Hotele Niemcy

Niemcy - znajdź najlepsze oferty 166 817 hoteli

Zameldowanie
Wyjazd
Porównaj z momondo |

Niemcy: miasta z najniższymi cenami hoteli

Niemcy: zastanawiasz się, które miasto odwiedzić? Zapoznaj się ze średnimi cenami hoteli w najpopularniejszych miastach kraju.
Cena
301 zł - 435 zł
NIEMCY: NAJTAŃSZE MIASTO Düsseldorf 16% tańszy Niemcy: hotele w mieście Düsseldorf są najtańszymi w kraju, już od średnio 301 zł za noc.
NIEMCY: NAJDROŻSZE MIASTO Neustadt in Holstein 22% droższy Niemcy: miastem o najwyższych cenach hoteli jest Neustadt in Holstein, gdzie średnia cena za noc wynosi 435 zł
NIEMCY: NAJPOPULARNIEJSZE MIASTO Berlin 84% więcej wyszukiwań Niemcy: miastem o największej liczbie wyszukiwań hoteli wśród użytkowników momondo jest Berlin

Niemcy - popularne miasta

Zarezerwuj jedną z najlepszych ofert, jakie do zaoferowania ma Niemcy

Niemcy — porady podróżnicze

Oto cenne wskazówki, które ułatwią planowanie podróży

Niemcy — kiedy ceny noclegów są tutaj najniższe?

Niemcy — najtańszym miesiącem, by zatrzymać się w hotelu jest marzec. Średnia cena, jaką przyjdzie Ci zapłacić za noc wynosi 213 zł. Miesiącem najdroższym jest z kolei wrzesień.

Niemcy — gdzie zatrzymuje się większość turystów?

Niemcy to kraj pełen inspirujących i ciekawych miejsc, ale właśnie miasto Berlin jest najczęściej odwiedzane przez turystów.

Niemcy — które miasto oferuje najwyższe ceny za nocleg?

Niemcy — pobyt w mieście Neustadt in Holstein kosztuje średnio 435 zł za noc, co czyni je o 22% droższym od pozostałych miast w kraju.

Niemcy — które miasto oferuje najniższe ceny za nocleg?

Niemcy — jeśli nie chcesz wydać majątku na podróż, Berlin oferuje najniższe średnie ceny zakwaterowania w kraju. Z około 54% niższymi cenami od średnich cen krajowych, jedna noc w mieście Berlin kosztuje około 169 zł.


Niemcy – regiony warte odkrycia

Niemcy – znajdź idealne miejsce na Twoją kolejną podróż