami niższymi o około 14%, zaczynającymi się już od 274 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 11% tańszy niższe od średnich cen w mieście Gruzja. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Gruzja zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (SUV) w mieście Gruzja znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Gruzja wynosi 453 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 24%, zaczynającymi się już od 348 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 22% droższe niższe od średnich cen w mieście Gruzja. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Gruzja zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Van) w mieście Gruzja znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Luksusowy) w mieście Gruzja wynosi 451 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest grudnia, z cenami niższymi o około 36%, zaczynającymi się już od 293 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Luksusowy) są o 22% droższe niższe od średnich cen w mieście Gruzja. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Gruzja zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Kia Rio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Samochody 4-drzwiowe

21 zł/dzień

6 lut - 20 lut
Kia Rio
Citroen C4
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

23 zł/dzień

6 lut - 20 lut
Citroen C4
Toyota Aygo
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

26 zł/dzień

10 kwi - 17 kwi
Toyota Aygo

Znajdź popularne atrakcje w pobliżu miejsca odbioru samochodu

Gruzja – sprawdź największe atrakcje w pobliżu popularnych wypożyczalni samochodów

Atrakcje w pobliżu:

Matka Gruzja12,6 km

Atrakcje w pobliżu:

Matka Gruzja199,6 km

Atrakcje w pobliżu:

Matka Gruzja265,4 km

Gruzja – wypożycz samochód w pobliżu jednego z tych popularnych hoteli

Gruzja – najpopularniejsze hotele

Wynajem samochodów Gruzja

Gruzja - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Najtańsze oferty wynajmu samochodów (Gruzja) dostępne są z reguły w Dollar. Rezerwując auto w tej wypożyczalni, możesz znaleźć samochody na wynajem w cenie już od 101 zł za dzień, w zależności od miasta, które planujesz odwiedzić. Dla porównania średnia cena wynajmu auta (Gruzja) to 235 zł za dzień.

Jeśli Gruzja to Twój kierunek podróży, z naszych danych wynika, że najpopularniejszą wypożyczalnią samochodów jest SURPRICE CAR RENTAL . W zeszłym miesiącu 39% osób korzystających z naszego serwisu zdecydowało się na wynajem auta z SURPRICE CAR RENTAL . 1 osoba oceniła wypożyczalnię SURPRICE CAR RENTAL (Gruzja) na 10,0 z 10.

Gruzja – keddy by Europcar posiada najwięcej punktów wynajmu. Wypożyczalnia dysponuje 10 punktami wynajmu, a wiele z nich można znaleźć na lotniskach i w centrum miasta. Jeszcze nie wiesz, w którym mieście odebrać samochód? Kutaisi to obecnie najpopularniejsze miasto w kraju. Kutaisi ma 2 punkty wynajmu keddy by Europcar.

Gruzja – Zarówno krajowych, jaki i zagranicznych kierowców obowiązuje po prawej stronie. Jazda po przeciwnej stronie może prowadzić do naruszenia przepisów ruchu drogowego oraz poważnych wypadków.

Gruzja to 72. miejsce na 137 państw świata pod względem jakości dróg w 2019 roku. W skali od 1 do 7 drogi wewnątrz tego kraju zostały ocenione na 3,9. Pamiętaj, że warunki drogowe mogą się różnić w zależności od regionu, który planujesz odwiedzić.

Gruzja – Dopuszczalne stężenie alkoholu we krwi u kierowcy wynosi 0,20‰. W poszczególnych regionach i miastach mogą obowiązywać dodatkowe zasady dotyczące dopuszczalnego limitu spożywania alkoholu. Zapoznaj się z nimi, zanim zarezerwujesz samochód. Obowiązują tu surowe kary dla osób, które nie osiągnęły prawnego wieku, od którego można spożywać alkohol i prowadzą samochód. 18 lat to dozwolony wiek, od którego można spożywać alkohol.

Gruzja – 32% osób korzystających z momondo preferuje Economy jako typ samochodu na wynajem, co czyni go najpopularniejszym autem w kraju. Mimo że ceny wynajmu na terenie całego kraju różnią się w zależności od wypożyczalni, możesz liczyć się w wydatkiem rzędu 110 zł za dzień za ten typ samochodu.

Gruzja – Średnie ceny paliwa w tym kraju wynoszą od zeszłego tygodnia 4,98 zł per liter. Gruzja – Jeśli nie wynajmujesz auta w tym kraju, Kuwejt jest ciekawą opcją. Od zeszłego tygodnia ceny paliwa wynoszą tam 1,48 zł per liter. Hongkong to również wspaniały kierunek podróży na wynajem auta, ale pamiętaj, że ceny mogą być tam dość wysokie i wynieść 12,76 zł per liter.


Gruzja – wypożyczalnie samochodów w popularnych miastach

Gruzja – porównaj ceny wynajmu samochodów na najpopularniejszych lotniskach

Gruzja – wypożyczalnie samochodów na popularnych lotniskach

Gruzja – wypożycz samochód na jednym z najpopularniejszych lotnisk

Zacznij planować swoją podróż do: Gruzja


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Warto skorzystać z momondo, aby znaleźć ofertę samochodu na wynajem, bo możesz zaoszczędzić czas i pieniądze. momondo wyszukuje i umożliwia porównywanie cen i zasad wypożyczenia samochodów z tysięcy stron oferujących wynajem.

momondo umożliwia znalezienie najlepszej oferty wynajmu samochodu, oferując przydatne filtry zawężające wyszukiwanie. Filtry te obejmują między innymi: cenę, typ nadwozia, wypożyczalnię i określone zasady, na których może Ci zależeć.

Tak, możesz wyszukać wypożyczalni samochodów oferujących bezpłatne odwołanie, korzystając z filtrów na momondo.

Oczywiście! momondo oferuję taką opcję podczas wyszukiwania samochodów do wynajęcia.

Tak, usługa dokładnego czyszczenia to jedna z opcji dostępnych podczas wyszukiwania samochodów na momondo.

Oczywiście. Możesz przefiltrować oferty wynajmu samochodów na momondo, by wyświetlić tylko te bez limitu kilometrów.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Rezerwuj z pełnym przekonaniem
Porównujemy oferty wynajmu samochodów z ponad 70 000 lokalizacji, umożliwiając Ci dokonanie szybkiego i łatwego wyboru.
Świadomość ekologiczna
Wybierz jeden z wielu pojazdów, w tym hybrydowe i elektryczne, aby Twoja podróż była przyjemna i przyjazna środowisku.
Brak ukrytych kosztów
Wszystkie podane ceny są cenami całkowitymi. Nie ma żadnych ukrytych kosztów ani opłat, więc masz pewność, że cena, którą widzisz, jest wiarygodna.