Loty Afryka Kenia Mombasa

Mombasa – znajdź tanie loty

W obie strony
Ekonomiczna
Boston (BOS)
Mombasa (MBA)
pt. 07.05.
pt. 14.05.
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Najtańsze loty do miasta Mombasa

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Mombasa
Warszawa
Mombasa

NAJTAŃSZA TRASA Warszawa - Mombasa

Warszawa (WAW) - Mombasa (MBA)

Ceny lotów Warszawa - Mombasa są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Warszawa Lotnisko Chopina na Mombasa-Moi. Średnia cena wynosi 2 814 zł

NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA - MOMBASAmarzec42% tańszyLoty Warszawa - Mombasa kosztują średnio 1 631 zł w miesiącu marzec
NAJDROŻSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA - MOMBASAsierpień22% droższyŚrednia cena za lot Warszawa - Mombasa to 3 445 zł w miesiącu sierpień
NAJPOPULARNIEJSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA - MOMBASAmarzec424% więcej wyszukiwańNajwiększa liczba użytkowników momondo szukała lotów Warszawa - Mombasa w miesiącu marzec

Mombasa — kiedy jest najlepszy czas na lot?

Jaka jest najniższa cena za lot do miasta Mombasa?

1 875 zł to najniższa znaleziona na momondo cena za lot Berlin – Mombasa w ostatnich dwóch tygodniach. Jest ona o 19% tańsza od większości ofert lotów do miasta Mombasa. Znajdź najniższe ceny, korzystając z Przewodnika po cenach lotów momondo.

W którym miesiącu polecę do miasta Mombasa najtaniej?

Jeśli nie możesz zaplanować podróży na marzec, listopad to miesiąc, w którym także możesz znaleźć tanie loty Polska - Mombasa. Ceny znaleziony na momondo wynoszą wtedy średnio 2 525 zł.

Z jakim wyprzedzeniem rezerwować lot do Mombasa?

Lot do tego kraju warto rezerwować 25 dni z wyprzedzeniem, kiedy średnie ceny wynoszą 2 814 zł.

W który dzień tygodnia loty do miasta Mombasa są najtańsze?

Nasze dane pokazują, że sobota to najtańszy dzień tygodnia na lot do miasta Mombasa. Bilety lotnicze z wylotem w ten dzień tygodnia zaczynają się od 2 639 zł. Dniem tygodnia, kiedy ceny wylotu są wyższe niż zazwyczaj, jest piątek. Według naszych danych średnia cena biletu lotniczego do miasta Mombasa wynosi wtedy 2 934 zł.

O jakiej porze dnia loty do miasta Mombasa są najtańsze?

Nasze najnowsze dane pokazują, że rano to najtańsza pora dnia na lot do miasta Mombasa. Ceny lotów Polska – Mombasa o tej porze dnia zaczynają się już od 2 631 zł. Wieczorem to pora dnia, kiedy ceny lotów są najwyższe i kosztują średnio 3 279 zł.

Czy w pobliżu miasta Mombasa znajdują się inne lotniska?

Znalezienie alternatywnego, być możesz tańszego lotu na inne lotnisko w pobliżu miasta Mombasa jest możliwe. Planując podróż, rozważ rezerwację lotu na Lotnisko Ukunda (29 km od centrum), Lotnisko Kikambala Vipingo (30 km od centrum) lub Lotnisko Malindi (103 km od centrum).

Czy istnieje tańsza alternatywa na lot do miasta Mombasa?

Najtańszym lotniskiem w pobliżu miasta Mombasa jest Lotnisko Malindi ze średnią ceną 977 zł za osobę. Ceny wahają się w zależności od lotniska wylotu. Podróżnikom, chcącym oszczędzić na lotach, polecamy Przewodnik po cenach lotów momondo.


Mombasa-Moi — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Mombasa-Moi znalezione przez użytkowników momondo.
Turkish Airlines
24 lip
WAW06:20Warszawa Lotnisko Chopina
16h 05min
1 przesiadka
MBA22:25Mombasa-Moi
3 sie
MBA00:25Mombasa-Moi
14h 35min
1 przesiadka
WAW15:00Warszawa Lotnisko Chopina
3 080 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
31 maj
WAW13:40Warszawa Lotnisko Chopina
16h 40min
2 przesiadki
MBA06:20Mombasa-Moi
13 cze
MBA16:50Mombasa-Moi
17h 20min
2 przesiadki
WAW10:10Warszawa Lotnisko Chopina
3 110 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
3 cze
WAW13:05Warszawa Lotnisko Chopina
17h 15min
2 przesiadki
MBA06:20Mombasa-Moi
9 cze
MBA10:50Mombasa-Moi
17h 35min
2 przesiadki
WAW04:25Warszawa Lotnisko Chopina
3 095 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
4 cze
WAW12:50Warszawa Lotnisko Chopina
18h 40min
2 przesiadki
MBA07:30Mombasa-Moi
13 cze
MBA13:30Mombasa-Moi
16h 50min
2 przesiadki
WAW06:20Warszawa Lotnisko Chopina
3 053 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
2 cze
WAW12:50Warszawa Lotnisko Chopina
18h 40min
2 przesiadki
MBA07:30Mombasa-Moi
13 cze
MBA13:30Mombasa-Moi
16h 50min
2 przesiadki
WAW06:20Warszawa Lotnisko Chopina
3 072 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
24 lip
WAW03:50Warszawa Lotnisko Chopina
18h 35min
2 przesiadki
MBA22:25Mombasa-Moi
3 sie
MBA00:25Mombasa-Moi
18h 30min
2 przesiadki
WAW18:55Warszawa Lotnisko Chopina
3 144 zł
Znajdź podobne
Loty Afryka Kenia Mombasa
  • W obie strony
  • W jedną stronę
  • Multi-city
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
  • Mieszana
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza