Tanie loty Poznań - San Francisco

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pt 24.9
pt 1.10

Informacje o trasie San Francisco-Poznań

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Poznań-San Francisco
Znaleziono najlepszą cenę10 959 złNajlepsza cena za lot Poznań – San Francisco znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 10 959 zł
Najkrótszy czas lotu15h 40minNajszybszy lot Poznań-San Francisco zajmuje 15h 40min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Poznań-San Francisco. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Poznań Ławica - Lotnisko San Francisco.
San Francisco — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu San Francisco: San Francisco (SFO)

Jak znaleźć najtańsze loty Poznań - San Francisco?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Poznań – San Francisco są najtańsze?

Sierpień

Najtańsza pora roku na lot Poznań - San Francisco to Sierpień. Najdroższa pora to Lipiec.

W który dzień tygodnia loty Poznań – San Francisco są najtańsze?

wtorek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle wtorek. Najdroższy dzień to zazwyczaj czwartek.

Kiedy loty Poznań – San Francisco są najtańsze?

wieczorem

Loty Poznań - San Francisco są około 40% droższe w południe niż wieczorem.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Poznań – San Francisco?

Lufthansa

Lufthansa to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Poznań-San Francisco.

Która trasa podróży Poznań – San Francisco jest najtańsza?

Poznań Ławica - San Francisco

Wybierz trasę Poznań Ławica - San Francisco, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Poznań - San Francisco.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Poznań – San Francisco?

60 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Poznań - San Francisco to 60 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Poznań - San Francisco

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Poznań - San Francisco, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
24 wrz
POZ08:05Poznań Ławica
32h 40min
3 przesiadki
SFO16:45San Francisco
1 paź
SFO12:20San Francisco
20h 35min
2 przesiadki
POZ08:55Poznań Ławica
3 123 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
24 wrz
POZ02:15Poznań Ławica
17h 15min
1 przesiadka
SFO19:30San Francisco
1 paź
SFO09:45San Francisco
23h 10min
1 przesiadka
POZ08:55Poznań Ławica
3 158 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
24 wrz
POZ09:05Poznań Ławica
18h 19min
2 przesiadki
SFO03:24San Francisco
1 paź
SFO04:30San Francisco
19h 00min
2 przesiadki
POZ23:30Poznań Ławica
3 182 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
24 wrz
POZ01:25Poznań Ławica
39h 20min
3 przesiadki
SFO16:45San Francisco
1 paź
SFO10:55San Francisco
22h 00min
3 przesiadki
POZ08:55Poznań Ławica
4 505 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
18 lis
POZ07:55Poznań Ławica
15h 40min
1 przesiadka
SFO23:35San Francisco
21 lis
SFO08:35San Francisco
13h 45min
1 przesiadka
POZ22:20Poznań Ławica
4 131 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
18 lis
POZ01:20Poznań Ławica
18h 05min
1 przesiadka
SFO19:25San Francisco
21 lis
SFO08:00San Francisco
18h 00min
2 przesiadki
POZ02:00Poznań Ławica
4 134 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Poznań - San Francisco w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Poznań \u2013 San Francisco w jedną stronę, sprawdź poniższe oferty,.
Kilka linii lotniczych
7 paź
POZ02:25Poznań Ławica
22h 55min
2 przesiadki
SFO01:20San Francisco
2 264 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
25 wrz
POZ02:25Poznań Ławica
22h 40min
2 przesiadki
SFO01:05San Francisco
2 303 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
2 paź
POZ02:25Poznań Ławica
22h 40min
2 przesiadki
SFO01:05San Francisco
2 460 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Poznań – San Francisco

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Poznań – San Francisco z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Lufthansa
CenaOd 2 262 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Poznań Ławica – San Francisco oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Poznań Ławica – San Francisco, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji: Lufthansa.

  • Poznań Ławica – San Francisco – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans w linii prostej na trasie Poznań Ławica – San Francisco wynosi 9235,9 km. Standardowy lot w dobrych warunkach na tej trasie zajmuje ok. 15h 40min.


Alternatywne trasy Poznań-San Francisco

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Kraków - San Francisco
Najkrótszy czas lotu14h 10min
Najniższa cena2 706 zł
Loty Poznań - Los Angeles
Najkrótszy czas lotu15h 40min
Najniższa cena2 713 zł
Loty Kraków - Los Angeles
Najkrótszy czas lotu15h 20min
Najniższa cena2 748 zł
Loty Wrocław - Los Angeles
Najkrótszy czas lotu15h 10min
Najniższa cena2 764 zł
Loty Wrocław - San Francisco
Najkrótszy czas lotu23h 27min
Najniższa cena2 764 zł
Loty Katowice - Los Angeles
Najkrótszy czas lotu18h 00min
Najniższa cena2 768 zł
Loty Kraków - Ontario
Najkrótszy czas lotu18h 51min
Najniższa cena2 850 zł
Loty Wrocław - San Jose
Najkrótszy czas lotu23h 10min
Najniższa cena3 100 zł
Loty Gdańsk - Oakland, Kalifornia
Najkrótszy czas lotu19h 01min
Najniższa cena4 443 zł
Loty Kraków - Oakland, Kalifornia
Najkrótszy czas lotu18h 34min
Najniższa cena4 861 zł