Tanie loty z Lotniska Ławica do San Francisco od 3 241 zł

1 dorosły
1 dorosły, Ekonomiczna, 0 szt. bagażu

Odkryj oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych na momondo.

Znajdź najtańsze loty na trasie Poznań – San Francisco

Tanie loty w obie strony

Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze ceny.
Scandinavian Airlines Logo
05:50 - 14:50POZ  Poznań Ławica-SFO San Francisco
18 h 00 min1 przes. Kopenhaga-Kastrup
Scandinavian Airlines Logo
16:45 - 14:20SFO  San Francisco-POZ Poznań Ławica
12 h 35 min1 przes. Kopenhaga-Kastrup
3 241 złScandinavian Airlines
wt., 24 lis - wt., 1 gru
Scandinavian Airlines Logo
15:05 - 14:50POZ  Poznań Ławica-SFO San Francisco
32 h 45 min1 przes. Kopenhaga-Kastrup
Scandinavian Airlines Logo
16:45 - 14:20SFO  San Francisco-POZ Poznań Ławica
12 h 35 min1 przes. Kopenhaga-Kastrup
3 281 złScandinavian Airlines
czw., 21 sty - ndz., 7 lut
Kilka linii lotniczych Logo
14:45 - 12:55POZ  Poznań Ławica-SFO San Francisco
31 h 10 min2 przes. Sztokholm-Arlanda Paryż-Roissy-Charles de Gaulle
Kilka linii lotniczych Logo
13:50 - 00:05SFO  San Francisco-POZ Poznań Ławica
25 h 15 min3 przes. Amsterdam-Schiphol Sztokholm-Arlanda Warszawa Chopina
3 292 złKilka linii lotniczych
pt., 6 lis - wt., 10 lis
Scandinavian Airlines Logo
05:50 - 14:50POZ  Poznań Ławica-SFO San Francisco
18 h 00 min1 przes. Kopenhaga-Kastrup
Scandinavian Airlines Logo
16:45 - 00:20SFO  San Francisco-POZ Poznań Ławica
22 h 35 min1 przes. Kopenhaga-Kastrup
3 308 złScandinavian Airlines
wt., 24 lis - pon., 30 lis
Lufthansa Logo
06:05 - 12:35POZ  Poznań Ławica-SFO San Francisco
15 h 30 min1 przes. Frankfurt nad Menem
Lufthansa Logo
13:50 - 14:25SFO  San Francisco-POZ Poznań Ławica
15 h 35 min1 przes. Frankfurt nad Menem
3 916 złLufthansa
czw., 5 lis - pon., 9 lis
Lufthansa Logo
06:00 - 12:35POZ  Poznań Ławica-SFO San Francisco
15 h 35 min1 przes. Frankfurt nad Menem
Lufthansa Logo
07:00 - 14:25SFO  San Francisco-POZ Poznań Ławica
22 h 25 min2 przes. Newark-Liberty Frankfurt nad Menem
3 955 złLufthansa
wt., 3 lis - czw., 19 lis
Lufthansa Logo
06:05 - 19:58POZ  Poznań Ławica-SFO San Francisco
22 h 53 min2 przes. Frankfurt nad Menem Las Vegas-Harry Reid
Lufthansa Logo
13:50 - 22:10SFO  San Francisco-POZ Poznań Ławica
23 h 20 min1 przes. Frankfurt nad Menem
3 990 złLufthansa
czw., 5 lis - pon., 9 lis
LOT Logo
14:50 - 10:08POZ  Poznań Ławica-SFO San Francisco
28 h 18 min2 przes. Warszawa Chopina Nowy Jork-Johna F. Kennedy’ego
LOT Logo
22:50 - 21:30SFO  San Francisco-POZ Poznań Ławica
13 h 40 min1 przes. Warszawa Chopina
5 856 złLOT
pon., 4 sty - śr., 30 cze
LOT Logo
12:00 - 11:50POZ  Poznań Ławica-SFO San Francisco
32 h 50 min2 przes. Warszawa Chopina Nowy Jork-Johna F. Kennedy’ego
LOT Logo
16:20 - 11:20SFO  San Francisco-POZ Poznań Ławica
34 h 00 min1 przes. Warszawa Chopina
5 966 złLOT
pon., 4 sty - ndz., 27 cze
LOT Logo
08:00 - 10:08POZ  Poznań Ławica-SFO San Francisco
35 h 08 min2 przes. Warszawa Chopina Nowy Jork-Johna F. Kennedy’ego
LOT Logo
16:20 - 21:30SFO  San Francisco-POZ Poznań Ławica
20 h 10 min1 przes. Warszawa Chopina
6 091 złLOT
pon., 4 sty - czw., 1 lip

Oszczędzaj pieniądze, rezerwując loty z momondo

Najlepsze marki i oferty

Najlepsze marki i oferty

Porównuj oferty z setek stron.

