Loty Europa Norwegia Ålesund Gdańsk - Ålesund

Loty Gdańsk-Ålesund

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Gdańsk - Ålesund

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Gdańsk - Ålesund, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Wizz Air
Wizz Air
28 wrz
GDN
21:25
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
2h 00min
23:25
AES
Lotnisko Ålesund
Wizz Air
29 wrz
AES
00:45
Lotnisko Ålesund
1h 55min
02:40
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
142 PLN
Wizz Air
Wizz Air
06 lip
GDN
21:25
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
2h 00min
23:25
AES
Lotnisko Ålesund
Wizz Air
06 sie
AES
23:55
Lotnisko Ålesund
1h 55min
01:50
+1
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
198 PLN
Wizz Air
Wizz Air
06 lip
GDN
21:25
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
2h 00min
23:25
AES
Lotnisko Ålesund
Wizz Air
06 sie
AES
23:55
Lotnisko Ålesund
1h 55min
01:50
+1
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
209 PLN
Wizz Air
Wizz Air
28 wrz
GDN
21:25
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
2h 00min
23:25
AES
Lotnisko Ålesund
Wizz Air
29 wrz
AES
00:45
Lotnisko Ålesund
1h 55min
02:40
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
142 PLN
Wizz Air
Wizz Air
06 lip
GDN
21:25
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
2h 00min
23:25
AES
Lotnisko Ålesund
Wizz Air
06 sie
AES
23:55
Lotnisko Ålesund
1h 55min
01:50
+1
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
198 PLN
Wizz Air
Wizz Air
06 lip
GDN
21:25
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
2h 00min
23:25
AES
Lotnisko Ålesund
Wizz Air
06 sie
AES
23:55
Lotnisko Ålesund
1h 55min
01:50
+1
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
209 PLN

Jak znaleźć najtańsze loty Gdańsk-Ålesund?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
NAJTAŃSZY DZIEŃ NA LOT
piątek
Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle piątek. Najdroższy dzień to zazwyczaj niedziela.
NAJTAŃSZY CZAS NA LOT
po południu
Loty Gdańsk - Ålesund są około 437% droższe rano niż po południu.
NAJTAŃSZA LINIA LOTNICZA
Wizz Air
Wizz Air, KLM i Norwegian to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Gdańsk-Ålesund.
NAJTAŃSZA TRASA
Gdańsk Rębiechowo - Ålesund
Wybierz trasę Gdańsk Rębiechowo - Ålesund, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Gdańsk - Ålesund.
GDN
Gdańsk Rębiechowo
AES
Ålesund
NAJLEPSZY CZAS NA REZERWACJĘ
60 dni przed lotem
Najlepszy czas na zakup biletów Gdańsk - Ålesund to 60 dni przed wylotem.
60
Dni przed wylotem
0

Informacje o trasie Ålesund-Gdańsk

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Gdańsk-Ålesund
Najkrótszy czas lotu
2 godz. 0 min
Najszybszy lot Gdańsk-Ålesund zajmuje 2 godz. 0 min.
Loty bezpośrednie
Codziennie
Bezpośrednie loty Gdańsk-Ålesund każdego dnia.
Lotniska - Ålesund
1 lotnisko
Jest 1 lotnisko w pobliżu Ålesund: Ålesund (AES)

Gdańsk - loty do:

Ålesund - loty z:

  • Gdańsk Rębiechowo
  • Polska
  • Europa
*Ceny lotów do miasta Ålesund to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Norwegia Ålesund Gdańsk - Ålesund