Wypożyczalnie samochodów Slough, Anglia

Slough, Anglia tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Slough, ENG, Wielka Brytania
28 kwi — 5 maj
Zwrot w miejscu odbioru
Slough, ENG, Wielka Brytania
śr 28.4
Południe
śr 5.5
Południe
Wiek kierowcy:

Wypożyczalnie samochodów Slough

Slough, Anglia - wszystkie największe wypożyczalnie
Ocena: Znakomity – 9.4

Ocena bazuje na 4 opiniach

Ocena: OK – 5.2

Ocena bazuje na 1 opinii


Slough, Anglia — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Londyn-Heathrow

Wynajem samochodów Slough

Do tej pory kwiecień to miesiąc, w którym momondo odnotowało 10 wyszukiwań wynajmu samochodów w mieście Slough.

Slough – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Slough – Alamo, Enterprise i National są jednymi z wielu wypożyczalni samochodów, które zmieniły swoje procedury czyszczenia pojazdów w związku z pandemią koronawirusa. Wypożyczalnie samochodów zawsze przykładały dużą wagę do czystości samochodów, ale teraz dokładają dodatkowych starań, by zapewnić najwyższe standardy bezpieczeństwa. Zapoznaj się z listą dostępnych opcji w tym kraju. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście Slough?

GREEN MOTION oferuje z reguły najtańsze ceny wynajmu za dzień w mieście Slough, które są dostępne niezależnie od punktu wypożyczenia auta. Możesz liczyć się ze średnim wydatkiem rzędu 116 zł za dzień, ale nasi użytkownicy znaleźli w tym mieście najtańsze oferty już za 34 zł za dzień.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

W większości przypadków wypożyczalnie nie pobierają opłaty za odwołanie wynajmu samochodu. Na momondo łatwo sprawdzisz, czy wybrana wypożyczalnia samochodów w mieście Slough oferuje darmową rezygnację z wynajmu auta.

Ile wypożyczalni ma GREEN MOTION na terenie miasta Slough?

GREEN MOTION to popularna wypożyczalnia w mieście Slough, ENG, ponieważ prowadzi tu więcej punktów wynajmu niż inne firmy. Slough, ENG oferuje 1 punkt wynajmu, a wypożyczenie samochodu kosztuje tam średnio 116 zł dziennie.

Slough, ENG – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Jeśli interesuje Cię wynajem samochodu, pamiętaj, że ograniczenia prędkości w granicach miasta Slough wynoszą 50 km/h (o ile znaki drogowe nie wskazują inaczej). Ograniczenia prędkości w obszarach podmiejskich to 100 km/h, a po autostradach można jechać z prędkością do 115 km/h.

Slough, Wielka Brytania - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu kwiecień?

Jeśli celem Twojej podróży jest Slough, przed wyborem auta na wynajem warto zapoznać się z panującą tam pogodą. Średnie temperatury w miesiącu kwiecień wahają się w granicach 10°C, z opadami rzędu 48 mm.

kwiecień – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Slough – kwiecień to czas, kiedy panujące warunki atmosferyczne nie wpływają na decyzję o wynajęciu poszczególnych typów pojazdów. Z naszych danych wynika, że użytkownicy momondo często wyszukują konkretnych modeli samochodów, starając się znaleźć idealny samochód na wynajem w mieście Slough. Podróżujący, którzy wynajmują samochód w mieście Slough i którym zależy na korzystnej cenie, z reguły wybierają mniejsze auta. Ich cena jest zazwyczaj niższa. Przykładami tego typu samochodów są Fiat 500, Volkswagen Polo i Ford Focus.

Czy pogoda w mieście Slough jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Anglia?

Jeśli interesuje Cię wynajęcie samochodu w mieście Slough i zwiedzenie pozostałej części regionu, warto zapoznać się z panującymi tam warunkami atmosferycznymi. Anglia to średnie temperatury w granicach 8°C i opady rzędu 49,9 mm.


Samochody w innych miastach - Wielka Brytania

Wielka Brytania – sprawdź oferty wypożyczalni samochodów w takich miastach jak Londyn, Edynburg czy Glasgow

Anglia – sprawdź więcej wypożyczalni samochodów

Anglia – sprawdź oferty wypożyczalni samochodów w takich miastach jak Ashford (Kent), Birmingham czy Bristol

Zacznij planować swoją podróż do: Slough