San Jose – znajdź tanie loty

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 29.6
śr 6.7

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

San Jose – informacje o lotach

San Jose – informacje o cenach lotów, czasie ich trwania oraz liniach lotniczych

Najlepsza cena w jedną stronę

2 840 zł

Najlepsza cena w obie strony

2 974 zł

Najkrótszy czas lotu

18h 38min

Obsługiwany przez

6 linii lotniczych
Najlepsza cena za lot Polska – San Jose w jedną stronę w ostatnich 72 godzinach to 2 840 zł (Kraków Balice – San Jose).
Najlepsza cena za lot Polska – San Jose w obie strony w ostatnich 72 godzinach to 2 974 zł (Warszawa Chopina – San Jose).
Najkrótszy lot Polska – San Jose trwa 18h 38min (Gdańsk Rębiechowo – San Jose).
San Jose – loty do tego miejsca wykonywane są przez 6 linii lotniczych i są to American Airlines, British Airways oraz Delta.

Najtańsze loty do miasta San Jose

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście San Jose
Lotnisko Warszawa Chopina
San Jose

NAJTAŃSZA TRASA Warszawa - San Jose

Lotnisko Warszawa Chopina (WAW) - San Francisco (SFO)

Ceny lotów Warszawa - San Jose są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Warszawa Chopina na San Francisco. Średnia cena wynosi 3 253 zł

NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - SAN JOSEStyczeń28% tańszyLoty Lotnisko Warszawa Chopina - San Jose kosztują średnio 3 264 zł w miesiącu Styczeń
NAJDROŻSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - SAN JOSEWrzesień161% droższyŚrednia cena za lot Lotnisko Warszawa Chopina - San Jose to 11 783 zł w miesiącu Wrzesień
NAJPOPULARNIEJSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - SAN JOSEMaj535% więcej wyszukiwańNajwiększa liczba użytkowników momondo szukała lotów Lotnisko Warszawa Chopina - San Jose w miesiącu Maj

San Jose — kiedy jest najlepszy czas na lot?

186 zł to najniższa znaleziona na momondo cena za lot Las Vegas – San Jose w ostatnich dwóch tygodniach. Jest ona o 95% tańsza od większości ofert lotów do miasta San Jose. Znajdź najniższe ceny, korzystając z Przewodnika po cenach lotów momondo.

Zazwyczaj Styczeń to miesiąc, w którym można najtaniej polecieć na trasie Polska - San Jose. Średnia cena biletów lotniczych wynosi wtedy 3 264 zł. Jeśli Styczeń to miesiąc, w którym lot na tej trasie nie wchodzi w grę, spróbuj znaleźć bilety lotnicze na Maj, kiedy ceny lotów Polska - San Jose wynoszą średnio 3 268 zł.

Nasze dane pokazują, że sobota to najtańszy dzień na lot Polska - San Jose. Najtańsze bilety zaczynają się wtedy od 3 180 zł. Pamiętaj jednak, że ceny lotów mogą się różnić w zależności od dokładnej trasy oraz tego, na jaki lot się zdecydujesz. Z drugiej strony, niedziela to najdroższy dzień na lot ze względu na popularność tej pory tygodnia wśród podróżujących zarówno w celach biznesowych, jak i turystycznych. Średnia cena lotu wynosi wtedy 3 899 zł.

San Jose to wiele miejsc na górskie wycieczki, na przykład Mammoth Mountain. Zarówno miejscowi, jak i turyści chętnie wybierają się w góry w okolicy miasta San Jose, szczególnie w czasie zimniejszych miesięcy, co może być większym wyzwaniem, ale gwarantuje niesamowite widoki. Miesiące Styczeń i Grudzień to najlepszy moment na podróż do miasta San Jose, jeśli planujesz zdobywanie gór i piesze wycieczki niesamowitymi trasami.

Jeśli szukasz alternatywnego lotniska, wybierając się do miasta San Jose, rozważ Lotnisko Oakland, Lotnisko San Francisco, Lotnisko Concord Buchanan Fld, Lotnisko Monterey Regional lub Lotnisko Stockton.

Ze średnimi cenami za osobę wynoszącymi 1 670 zł, Lotnisko Oakland jest najtańszym lotniskiem w pobliżu miasta San Jose. Należy pamiętać, że ceny te zależą również od miejsca wylotu. Przewodnik po cenach lotów momondo pomoże Ci w znalezieniu najlepszych ofert.



San Jose — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – San Jose znalezione przez użytkowników momondo.
Kilka linii lotniczych
24 wrz
WAW04:30Warszawa Chopina
18h 30min
1 przesiadka
SJC23:00San Jose
8 paź
SJC08:06San Jose
24h 39min
2 przesiadki
WAW08:45Warszawa Chopina
2 974 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
24 sie
WAW15:10Warszawa Chopina
31h 50min
2 przesiadki
SJC23:00San Jose
27 paź
SJC16:00San Jose
30h 00min
1 przesiadka
WAW22:00Warszawa Chopina
3 192 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
24 sie
WAW15:10Warszawa Chopina
31h 50min
2 przesiadki
SJC23:00San Jose
27 paź
SJC18:55San Jose
33h 50min
2 przesiadki
WAW04:45Warszawa Chopina
3 210 zł
Znajdź podobne
British Airways
24 wrz
WAW05:00Warszawa Chopina
20h 33min
2 przesiadki
SJC01:33San Jose
8 paź
SJC08:06San Jose
20h 19min
2 przesiadki
WAW04:25Warszawa Chopina
3 224 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
1 lis
WAW04:55Warszawa Chopina
21h 33min
2 przesiadki
SJC02:28San Jose
16 lis
SJC14:20San Jose
14h 30min
1 przesiadka
WAW04:50Warszawa Chopina
3 228 zł
Znajdź podobne
British Airways
31 paź
WAW15:40Warszawa Chopina
29h 25min
1 przesiadka
SJC21:05San Jose
17 lis
SJC11:25San Jose
20h 20min
2 przesiadki
WAW07:45Warszawa Chopina
3 242 zł
Znajdź podobne

San Jose – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska \u2013 San Jose w jedną stronę, sprawdź poniższe oferty, dostarczone przez Delta i Qatar Airways.
Delta
7 wrz
KRK02:35Kraków Balice
21h 59min
2 przesiadki
SJC00:34San Jose
2 840 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
1 wrz
WAW12:45Warszawa Chopina
26h 36min
1 przesiadka
SJC15:21San Jose
3 322 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
12 wrz
WAW07:20Warszawa Chopina
31h 23min
1 przesiadka
SJC14:43San Jose
3 344 zł
Znajdź podobne

Które linie latają do miasta San Jose?

Oto najpopularniejsze i najtańsze linie lotnicze oferujące loty do miasta San Jose

Które linie latają do miasta San Jose?

Szukając ofert lotów Polska – San Jose, większość użytkowników momondo wybiera popularne linie lotnicze, takie jak British Airways, Delta, American Airlines i KLM. W zależności od lotniska wylotu dostępne mogą być też loty innych linii.

Loty American Airlines do miasta San Jose

American Airlines to popularny wybór wśród podróżujących, których interesuje San Jose. Linie te obsługują 14 lotów tygodniowo, najczęściej na trasie Phoenix-Sky Harbor – San Jose. Ceny biletów American Airlines zależeć będą od daty i miejsca wylotu. Użytkownikom momondo udało się znaleźć oferty już za 2 835 zł (wylot: Warszawa Chopina). W 735 opiniach nasi użytkownicy ocenili American Airlines na 7,1/10.

Loty British Airways do miasta San Jose

British Airways obsługuje tygodniowo 7 lotów w kierunku San Jose, są to więc chętnie wybierane linie, szczególnie jeśli chodzi o trasę Dallas-Fort Worth – San Jose. Ceny ofert British Airways (ocena: 6,7, 358 opinii) różnią się w zależności od daty i miejsca wylotu, a najlepsza oferta znaleziona na momondo dotyczyła trasy Warszawa Chopina – San Jose i kosztowała 2 895 zł w obie strony.


San Jose — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Warszawa - San Jose
Najkrótszy czas lotu18h 30min
Najniższa cena2 974 zł
Loty Londyn - San Jose
Najkrótszy czas lotu11h 00min
Najniższa cena4 519 zł
Loty Kraków - San Jose
Najkrótszy czas lotu35h 15min
Najniższa cena4 099 zł
Loty Gdańsk - San Jose
Najkrótszy czas lotu20h 25min
Najniższa cena3 389 zł
Loty Poznań - San Jose
Najkrótszy czas lotu39h 01min
Najniższa cena3 800 zł
Loty Katowice - San Jose
Najkrótszy czas lotu23h 26min
Najniższa cena4 179 zł
Loty Wrocław - San Jose
Najkrótszy czas lotu26h 29min
Najniższa cena6 720 zł
Loty Oslo - San Jose
Najkrótszy czas lotu19h 50min
Najniższa cena3 956 zł
Loty Berlin - San Jose
Najkrótszy czas lotu36h 45min
Najniższa cena6 385 zł

Zacznij planować swoją podróż do: San Jose


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Aby pomóc Ci znaleźć lot najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb, momondo przeszukuje setki stron serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Skorzystaj z naszych wskazówek i filtrów, by wybrać odpowiednią ofertę lotu do miasta San Jose.

Tak. Wszystkie oferty lotów do miasta San Jose na momondo można przefiltrować pod kątem wielu opcji, w tym elastycznych zasad rezerwacji.

momondo pomoże Ci znaleźć najlepszy lot do miasta San Jose dzięki filtrom, które zawężą wyniki wyszukiwania do tych ofert, które odpowiadają Twoim kryteriom. Możesz filtrować według wielu czynników, takich jak cena, godziny odlotu i przylotu, lotnisko czy linie lotnicze.

Oczywiście! momondo umożliwia śledzenie cen lotów do miasta San Jose. Musisz jedynie podać swój adres e-mail, a my zajmiemy się resztą.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.