Tani wynajem aut Bukareszt, Rumunia

Bukareszt, Rumunia – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Bukareszt, Rumunia
2 sie — 9 sie
Zwrot w miejscu odbioru
Bukareszt, Rumunia
pon 2.8
Południe
pon 9.8
Południe
Wiek kierowcy:

Bukareszt, Rumunia oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia

Samochody Małe

14 zł - 95 zł

Wszystkie typy samochodów

26 zł - 215 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Bukareszt, Rumunia wynosi 45 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 69%, zaczynającymi się już od 14 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 54% tańszy niższe od średnich cen w mieście Bukareszt. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Bukareszt zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Małe) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Bukareszt, Rumunia wynosi 87 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 53%, zaczynającymi się już od 41 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 11% tańszy niższe od średnich cen w mieście Bukareszt. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Bukareszt zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Średnie) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Bukareszt, Rumunia wynosi 127 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 24%, zaczynającymi się już od 97 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 24% droższe niższe od średnich cen w mieście Bukareszt. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Bukareszt zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Duże) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Bukareszt, Rumunia wynosi 79 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 51%, zaczynającymi się już od 39 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 19% tańszy niższe od średnich cen w mieście Bukareszt. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Bukareszt zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (SUV) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Bukareszt, Rumunia wynosi 121 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest kwietnia, z cenami niższymi o około 0%, zaczynającymi się już od 125 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 20% droższe niższe od średnich cen w mieście Bukareszt. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Bukareszt zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Van) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Kompakt)
Dla 4 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
Next Auto Rent

61 zł/dzień

3 wrz – 10 wrz
Chevrolet Sonic Sedan
Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Kompakt)
Dla 4 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
Next Auto Rent

61 zł/dzień

3 wrz – 10 wrz
Chevrolet Sonic Sedan
Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
Klass Wagen

65 zł/dzień

3 wrz – 4 wrz
Chevrolet Sonic Sedan

Wypożyczalnie samochodów Bukareszt

Bukareszt, Rumunia - wszystkie największe wypożyczalnie
2 lokalizacji
Opis

Czystość

10,0

Komfort

10,0

Ogólnie

10,0

Odbiór/Zwrot

10,0

Jakość a cena

10,0
9,3
Znakomity
1 opinia2 lokalizacji
Opis

Czystość

9,3

Komfort

9,3

Ogólnie

9,3

Odbiór/Zwrot

9,3

Jakość a cena

9,3
3 lokalizacji
Opis

Czystość

6,8

Komfort

4,8

Ogólnie

4,8

Odbiór/Zwrot

4,8

Jakość a cena

4,0
5 lokalizacji
4 lokalizacji
4 lokalizacji
4 lokalizacji
4 lokalizacji

Bukareszt, Rumunia — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Bukareszt-Otopeni

Wynajem samochodów Bukareszt

Do tej pory lipiec to miesiąc, w którym momondo odnotowało 874 wyszukiwania wynajmu samochodów w mieście Bukareszt.

Bukareszt – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Wypożyczalnie samochodów zawsze przykładały dużą wagę do czyszczenia pojazdów. Avis i Budget jako jedne z wielu wypożyczalni wprowadzają dokładne czyszczenie, aby zapewnić kompleksową dezynfekcję aut. Jeśli Bukareszt to Twój kierunek podróży, sprawdź na naszej stronie, czy ta opcja jest dostępna podczas wynajmu samochodu w tym kraju. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Bukareszt, Rumunia - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu sierpień?

Wypożyczenie samochodu na weekend (sierpień) w mieście Bukareszt kosztuje średnio 61 zł, a tańsze oferty zaczynają się od ok. 15 zł. Najniższa znaleziona cena wynajmu samochodu na tydzień to 5 zł, a więcej opcji było dostępnych w okolicach średniej, czyli 34 zł.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Większość wypożyczalni daje możliwość anulowania wynajmu samochodu bez dodatkowych kosztów. Pamiętaj, że momondo nie ustala zasad anulowania rezerwacji poszczególnych wypożyczalni – możemy za to pomóc Ci w znalezieniu najlepszych ofert wynajmu auta w mieście Bukareszt. Pamiętaj jednak, by podczas szukania samochodu na wynajem sprawdzić dokładne warunki odwołania rezerwacji.

Ile wypożyczalni ma Payless na terenie miasta Bukareszt?

W mieście Bukareszt, Rumunia najwięcej wypożyczalni ma Payless. W 2 punktach wynajmu wypożyczenie samochodu kosztuje zwykle 65 zł za dzień.

Bukareszt, Rumunia – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Wynajmując auto w mieście Bukareszt, pamiętaj, że obowiązujący tam limit prędkości to 50 km/h. Ograniczenia prędkości poza obszarem miejskim i na autostradach wynoszą odpowiednio 100 km/h i 130 km/h. Zwracaj uwagę na informacje na znakach drogowych, ponieważ na niektórych obszarach miasta Bukareszt mogą obowiązywać inne limity prędkości.

Bukareszt, Rumunia - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu lipiec?

Jeśli celem Twojej podróży jest Bukareszt, przed wyborem auta na wynajem warto zapoznać się z panującą tam pogodą. Średnie temperatury w miesiącu lipiec wahają się w granicach 22 °C, z opadami rzędu 50 mm.

lipiec – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Bukareszt – lipiec należy do miesięcy, w których panują wysokie temperatury, a prawdopodobieństwo wystąpienia opadów jest niewielkie, w związku z czym momondo poleca wynajem samochodu typu kabriolet, aby w pełni wykorzystać tę korzystną pogodę.

Czy pogoda w mieście Bukareszt jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Bucuresti?

lipiec to miesiąc, w którym średnia temperatura regionu Bucuresti waha się w granicach 22 °C, a opady wynoszą 50 mm. Warto mieć to na uwadze, wybierając samochód w mieście Bukareszt.


Samochody w innych miastach - Rumunia

Rumunia – sprawdź oferty wypożyczalni samochodów w takich miastach jak Kluż-Napoka, Braszów czy Timiszoara

Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta Bukareszt

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta Bukareszt

Zacznij planować swoją podróż do: Bukareszt