Filtruj wyniki

Filtruj wyniki

Darmowe Wi-Fi? Przesiadka? Dostosuj wyniki w kilka sekund.

Niezawodnie i bezpłatnie

Niezawodnie i bezpłatnie

Korzystanie z naszego serwisu jest całkowicie darmowe – nie pobieramy żadnych ukrytych opłat.

Alerty cenowe

Alerty cenowe

Nie chcesz jeszcze rezerwować? , by śledzić ceny.

Loty KLM: Poznań – San Francisco

Nasze najlepsze oferty linii KLM na lot Poznań – San Francisco
KLM
6 lis
POZ06:15Poznań Ławica
14 h 30 min
1 przesiadka
SFO11:45San Francisco
10 lis
SFO11:50San Francisco
16 h 55 min
2 przesiadki
POZ13:45Poznań Ławica
3 543 zł
KLM
2 lis
POZ18:20Poznań Ławica
26 h 25 min
1 przesiadka
SFO11:45San Francisco
8 lis
SFO10:35San Francisco
18 h 10 min
2 przesiadki
POZ13:45Poznań Ławica
3 555 zł
KLM
10 lis
POZ06:15Poznań Ławica
14 h 30 min
1 przesiadka
SFO11:45San Francisco
24 lis
SFO10:38San Francisco
18 h 07 min
2 przesiadki
POZ13:45Poznań Ławica
3 586 zł

Loty Scandinavian Airlines: Poznań – San Francisco

Nasze najlepsze oferty linii Scandinavian Airlines na lot Poznań – San Francisco
Scandinavian Airlines
21 sty
POZ15:05Poznań Ławica
32 h 45 min
1 przesiadka
SFO14:50San Francisco
7 lut
SFO16:45San Francisco
12 h 35 min
1 przesiadka
POZ14:20Poznań Ławica
3 281 zł
Scandinavian Airlines
24 lis
POZ05:50Poznań Ławica
18 h 00 min
1 przesiadka
SFO14:50San Francisco
30 lis
SFO16:45San Francisco
12 h 35 min
1 przesiadka
POZ14:20Poznań Ławica
3 308 zł
Scandinavian Airlines
24 lis
POZ05:50Poznań Ławica
18 h 00 min
1 przesiadka
SFO14:50San Francisco
30 lis
SFO16:45San Francisco
12 h 35 min
1 przesiadka
POZ14:20Poznań Ławica
3 312 zł

Wyszukiwarka cen momondo

 
Skorzystaj z poniższych filtrów, aby znaleźć i porównać loty bez przesiadek z Lotniska Ławica do lotniska San Francisco najlepiej odpowiadające Twoim potrzebom.

Leć z:

Leć do:

Trasa

Wylot

W obie strony

Cena

Najtaniej w obie strony
Najszybszy lot w obie strony

PoznańSan Francisco

POZ Poznań Ławica - SFO San Francisco

POZSFO

Poznań Ławica

wt. 24.11.

05:50-14:50

1 przes.18 h 00 min

San Francisco

wt. 1.12.

16:45-14:20

1 przes.12 h 35 min

3 241 zł

PoznańSan Francisco

POZ Poznań Ławica - SFO San Francisco

POZSFO

Poznań Ławica

czw. 21.1.

15:05-14:50

1 przes.32 h 45 min

San Francisco

ndz. 7.2.

16:45-14:20

1 przes.12 h 35 min

3 281 zł

PoznańSan Francisco

POZ Poznań Ławica - SFO San Francisco

POZSFO

Poznań Ławica

pt. 6.11.

14:45-12:55

2 przes.31 h 10 min

San Francisco

wt. 10.11.

13:50-00:05

3 przes.25 h 15 min

3 292 zł

PoznańSan Francisco

POZ Poznań Ławica - SFO San Francisco

POZSFO

Poznań Ławica

wt. 24.11.

05:50-14:50

1 przes.18 h 00 min

San Francisco

pon. 30.11.

16:45-00:20

1 przes.22 h 35 min

3 308 zł

PoznańSan Francisco

POZ Poznań Ławica - SFO San Francisco

POZSFO

Poznań Ławica

czw. 5.11.

06:05-12:35

1 przes.15 h 30 min

San Francisco

pon. 9.11.

13:50-14:25

1 przes.15 h 35 min

3 916 zł

PoznańSan Francisco

POZ Poznań Ławica - SFO San Francisco

POZSFO

Poznań Ławica

wt. 3.11.

06:00-12:35

1 przes.15 h 35 min

San Francisco

czw. 19.11.

07:00-14:25

2 przes.22 h 25 min

3 955 zł

PoznańSan Francisco

POZ Poznań Ławica - SFO San Francisco

POZSFO

Poznań Ławica

czw. 5.11.

06:05-19:58

2 przes.22 h 53 min

San Francisco

pon. 9.11.

13:50-22:10

1 przes.23 h 20 min

3 990 zł

PoznańSan Francisco

POZ Poznań Ławica - SFO San Francisco

POZSFO

Poznań Ławica

pon. 4.1.

14:50-10:08

2 przes.28 h 18 min

San Francisco

śr. 30.6.

22:50-21:30

1 przes.13 h 40 min

5 856 zł

PoznańSan Francisco

POZ Poznań Ławica - SFO San Francisco

POZSFO

Poznań Ławica

pon. 4.1.

12:00-11:50

2 przes.32 h 50 min

San Francisco

ndz. 27.6.

16:20-11:20

1 przes.34 h 00 min

5 966 zł

PoznańSan Francisco

POZ Poznań Ławica - SFO San Francisco

POZSFO

Poznań Ławica

pon. 4.1.

08:00-10:08

2 przes.35 h 08 min

San Francisco

czw. 1.7.

16:20-21:30

1 przes.20 h 10 min

6 091 zł

Loty są sortowane od najtańszych lotów w obie strony.

Sortowanie według ceny (od najniższej do najwyższej)

San Francisco – zobacz statystyki dotyczące lotów z:

Jak znaleźć najtańsze loty Poznań - San Francisco?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Ile standardowo wynosi cena za lot w obie strony na trasie Poznań – San Francisco?

Obecnie ceny lotów na tej trasie są niskie.

Standardowe ceny wahają się od 3 443 zł do 4 421 zł.
Najniższa cena znaleziona ostatnio na tej trasie to 3 281 zł.

San Francisco – w którym miesiącu loty są najtańsze?

Zazwyczaj Kwiecień to miesiąc, w którym można najtaniej polecieć na trasie Poznań - San Francisco. Średnia cena biletów lotniczych wynosi wtedy 3 367 zł. Jeśli nie możesz zaplanować podróży na Kwiecień, Marzec to miesiąc, w którym także możesz znaleźć tanie loty Poznań - San Francisco. Ceny znaleziony na momondo wynoszą wtedy średnio 3 418 zł.

Kiedy rezerwować lot Poznań – San Francisco?

Możesz pozwolić sobie na elastyczne daty podróży? Sprawdź, kiedy najlepiej podróżować na trasie Poznań – San Francisco w oparciu o nasze dane dotyczące lotów. Dowiedz się, w jakim miesiącu i w jakie dni loty są najtańsze.
Przewidywana cena za lot w obie strony

Loty na trasie Poznań – San Francisco (POZ – SFO): wskazówki i najlepsze oferty

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Poznań-San Francisco

Znaleziono najlepszą cenę

3 241 zł

Najkrótszy czas lotu

18 h 00 min

Loty bezpośrednie

Brak
Najlepsza cena za lot Poznań – San Francisco znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 3 241 zł
Najszybszy lot Poznań-San Francisco zajmuje 18 h 00 min.
Nie ma bezpośrednich lotów Poznań-San Francisco. Brak popularnych tras Poznań-San Francisco.

Loty z Lotniska Ławica do lotniska San Francisco – często zadawane pytania

  • Poznań Ławica – San Francisco – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans w linii prostej na trasie Poznań Ławica – San Francisco wynosi 9236,6 km. Standardowy lot w dobrych warunkach na tej trasie zajmuje ok. 18 h 00 min.

