Oferty hoteli Afryka

Hotele Afryka

Afryka - znajdź najlepsze oferty hoteli

Zameldowanie
Wyjazd
Porównaj z momondo |

Afryka – popularnie kraje, w których zarezerwujesz hotel

Afryka to cel Twojej podróży, ale nie wiesz, który kraj wybrać? Sprawdź, gdzie znajdziesz najlepsze oferty
Cena
183 zł - 940 zł
AFRYKA – NAJPOPULARNIEJSZY KRAJ Egipt 80% więcej wyszukiwań Afryka – Egipt jest krajem o największej popularności wśród użytkowników momondo szukających hoteli.
AFRYKA – NIEDROGI KRAJ Madagaskar 66% tańszy Madagaskar to tańsze hotele w porównaniu z innymi popularnymi krajami kontynentu – średnie ceny noclegów już od 183 zł za noc.
AFRYKA – DROGI KRAJ Mauritius 44% droższy Mauritius to droższe hotele w porównaniu z innymi popularnymi krajami kontynentu – średnio w cenie 939 zł za noc.

Afryka – informacje dla podróżujących

Afryka – w których miastach podróżujący zatrzymują się najczęściej?

Najpopularniejszymi miastami kontynentu są Hurghada, Marsa Alam i Zanzibar, odwiedzane odpowiednio 83%, 68% i 51% częściej przez użytkowników momondo. Jeśli więc Afryka jest celem Twojej podróży, warto rozważyć pobyt w tych miastach.

Afryka – które miasto oferuje najniższe ceny pokoi hotelowych?

Najtańszym miastem dla turystów jest Antananarywa, z cenami hoteli o 70% niższymi od średnich cen hoteli na kontynencie. Antananarywa oferuje pokoje za około 145 zł za noc. Alternatywę stanowią Nosy Be lub Akra.

Pokoje w mieście Nosy Be kosztują średnio 196 zł, są więc 60% tańsze niż średnie ceny na kontynencie.

Jeśli bardziej interesuję Cię Akra, znajdziesz tam pokoje w cenie około 209 zł za noc, czyli 57% taniej niż średnia cena kontynentu.

Afryka – które z ofert hoteli uznawane są jako tanie?

Średnia cena pokoju hotelowego na całym kontynencie wynosi 481 zł za noc. momondo uznaje wszystkie oferty w cenach niższych od tej średniej jako tanie.

Jeśli interesują Cię któreś z tańszych krajów kontynentu, Madagaskar (średnio 183 zł/noc), Ghana (średnio 209 zł/noc) i Etiopia (średnio 183 zł/noc) oferują korzystne ceny hoteli. Są to najtańsze kraje w tej części świata.


Odkrywaj świat

Interesuje Cię Afryka? Rozważ wybór któregoś z tych wyjątkowych miejsc na Twoją kolejną podróż
Oferty hoteli Afryka