Fez – znajdź tanie loty

W obie strony
Ekonomiczna
Waszyngton (WAS)
Fez (FEZ)
pon. 08.03.
pon. 15.03.
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Fez — kiedy jest najlepszy czas na lot?

Jaka jest najniższa cena za lot do miasta Fez?

Najlepszą znalezioną na momondo ceną za lot Rzym – Fez jest 92 zł za osobę. To o 89% taniej od średnich cen lotów do miasta Fez. Znajdź najniższe ceny lotów z Twojego regionu dzięki Przewodnikowi po cenach lotów momondo.

W który dzień tygodnia loty do miasta Fez są najtańsze?

Nasze dane pokazują, że środa to najtańszy dzień tygodnia na lot do miasta Fez. Bilety lotnicze z wylotem w ten dzień tygodnia zaczynają się od 444 zł. Planując wylot na najdroższy dzień tygodnia, jakim jest poniedziałek, można oczekiwać, że lot Polska - Fez wyniesie około 1 320 zł.

O jakiej porze dnia loty do miasta Fez są najtańsze?

Po południu to najtańsza pora dnia na lot na trasie Polska – Fez. Użytkownicy momondo znaleźli bilety lotnicze z wylotem w ten dzień już od 741 zł. Wieczorem to pora dnia, kiedy ceny lotów są najwyższe i kosztują średnio 1 112 zł.

Czy w pobliżu miasta Fez znajdują się inne lotniska?

Podróżujący wybierający się do miasta Fez mogą znaleźć lepsze ceny, lecąc na Lotnisko Rabat-Sala (160 km od centrum), w zależności od miesiąca i lotniska wylotu.

Czy istnieje tańsza alternatywa na lot do miasta Fez?

Najtańszym lotniskiem w pobliżu miasta Fez jest Lotnisko Rabat-Sala ze średnią ceną 859 zł za osobę. Ceny wahają się w zależności od lotniska wylotu. Podróżnikom, chcącym oszczędzić na lotach, polecamy Przewodnik po cenach lotów momondo.


Fez — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Fez znalezione przez użytkowników momondo.
Kilka linii lotniczych
11 cze
08:50Poznań Ławica
11h 50min
2 przesiadki
20:40Fez
21 cze
19:50Fez
15h 45min
2 przesiadki
11:35Poznań Ławica
1 422 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
13 cze
02:35Poznań Ławica
15h 55min
2 przesiadki
18:30Fez
19 cze
02:25Fez
13h 50min
2 przesiadki
16:15Poznań Ławica
Ryanair
13 cze
02:35Poznań Ławica
15h 55min
2 przesiadki
18:30Fez
20 cze
04:15Fez
13h 55min
3 przesiadki
18:10Poznań Ławica
1 272 zł
Znajdź podobne
Ryanair
14 cze
02:40Poznań Ławica
15h 55min
2 przesiadki
18:35Fez
20 cze
04:15Fez
13h 55min
3 przesiadki
18:10Poznań Ławica
1 291 zł
Znajdź podobne
Ryanair
11 cze
02:20Poznań Ławica
16h 20min
2 przesiadki
18:40Fez
20 cze
04:15Fez
13h 55min
3 przesiadki
18:10Poznań Ławica
1 287 zł
Znajdź podobne
Ryanair
13 cze
02:35Poznań Ławica
15h 55min
2 przesiadki
18:30Fez
20 cze
04:15Fez
15h 25min
2 przesiadki
19:40Poznań Ławica
1 103 zł
Znajdź podobne

Fez – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów w jedną stronę do miasta Fez, sprawdź poniższe oferty, dostarczone przez Ryanair.
Kilka linii lotniczych
26 kwi
17:15Kraków Balice
19h 20min
2 przesiadki
12:35Fez
Ryanair
23 kwi
14:15Kraków Balice
23h 35min
1 przesiadka
13:50Fez
Ryanair
27 kwi
15:35Kraków Balice
28h 55min
2 przesiadki
20:30Fez

  • W obie strony
  • W jedną stronę
  • Multi-city
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
  • Mieszana
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza