Cheap flights z Polski do Walia from 436 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
wt. 7.2
wt. 14.2

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Walia-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Walia

Najkrótszy czas lotu

5h 50min

Loty bezpośrednie

Brak
Najszybszy lot Polska-Walia zajmuje 5h 50min.
Nie ma bezpośrednich lotów Polska-Walia. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Cardiff Wales, Lotnisko Katowice-Pyrzowice - Lotnisko Cardiff Wales i Lotnisko Gdańsk Rębiechowo - Lotnisko Cardiff Wales.

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Walia?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Walia?

KLM. KLM to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Polska-Walia.

Która trasa podróży Polska – Walia jest najtańsza?

Kraków Balice - Cardiff Wales. Wybierz trasę Kraków Balice - Cardiff Wales, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Walia.

Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Walia

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Walia, zmieniając zakładki
Ryanair
3 mar
GDN10:15Gdańsk Rębiechowo
17h 45min
2 przesiadki
CWL04:00Cardiff Wales
5 mar
CWL17:05Cardiff Wales
21h 30min
2 przesiadki
GDN14:35Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
23 mar
KTW15:05Katowice-Pyrzowice
22h 40min
2 przesiadki
CWL13:45Cardiff Wales
28 mar
CWL05:55Cardiff Wales
24h 50min
2 przesiadki
KTW06:45Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
24 mar
KTW06:25Katowice-Pyrzowice
22h 35min
2 przesiadki
CWL05:00Cardiff Wales
26 mar
CWL11:35Cardiff Wales
22h 40min
2 przesiadki
KTW10:15Katowice-Pyrzowice
KLM
8 cze
GDN07:50Gdańsk Rębiechowo
11h 30min
1 przesiadka
CWL19:20Cardiff Wales
11 cze
CWL05:55Cardiff Wales
12h 00min
1 przesiadka
GDN17:55Gdańsk Rębiechowo
1 238 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
23 mar
KRK13:45Kraków Balice
24h 00min
2 przesiadki
CWL13:45Cardiff Wales
28 mar
CWL05:55Cardiff Wales
24h 45min
2 przesiadki
KRK06:40Kraków Balice
Ryanair
24 mar
KRK17:25Kraków Balice
11h 35min
1 przesiadka
CWL05:00Cardiff Wales
26 mar
CWL07:50Cardiff Wales
11h 55min
2 przesiadki
KRK19:45Kraków Balice

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Walia w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Walia w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez KLM i Ryanair.
Kilka linii lotniczych
11 lip
KRK05:40Kraków Balice
26h 10min
2 przesiadki
CWL07:50Cardiff Wales
Ryanair
11 lip
KTW15:55Katowice-Pyrzowice
27h 30min
2 przesiadki
CWL19:25Cardiff Wales
KLM
9 lip
KRK07:45Kraków Balice
11h 15min
1 przesiadka
CWL19:00Cardiff Wales
1 040 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Walia

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Walia z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
KLMCenaOd 1 058 złBezpłatne odwołanieOcena
7,6
7,5

Wejście na pokład

7,6

Komfort

8,2

Załoga

6,7

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

1 / 1

Lot był rezerwowany na godzinę 16:25. Nikt nie poinformował nawet o odwołaniu tego lotu. Dowiedziałem się dopiero po telefonie do linii lotniczych kiedy to postanowiłem zadzwonić, bo nie mogłem się odmeldować online kilka godzin przed podróżą na lotnisko... Przez co z lotniska do domu wróciliśmy nad ranem, a plany były wrócić za widoku dnia poprzedniego... Brak szacunku do klienta i jawna kpina ze strony KLM

Szukaj lotów KLM

Loty KLM: Polska – Walia

Nasze najlepsze oferty KLM na lot Polska – Walia
KLM
8 cze
GDN07:50Gdańsk Rębiechowo
11h 30min
1 przesiadka
CWL19:20Cardiff Wales
11 cze
CWL05:55Cardiff Wales
12h 00min
1 przesiadka
GDN17:55Gdańsk Rębiechowo
1 238 zł
Znajdź podobne
KLM
9 cze
GDN07:50Gdańsk Rębiechowo
11h 30min
1 przesiadka
CWL19:20Cardiff Wales
11 cze
CWL05:55Cardiff Wales
12h 00min
1 przesiadka
GDN17:55Gdańsk Rębiechowo
1 295 zł
Znajdź podobne
KLM
16 cze
GDN14:20Gdańsk Rębiechowo
15h 55min
1 przesiadka
CWL06:15Cardiff Wales
19 cze
CWL02:05Cardiff Wales
4h 10min
1 przesiadka
GDN06:15Gdańsk Rębiechowo
1 312 zł
Znajdź podobne

Loty Ryanair: Polska – Walia

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Polska – Walia
Ryanair
3 mar
GDN10:15Gdańsk Rębiechowo
17h 45min
2 przesiadki
CWL04:00Cardiff Wales
5 mar
CWL17:05Cardiff Wales
21h 30min
2 przesiadki
GDN14:35Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
24 mar
KRK17:25Kraków Balice
11h 35min
1 przesiadka
CWL05:00Cardiff Wales
26 mar
CWL07:50Cardiff Wales
11h 55min
2 przesiadki
KRK19:45Kraków Balice
Ryanair
19 mar
KRK15:20Kraków Balice
27h 20min
2 przesiadki
CWL18:40Cardiff Wales
26 mar
CWL07:50Cardiff Wales
11h 55min
2 przesiadki
KRK19:45Kraków Balice

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Walia oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Walia, takie jak KLM, mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.


Alternatywne trasy Polska-Walia

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Kraków - Cardiff
Najkrótszy czas lotu6h 05min
Najniższa cena824 zł
Loty Gdańsk - Cardiff
Najkrótszy czas lotu11h 30min
Najniższa cena1 014 zł

Loty podobne do tych na trasie Polska – Walia

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Polska – Walia

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Aby pomóc Ci znaleźć lot najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb, momondo przeszukuje setki stron serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Skorzystaj z naszych wskazówek i filtrów, by wybrać odpowiednią ofertę lotu Polska – Walia.

Tak. Wszystkie oferty lotów Polska – Walia na momondo można przefiltrować pod kątem wielu opcji, w tym elastycznych zasad rezerwacji.

momondo oferuje przydatne filtry, które umożliwią Ci znalezienie odpowiedniego lotu. Możesz wybrać godzinę odlotu, lotnisko, a nawet preferowaną metodę płatności. Mamy wiele sposobów, by pomóc Ci w rezerwacji najlepiej dopasowanego lotu Polska – Walia.

Ceny lotów Polska – Walia można śledzić za pomocą łatwych do ustawienia alertów cenowych momondo. Po prostu rozpocznij wyszukiwanie i włącz funkcję alertu cenowego.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.