Hotele Grecja

Grecja - znajdź najlepsze oferty 95 221 hoteli

Zameldowanie
Wyjazd
Porównaj z momondo |

Grecja: miasta z najniższymi cenami hoteli

Grecja: zastanawiasz się, które miasto odwiedzić? Zapoznaj się ze średnimi cenami hoteli w najpopularniejszych miastach kraju.
Cena
195 zł - 630 zł
GRECJA: NAJTAŃSZE MIASTO Rodos 42% tańszy Grecja: hotele w mieście Rodos są najtańszymi w kraju, już od średnio 195 zł za noc.
GRECJA: NAJDROŻSZE MIASTO Firostefani 88% droższy Grecja: miastem o najwyższych cenach hoteli jest Firostefani, gdzie średnia cena za noc wynosi 629 zł
GRECJA: NAJPOPULARNIEJSZE MIASTO Zakintos 31% więcej wyszukiwań Grecja: miastem o największej liczbie wyszukiwań hoteli wśród użytkowników momondo jest Zakintos

Grecja - popularne miasta

Zarezerwuj jedną z najlepszych ofert, jakie do zaoferowania ma Grecja

Grecja — porady podróżnicze

Oto cenne wskazówki, które ułatwią planowanie podróży

Grecja — kiedy ceny noclegów są tutaj najniższe?

Grecja — najtańszym miesiącem, by zatrzymać się w hotelu jest Styczeń. Średnia cena, jaką przyjdzie Ci zapłacić za noc wynosi 189 zł. Miesiącem najdroższym jest z kolei Sierpień.

Grecja — gdzie zatrzymuje się większość turystów?

Grecja potrafi przyciągnąć wieloma niezwykłymi miejscami, ale miastem cieszącym się największą popularnością jest właśnie Zakintos.

Grecja — które miasto oferuje najwyższe ceny za nocleg?

Grecja — wybierając się do miasta Firostefani trzeba liczyć się z cenami zakwaterowania rzędu 629 zł za noc. To o 107% więcej od średniej ceny w pozostałych miastach kraju.

Grecja — które miasto oferuje najniższe ceny za nocleg?

Grecja — jeśli nie chcesz wydać majątku na podróż, Zakintos oferuje najniższe średnie ceny zakwaterowania w kraju. Z około 73% niższymi cenami od średnich cen krajowych, jedna noc w mieście Zakintos kosztuje około 115 zł.