Oferty hoteli Europa Portugalia

Hotele Portugalia

Portugalia - znajdź najlepsze oferty 68 958 hoteli

Zameldowanie
Wyjazd
Porównaj z momondo |

Portugalia: miasta z najniższymi cenami hoteli

Portugalia: zastanawiasz się, które miasto odwiedzić? Zapoznaj się ze średnimi cenami hoteli w najpopularniejszych miastach kraju.
Cena
187 zł - 343 zł
PORTUGALIA: NAJTAŃSZE MIASTO Funchal 31% tańszy Portugalia: hotele w mieście Funchal są najtańszymi w kraju, już od średnio 186 zł za noc.
PORTUGALIA: NAJDROŻSZE MIASTO Cascais 27% droższy Portugalia: miastem o najwyższych cenach hoteli jest Cascais, gdzie średnia cena za noc wynosi 343 zł
PORTUGALIA: NAJPOPULARNIEJSZE MIASTO Lizbona 74% więcej wyszukiwań Portugalia: miastem o największej liczbie wyszukiwań hoteli wśród użytkowników momondo jest Lizbona

Portugalia - popularne miasta

Zarezerwuj jedną z najlepszych ofert, jakie do zaoferowania ma Portugalia

Portugalia — porady podróżnicze

Oto cenne wskazówki, które ułatwią planowanie podróży

Portugalia — kiedy ceny noclegów są tutaj najniższe?

Portugalia — najtańszym miesiącem, by zatrzymać się w hotelu jest luty. Średnia cena, jaką przyjdzie Ci zapłacić za noc wynosi 286 zł. Miesiącem najdroższym jest z kolei grudzień.

Portugalia — gdzie zatrzymuje się większość turystów?

Portugalia to kraj pełen inspirujących i ciekawych miejsc, ale właśnie miasto Lizbona jest najczęściej odwiedzane przez turystów.

Portugalia — które miasto oferuje najwyższe ceny za nocleg?

Portugalia — według naszych danych, Cascais oferuje najdroższe pokoje hotelowe, których średnia cena za noc jest wyższa o 27% od średniej ceny w pozostałych miastach i wynosi 343 zł.

Portugalia — które miasto oferuje najniższe ceny za nocleg?

Portugalia — jeśli chcesz zaoszczędzić na noclegu, rozważ pobyt w mieście Porto. Według naszych danych, Porto oferuje najniższe ceny zakwaterowania w porównaniu z resztą kraju, ze średnią ceną za noc wynoszącą 78 zł, czyli o 81% niższą od średniej ceny krajowej.


Portugalia – regiony warte odkrycia

Portugalia – znajdź idealne miejsce na Twoją kolejną podróż
Oferty hoteli Europa Portugalia