Tanie loty Gdańsk - Afryka

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
sob 25.9
sob 2.10

Informacje o trasie Afryka-Gdańsk

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Gdańsk-Afryka
Najkrótszy czas lotu6h 40minNajszybszy lot Gdańsk-Afryka zajmuje 6h 40min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Gdańsk-Afryka. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Gdańsk Rębiechowo - Lotnisko Marrakesz-Menara, Lotnisko Gdańsk Rębiechowo - Lotnisko Zanzibar Kisauni i Lotnisko Gdańsk Rębiechowo - Lotnisko Nairobi Jomo Kenyatta.

Jak znaleźć najtańsze loty Gdańsk - Afryka?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Gdańsk – Afryka?

Ryanair

KLM, Lufthansa i Ryanair to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Gdańsk-Afryka.

Która trasa podróży Gdańsk – Afryka jest najtańsza?

Gdańsk Rębiechowo - Marrakesz-Menara

Wybierz trasę Gdańsk Rębiechowo - Marrakesz-Menara, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Gdańsk - Afryka.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Gdańsk - Afryka

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Gdańsk - Afryka, zmieniając zakładki
Ryanair
13 paź
GDN16:15Gdańsk Rębiechowo
13h 05min
1 przesiadka
RAK05:20Marrakesz-Menara
20 paź
RAK09:20Marrakesz-Menara
22h 05min
1 przesiadka
GDN07:25Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
8 paź
GDN06:25Gdańsk Rębiechowo
10h 00min
1 przesiadka
RAK16:25Marrakesz-Menara
17 paź
RAK07:25Marrakesz-Menara
23h 40min
2 przesiadki
GDN07:05Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
13 paź
GDN19:25Gdańsk Rębiechowo
24h 05min
2 przesiadki
RAK19:30Marrakesz-Menara
20 paź
RAK09:20Marrakesz-Menara
9h 05min
1 przesiadka
GDN18:25Gdańsk Rębiechowo
Lufthansa
8 sty
GDN01:00Gdańsk Rębiechowo
7h 05min
1 przesiadka
RAK08:05Marrakesz-Menara
22 sty
RAK09:00Marrakesz-Menara
7h 55min
1 przesiadka
GDN16:55Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
8 paź
GDN06:25Gdańsk Rębiechowo
10h 00min
1 przesiadka
RAK16:25Marrakesz-Menara
17 paź
RAK07:25Marrakesz-Menara
20h 50min
2 przesiadki
GDN04:15Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
14 paź
GDN08:50Gdańsk Rębiechowo
10h 40min
1 przesiadka
RAK19:30Marrakesz-Menara
17 paź
RAK07:45Marrakesz-Menara
20h 30min
1 przesiadka
GDN04:15Gdańsk Rębiechowo

Znajdź najtańsze oferty lotów Gdańsk - Afryka w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Gdańsk \u2013 Afryka w jedną stronę, sprawdź poniższe oferty, dostarczone przez KLM, LOT i Lufthansa.
Kilka linii lotniczych
8 paź
GDN02:40Gdańsk Rębiechowo
34h 20min
3 przesiadki
HRG13:00Hurghada
LOT
26 lis
GDN00:35Gdańsk Rębiechowo
12h 10min
2 przesiadki
CAI12:45Kair
KLM
26 lis
GDN12:55Gdańsk Rębiechowo
28h 30min
1 przesiadka
CAI17:25Kair
1 097 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Gdańsk – Afryka

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Gdańsk – Afryka z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ryanair
CenaOd 477 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,8
7,1

Wejście na pokład

6,7

Komfort

7,5

Załoga

6,1

Rozrywka

6,4

Jedzenie

Opinie

Minusy: Nic

1 / 5
Lufthansa
CenaOd 847 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4
KLM
CenaOd 1 230 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,9

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Gdańsk Rębiechowo – Afryka oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Gdańsk Rębiechowo – Afryka, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: KLM, Lufthansa, i Enter Air.


Alternatywne trasy Gdańsk-Afryka

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Gdańsk - Marrakesz
Najkrótszy czas lotu7h 05min
Najniższa cena262 zł
Loty Kraków - Marrakesz
Najkrótszy czas lotu5h 55min
Najniższa cena312 zł
Loty Gdańsk - Zanzibar
Najkrótszy czas lotu12h 20min
Najniższa cena2 230 zł
Loty Kraków - Zanzibar
Najkrótszy czas lotu12h 10min
Najniższa cena2 234 zł
Loty Wrocław - Zanzibar
Najkrótszy czas lotu17h 45min
Najniższa cena2 480 zł
Loty Poznań - Zanzibar
Najkrótszy czas lotu16h 20min
Najniższa cena2 620 zł