  • loty, Lotnisko Poznań Ławica - Lotnisko San Francisco – kiedy miała miejsce ostatnia aktualizacja cen na momondo?

    loty z: Lotnisko Poznań Ławica - Lotnisko San Francisco – ceny są odświeżane codziennie.

  • loty, Lotnisko Poznań Ławica - Lotnisko San Francisco – ile stron przeszukuje momondo?

    loty, Lotnisko Poznań Ławica - Lotnisko San Francisco – dostępnych jest 2 operatorów (dane z października 2026).

  • Ile trzeba mieć lat, aby lecieć samolotem z: Lotnisko Poznań Ławica - Lotnisko San Francisco?

    Minimalny wiek, w jakim dziecko może samodzielnie lecieć samolotem wynosi pięć lat, jednak linie lotnicze, które oferują usługę asysty dla osób niepełnoletnich podróżujących bez opieki, mogą mieć w tym zakresie własne ograniczenia związane m.in. z długością i godziną lotu oraz przesiadkami. Zawsze zalecamy skontaktowanie się w tej kwestii z liniami lotniczymi, w których zarezerwowano wylot (Lotnisko Poznań Ławica - Lotnisko San Francisco).

  • Lotnisko San Francisco – jaki dokument potwierdzający tożsamość lub inne dokumenty są wymagane do wjazdu?

    Dokumenty podróżne i zdrowotne potrzebne na podróż (Lotnisko San Francisco) mogą się różnić w zależności od planu podróży i sytuacji osobistej. Zazwyczaj warto mieć przy sobie kilka dokumentów, takich jak dowód tożsamości lub prawo jazdy oraz paszport ważny przez sześć miesięcy od planowanej daty przyjazdu (Lotnisko San Francisco). Zawsze jednak warto sprawdzić szczegóły w liniach lotniczych lub skontaktować się z inną zaufaną jednostką, taką jak IATA.

  • Która linia lotnicza oferująca loty na trasie Poznań – San Francisco jest najpopularniejsza?

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Poznań – San Francisco

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Poznań – San Francisco z momondo
Linie lotnicze
Ocena
Bezpłatne odwołanie
Cena
LOTCenaOd 3 209 złBezpłatne odwołanieOcena
7,5
1 193 opinii
Szukaj lotów LOT
LufthansaCenaOd 3 405 złBezpłatne odwołanieOcena
6,8
8 292 opinii
Szukaj lotów Lufthansa

San Francisco – wybierasz się do miejsc w pobliżu?

Zarezerwuj swój lot (San Francisco), jeśli planujesz odwiedzić jedno z tych miejsc
Newark
Palo Alto
Sausalito
South San Francisco

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Dlaczego warto korzystać z momondo, szukając ofert lotów na trasie Poznań – San Francisco?

momondo wyświetla wszystkie opcje lotów w jednym miejscu i umożliwia korzystanie z filtrów, co ułatwi Ci znalezienie idealnego lotu na trasie Poznań – San Francisco. Dzięki momondo możesz oszczędzić czas i pieniądze na Twoją podróż.

Czy znajdę loty Poznań – San Francisco na momondo z elastycznymi zasadami rezerwacji?

Loty na trasie Poznań – San Francisco z elastycznymi zasadami rezerwacji można znaleźć, wyszukując loty i korzystając z filtru elastycznych zasad rezerwacji, który wskaże oferty lotów z elastycznymi opcjami.

W jaki sposób momondo pomoże mi znaleźć loty na trasie Poznań – San Francisco?

Gdy będziesz mieć przed sobą wyniki wyszukiwania lotów Poznań – San Francisco, momondo umożliwi Ci przefiltrowanie ofert według linii lotniczych, cen, godzin lotów i wielu innych preferencji.

Nie chcę w tym momencie rezerwować lotu Poznań – San Francisco. Czy momondo może mnie powiadomić o zmianie ceny?

Oczywiście! momondo umożliwia śledzenie cen lotów Poznań – San Francisco. Musisz jedynie podać swój adres e-mail, a my zajmiemy się resztą.

Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (San Francisco)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.

Otrzymuj powiadomienia o obniżkach cen

Obserwuj zmiany cen na bieżąco – dzięki alertom cenowym.
1 dorosły
pon. 23.11.
pon. 30.11.

Znajdź lepsze oferty na swoją podróż do Stanów Zjednoczonych